روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / افزودنی روغن / فروش tbn بوستر ادتیو روغن

فروش tbn بوستر ادتیو روغن

فروش tbn بوستر افزودنی روغن موتور خاصیت تنظم قلیایی روغن و ضد خوردگی برای روغن با اضافه شدن ادتیو TBN فراهم می شود.

انواع پلیمر افزایش دهنده ویسکوز روغن در لینک http://101service.ir در دسترس شما می باشد.

فروش tbn بوستر

فروش tbn بوستر

ادتیو TNB بوستر از سولفات کلسیم بهمراه اسید سولفوریک باعث می شود که بعنوان یک ماده اولیه و اصلی با قابلیت ها منحصر بفرد که در فرانید روانکاری و کاهش حرارت محفظه داخل موتور و پیستون ها و همچنین میل لنگ که اساس روی یاتاقان های محرک و متحرک قرار دارد تاثر بسیار مثبتی ایجاد نماید به نحوی که کمترل اثر ان افزایش طول عمر قطعات محرک و متحرک موتوری می باشد.
در حقیقت TBN بوستر یکی از موادی می باشد که بصورت افزودنی به روغن پایه موتور ها اضافه می شود حال اینکه نوع روغن پایه مصرف شده می تواند روغن پایه تصفیه تقطیری باشد یا اینکه روغن پایه ویرجین پالایشگاهی باشد همه این روغن ها در شرایط احتراق می بایستی قابلیت خنثی سازی اسید های تولید شده حاصل از احتراق را داشته باشد زیرا این اسید ها در عملکرد روغن و روانکاری داخل موتور اثر خود را از دست می دهد بنابراین استفاده از TBN بمنظور خنثی سازی اسید استفاده می شود.

موارد مصرف TBN BOOSTER

موارد مصرف TBN BOOSTER

افزونی TBN به دلیل دارا بودن مقدار قلیایی فوق العاده بالا باعث ایجاد مقدار بالایی مقدار قلیایی در روغن خواهد شد و این یکی از بهترین افزودنی روغن بمنظور کم اثر نمودن اسیدی های ایجاد شده در فرایند ها خواهد بود و قابلیت های فراوانی برای روغن و بهبود عملکرد ان و همچنین افزایش عمر مصرف روغن بخوبی ایجاد می نماید.
با توجه به اینکه این افزودنی موثر قابلیت و توانایی بالایی در خنثی سازی اسید قوی دارد و بصورت کلی قادر خواهد بود که بتواند بهترین عملکرد موثر را در خنثی سازی اسید آلی و اسید معدنی نفتی را بصورت مو ثر دارد.
موارد مصرف متعدد برای این ادتیو فوق العاده وجود دارد که شرکت های تولید کننده انواع روغن به فراخور نوع روغن تولیدی و بر اساس دانش فنی که در اختیار دارد محصولات متعدد را با اضافه شده افزودنی روغن تولید می شود که عمدتا باعث بهبود عملکرد وتعدیل روغن سیلندر در ترکیب با اسید های مختلف خواهد شد.
تقویت کننده های کلسیم سولفونات درنقاط ریزش روغن و بعنوان مهار کننده خوردگی روغن روی قطعات و همچنین اثر مثبت برای آنتی اکسیدان درجه حرارت بالا و همچنین پیشگیری از زنگ زدگی و بعنوان تقویت کننده برای انواع مختلفی روغن و روانکار قابل استفاده می باشد.

 

 

 

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی بازرگانی  نیکان  اویلز  
09129157603
ثابت
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Sale of polymer oil additive, polymer oil, 900 kg pallet

فروش افزودنی انتی اکسیدان T5042 افزودنی روغن

فروش افزودنی انتی اکسیدان T5042 انتی اکسیدان افزودنی روغن که در فرمولاسیون روانکار باعث افزایش …

نیکان اویلز