روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / وایت ایل / قیمت پارافین مایع بی رنگ ۱۸۰ روغن وایت اویل

قیمت پارافین مایع بی رنگ ۱۸۰ روغن وایت اویل

قیمت پارافین مایع بی رنگ با فلش ۱۸۰-۲۰۰-۱۴۰-۱۶۰ روغن وایت اویل با رنگ شفاف و بدون بو در بسته بندی بشکه ۲۲۰ لیتری فلزی و پلاستیکی قابل تحویل می باشد.

پذیرش سفارش خرید پارافین بهداشتی و صنعتی با تضمین بدون بودن محصول همچنی رنگ کاملا شفاف را می توانید از طریق لینک یا با ما تماس بگیرید.

قیمت پارافین مایع

قیمت پارافین مایع

قیمت پارافین مایع با توجه به کیفیت و مشخصات این محصول که رنگی کاملا شفاف دارد و بدون بو نیز می باشد این محصول به روغن سفید و یا وایت اویل نیز نامیده می شود و از تقطیر مشتقات نفتی حاصل می شود . باتوجه به موارد مصرف متعدد و زیاد این محصول به دلیل وجود انواع مختلفی از پارافین های مختلف در بازار خرید و فروش این محصول و همچنین تولید کننده پارافین مایع که محصولاتی مختلف را به همراه انواع پارافین مایع تولید می کند کیفیت و قیمت کاملا متفاوتی دارد.
موارد مصرف انواع پارافین که به پارافین بهداشتی در موارد دارویی و پزشکی کاربرد دارد و همچنین پارافین های صنعتی برای مصارف مختلف بعنوان مواد اولیه تولید محصولات مختلف روغن قابل استفاده می باشد و انواع خواراکی پارافین نیز در برخی موارد بعنوان ملین در دستگاه گوارش نیز قابل استفاده می باشد.

قیمت روغن وایت اویل پارافین بی رنگ

قیمت روغن وایت اویل پارافین بی رنگ

قیمت پارافین مایع با توجه به کیفیت این محصول تقسیم بندی می شود و فلش های مختلف وایت اویل یا پارافین مایع که کاملا بدون رنگ و بدون بو می باشد نیز بر اساس نوع استفاده و کیفیت این محصولات قیمت گذاری می گردد . قابلیت های مختلف پارافین و زمینه های مصرف مختلف این محصول مثل خوراکی و بهداشتی و صنعتی باعث می شود که انالیز های متفاوتی برای تولید مورد نیاز باشد و در نهایت بر اساس این کیفیت قیمت گذاری می گردد.

فروش فلش ۱۸۰ پارافین بدون بو

فروش فلش 180 پارافین بدون بو

پارفین مایع به دلیل گستردگی و تنوع محصول که تولید کنندگان انواع پارافین در سبد محصول تولید شده خود دارند مثل پارافین جامد با دمای ذوب حدود ۶۰ درجه و همچنین مصارف گسترده که در صنایع مختلف مثل تولید شمع دارد می بایستی با فلش های مختلف تولید گردد . یکی از پارامترهای تاثیر گذار در کیفیت پارافین یا روغن وایت اویل و انواع مختلفی از روغن های سفید که همگی در دسته پارافین می باشد مشخصه کیفی بدون بود بودن این محصول است و ارزش گذاری محصول را به دلیل استفاده درصنایع بهداشتی ارایشی بشدت تحت تاثیر این قابلیت قرار می دهد.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی بازرگانی  نیکان  اویلز  
09129157603
ثابت
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Sale of all types of flash solid liquid paraffin 120-200

فروش انواع پارافین جامد مایع روغن فلش ۱۲۰ – ۲۰۰

فروش انواع پارافین شامل پارافین جامد و پارافین ژله ای و پارافین مایع در فلش …

نیکان اویلز