روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / افزودنی روغن / فروش ادتیو پلیمر روغن پلیمر پالت ۹۰۰ کیلویی

فروش ادتیو پلیمر روغن پلیمر پالت ۹۰۰ کیلویی

فروش ادتیو پلیمر روغن شامل انواع پلیمر پالت کپ پلیمر پالت دوترال و پلیمر پالت j0010 و همچنین ادتیو هایتک یا ادتیو اینفینوم یا ادتیو kt.

تامین و تحویل ادتیو پلیمر از شوراباد بصورت مستمر بر اساس نوع گرید درخواستی .

فروش ادتیو پلیمر روغن

فروش ادتیو پلیمر روغن

فروش ادتیو و پلیمر روغن برای انواع مختلفی از روغن با سطح کیفی مختلف انجام می شود بر این اساس همه روغن های صنعتی از مواد اولیه مختلفی تولید می شود که این مواد نیز بر اساس سطح کیفیت روغن فرموله شده است که این قابلیت را برای روغن ایجاد نماید تا در نهایت بعنوان محصول در موتور خودروها استفاده می شود این مزیت را برای موتورها ایجاد نماید که بتواند بر اساس میزان حرارت و دمای تولید شده توسط موتور و فشار احتراق قابلیت روانکاری را بصورت مستمر داشته باشد و کمترین اثری مخربی برای تجهیزات استفاده شده و قطعات مختلف موتور نداشته باشد.
ادتیو و پلیمر ها در واقع این قابلیت و مزیت را به روغن پایه می دهد که بتوانیم از رون پایه که بصورت معدنی تولید شده است و در واقع بصورت خام قبل استفاده برای موتورها نمی باشد با اضافه شدن این افزودنی ها قابلیت و کارایی لازم را برای حفاظت از قطعات و تجهیزات داخل موتور با افزایش کیفیت روغن پایه فراهم نماید.

قیمت پلیمر پالت ۹۰۰ کیلویی

قیمت پلیمر پالت 900 کیلویی

فروش ادتیو و پلیمر و مشخصا فروش انواع پلیمر بعنوان افزودنی روغن پایه برای بهبود قابلیت روغن و غلظت دادن به انواع روغن های تولیدی برای مصارف خودروهای دیزلی و خودروهای بنزینی استفاده می شود بر این اساس انواع مختلفی از پلیمر به برند های مختلف بدین منظور استفاده می شود که شامل پلیمر کپ و پلیمر دوترال و پلیمر j0010  به بسته بندی مختلف بدین منظور استفاده می شود.

قیمت افزودنی پلیمر روغن

قیمت افزودنی پلیمر روغن

افزودنی ها به روغن پایه بر اساس سطح کیفی روغن کاملا متفاوت و استانداری مختلفی دارد بر این اساس و با توجه به نوع محصول تولید شده می بایستی نوع پلیمر مشخص و البته ادتیو تعریف شده نیز بدین منظور استفاده شود. پلیمر ها امکان افزایش غلظ روغن را فراهم می نماید و ادتیو نیز باعث می شود توانایی و قابلیت روغن در برابر اکسیداسیون و فشاری احتراق افزایش یابد.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی بازرگانی  نیکان  اویلز  
09129157603
ثابت
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Sale of polymer oil additive, polymer oil, 900 kg pallet

فروش افزودنی انتی اکسیدان T5042 افزودنی روغن

فروش افزودنی انتی اکسیدان T5042 انتی اکسیدان افزودنی روغن که در فرمولاسیون روانکار باعث افزایش …

نیکان اویلز