روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / گریس / لیست قیمت گریس سطل ۱۸ کیلویی نسوز معمولی ارزان

لیست قیمت گریس سطل ۱۸ کیلویی نسوز معمولی ارزان

لیست قیمت گریس معمولی سطل ۱۸ کیلویی و گریس نسوز سطل ۱۸ کیلویی شامل گریس نسوز لیتیوم گریس نسوز سیلیکون گریس نسوز گرافیتی گریس درجه ۱ قیمت ارزان.

فروش انواع گریس بر اساس قیمت مناسب و ارزان و کیفیت درجه ۱ برای انواع گریس را می تواند با نیکان اویلز نیز تجربه کنید قیمت رقابتی محصولی با کیفیت برای انواع مختلف دمای مورد نیز گریس از ۱۰۰ تا ۱۱۰۰ درجه انواع گریس نسوز.

امکان مشاهده لیست قیمت گریس و مقایسه قیمت انواع گریس نسوز در فروشگاه گریس نیکان اویلز  http://carnikan.ir/shop/

لیست قیمت گریس 

لیست قیمت گریس 

لیست قیمت گریس معمولی با گریس نسوز با توجه به مواد اولیه استفاده شده درتولید این محصول کاملا متفاوت است و بصورت طبیعی و بر اساس قابلیت و کیفیت و نوع گریس این اختلاف قیمت کاملا منطقی می باشد. بنابراین برای تولید انواع گریس معمولی و انواع گریس نسوز الزاما می بایستی از روغن پایه با فلش بالای ۲۰۰ استفاده شود و بر اساس نوع گریس تولید شده می تواند روغن پایه تولید گریس معمولی و گریس نسوز کیفیت بالاتری داشته باشد یا اینکه این روغن پایه از حاصل تصفیه روغن سوخته باشد که روغن پایه ریسایکل باشد یا اینکه روغن پایه ویرجین باشد. مستحضر هستید برای تولید انواع گریس نسوز لیتیوم – کلسیم سولفونات – بنتون و غیره می بایستی از روغن پایه ویرجین یا دقیق تر روغن sn500 استفاده شود که در نهایت بتواند قابلیت و کیفیت بهتری را برای گریس نسوز ایجاد نماید.

لیست قیمت گریس نسوز ۱۸ کیلو ارزان

لیست قیمت گریس نسوز 18 کیلو ارزان

قیمت برای گریس به عوامل مختلف بستگی و اثر گذار می باشد که در مرحله اولی و افزودنی های گریس که البته برای انواع گریس نسوز با توجه به تامین وارداتی این افزودنی ها قیمت های کاملا متفاوتی دارد و برای هر نوع گریس نسوز بصورت مشخص نوع خاصی از افزودنی می بایستی استفاده شود و نکته بعدی در تعیین لیست قیمت گریس نسوز بسته بندی انواع گریس است که بر اساس ظرفیت ظرف گریس از ۰٫۵ کیلو و یا حتی برای گریس نسوز از ۱۰۰ گرم شروع شد و این بسته بندی گریس نیز در قیمت نهایی محصول تاثیر مستقیم دارد.

فروش عمده گریس معمولی ارزان

فروش عمده گریس معمولی ارزان

اهمیت و کیفیت گریس معمولی و قابلیت کیفیت این محصول در صنایع مختلف متفاوت است بدین صورت که در خیلی از کارگاه های صنعتی و تولیدی انواع خاص و ارزانی از گریس معمولی مورد نظر است که بر اساس این درخواست  نیاز خریدار گریس ارزان محصولی می توان پیشنهاد داد که ضمن کارایی مناسب برای مصرف کننده گریس و کارگاه تولیدی قیمت مناسب محصول نیز در اولویت قرار داشته باشد.

 

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی بازرگانی  نیکان  اویلز  
09129157603
ثابت
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
nikanOil

مطلب پیشنهادی

قیمت گریس نسوز کاسپین

قیمت گریس نسوز کاسپین ۲۲۷ گرمی همه کاره

قیمت گریس نسوز کاسپین ۲۲۷ گرمی با پایه لیتیوم و گریس والوالین کاسپین به پایه …

نیکان اویلز