روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / گریس / قیمت گریس عمده ۱ کیلویی | گریس روانکاری معمولی

قیمت گریس عمده ۱ کیلویی | گریس روانکاری معمولی

قیمت گریس عمده ۱ کیلویی و فروشنده گریس و قیمت گریس صنعتی و گریس معمولی بهران و قیمت گریس سفید و فروش گریس بهران و گریس روانکاری معمولی و قیمت گریس ب پ و قیمت  گریس ep2 و قیمت گریس نسوز لیما با تخفیف ویژه و با قیمت درب کارخانه قابل تحویل است .

توجه :بعد از مشاهده لیست قیمت گریس در فروشگاه گریس نیکان اویلز http://carnikan.ir/shop/ خرید را از هر فروشگاهی که دوست داشتید نهایی نمایید.

  • بیشتر بخوانید: روغن ایرانول

بازدید کننده گرامی برای مشاهد سایر محصولات نیکان کلیک کنید.http://101service.ir

قیمت گریس عمده ۱ کیلویی نسوز

قیمت گریس عمده 1 کیلویی نسوز

قیمت گریس عمده ۱ کیلویی که به دلیل توانایی درتحول حرارت بالا در محورهایی استفاده می شود که تنش حرارتی زیادی را ایجاد می نماید. بنابراین گریس در تولیدی انواع روغن می بایستی علاوه بر خاصیت و قابلیت روانکاری قابلیت تحمل درجه حرارت بالا ناشی از اصطکاک قطعات و محورها را به خوبی داشته باشد.

  • بیشتر بخوانید: روغن پایه

انواع گریس ها بعنوان یک روانکارجامد قابلیت های بی نظیری دارند که هیچ گونه روانکاری نمی تواند به این شکل فرایند مورد نظر را کاملا پوشش و وظیفه خود را بخوبی به انجام برساند . بنابراین تمرکز بر انواع گریس ها بعنوان روانکاری سطوحی که قابلیت ا ستفاده از روانکار مایع برای آن ممکن نیست استفاده از گریس بسیار مورد توجه و تنها ماده ممکن برای انجام این هدف است .

فروشنده گریس عمده معمولی

فروشنده گریس عمده معمولی

قیمت گریس عمده ۱ کیلویی توسط فروشندگان و تولید کنندگان عمده این محصول عرضه می گردد . این محصول کاربری و بسیار ارزشمند فراورده نفت خام است که با اضافه نمودن ا فزودنی های مشخص به ان باعث تولید انواع روانکار جامد یا  همان گریس عمده معمولی خواهد بود.

  • بیشتر بخوانید: روغن گیربکس

صادرات روغن و گریس عمده معمولی برای انواع مصارف صنعتی و خودروهای کار و خودروهای شخصی مورد استفاده است در صنایع نیز بیشتر دستگاه های صنعتی برای کاهش استهلاک و داشتن عملکردی بهتر نیازدارند که از این روانکار ویژه  گریس معمولی استفاده شود .

قیمت گریس صنعتی ۷ کیلویی و ۱۷ کیلویی

قیمت گریس صنعتی 7 کیلویی و 17 کیلویی

قیمت گریس عمده ۱ کیلویی که بنا به سفارش مشتری می تواند از بسته بندی های دیگر نیز بدین منظور استفاده نمود متفاوت است که قیمت این محصول البته به کیفیت و نوع گریس مرتبط است زیرا گریس های موجود در بازار فروش انواع گریس به گریس کلسیمی و گریس لیتیومی طبقه بندی می شود که نوع گریس کلیسمی خاصیت گریس معمولی را دارد و قابلیت های عمومی برای ان تعریف شده است .

  • بیشتر بخوانید: روغن موتور


بسته بندی های گریس ها بنا به تقاضای بازار گریس روانکاری  گریس نسوز طبقه بندی شده است به نحوی که در حال حاضر گریس ها  به شرح ذیل بسته بندی می گردد.

  1. گریس ۳ کیلویی
  2. گریس ۵ کیلویی
  3. گریس ۷ کیلویی
  4. گریس ۱۷ کیلویی
  5. گریس بشکه ۱۸۵ کیلویی

بر اساس نیاز مشتری می توان بسته بندی تعریف شده را به مشتری عرضه نمود . معمولا گریس کمتر در اتوسرویس ها فروخته می شود و معمولا عمده مصرف گریس که برای ماشین های سنگین و دیزلی و صنایع کاربرد دارد.

منبع: autocarservice.ir

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی بازرگانی  نیکان  اویلز  
09129157603
ثابت
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
nikanOil

مطلب پیشنهادی

قیمت گریس نسوز کاسپین

قیمت گریس نسوز کاسپین ۲۲۷ گرمی همه کاره

قیمت گریس نسوز کاسپین ۲۲۷ گرمی با پایه لیتیوم و گریس والوالین کاسپین به پایه …

نیکان اویلز