روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / وایت ایل / فروش انواع پارافین جامد مایع روغن فلش ۱۲۰ – ۲۰۰

فروش انواع پارافین جامد مایع روغن فلش ۱۲۰ – ۲۰۰

فروش انواع پارافین شامل پارافین جامد و پارافین ژله ای و پارافین مایع در فلش های ۱۲۰ تا فلش ۲۰۰ روغن سفید بی بو و بی رنگ.
سفارش و خرید انواع پارافین و روغن های پایه در گرید های مختلف از کارخانه تولید پارافین روغن وایت در فلش های مختلف از نیکان اویلز قابل دریافت است.

فروش انواع پارافین

فروش انواع پارافین

فروش انواع پارافین تولید شده از ماده اولیه استاندارد و با بهترین روشهای تولید پارافین که شامل انواع فلش های پارافین که شامل فلش های ۱۲۰ تا ۲۰۰ می باشد. پارافین استفاده شده در صنایع مختلف بستگی به کیفیت و نوع این پارافین ها شرایط کاملا مختلف و متفاوتی دارد بنابراین مایع پارافین شامل محصولی کاملا بی رنگ و بدون بو می باشد که این مزیت در پارافین های مایع بسیار مورد توجه انواع تولید کننده گان محصولات ارایشی و بهداشتی در صنایع مختلف می باشد .

قیمت پارافین جامد مایع ژله ای

قیمت پارافین جامد مایع ژله ای

کارخانه تولید پارافین بر اساس نیاز و سفارش این محصول انواع مختلفی از پارافین را تولید می نماید که شامل پارافین های جامد و پارفین مایع و پارافین ژله ای می باشد و که با توجه به استفاده گسترده از انواع این پارافین ها می توان گفت که شرایط تولید و استفاده از این محصولات بر اساس انالیز های تعریف شده می بایستی تولید و عرضه شود که دراین خصوص پارافین ها با توجه به شرایط استفاده در بیشترین کاربری ان می بایستی کاملا بدون رنگ و بدون بو باشد و این قابلیت و مزیت باعث می شود که بتوانیم در صنایع بهداشتی و تولید کرم از انواع این پارافین ها نیز استفاده شود.

خرید پارافین از کارخانه

خرید پارافین از کارخانه

فروش انواع پارافین در بازار تولید و فروش این محصول بر اساس استانداردهای موجود و با توجه به کیفیت مختلف این محصول در انواع پارافین جامد و مایع و ژله ای درنهایت بر اساس نیاز و مصرف خریداران انواع پارافین در کیفیت های مختلف قابل تولید و عرضه به مقدار سفارش داده شده می باشد.
مزیت های زیادی در پارفین وجود دارد و به همین دلیل این محصول قابلیت استفاده برای انواع مختلفی از محصولات ارایشی و بهداشتی بعنوان ماده اولیه قابل استفاده می باشد و به همین دلیل مقادیر مختلفی بر اساس نوع تولید این محصول در صنایع مختلف و از پارافین های متفاوت می بایستی استفاده شود و به همین دلیل انواع پارافین از کارخانه تولید این محصول در تهران با وزن و حجم های مختلف قابل تولید و تحویل می باشد.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی بازرگانی  نیکان  اویلز  
09129157603
ثابت
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
nikanOil

مطلب پیشنهادی

The price of colorless liquid paraffin 180 white oil

قیمت پارافین مایع بی رنگ ۱۸۰ روغن وایت اویل

قیمت پارافین مایع بی رنگ با فلش ۱۸۰-۲۰۰-۱۴۰-۱۶۰ روغن وایت اویل با رنگ شفاف و …

نیکان اویلز