روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / افزودنی روغن / فروش ادتیو ppd روغن پایه موتوری

فروش ادتیو ppd روغن پایه موتوری

فروش ادتیو ppd بمنظور کاهش نقطه ریزش سیال یا ادتیو پورپینت برای مصارف روغن پایه و روغن موتور و بمنظور امکان سیال بودن روغن در دمای منفی.
انواع ادتیو و افزودنی روغن در لینک http://101service.ir در دسترس شما می باشد.

فروش ادتیو ppd

فروش ادتیو ppd

بهترین عملکرد روغن موتوری و روغن های مرتبط با صنعت خودروسازی که شامل روغن هیدرولیک روغن دنده روغن موتور و غیره می باشد برای داشته بهترین و کارایی و عملکرد مطلوب نیاز به داشتن و اضافه شدن مواد اولیه مرغوبی می باشد که بر اساس نوع این محصول از کمپانی های مختلفی تولید می شود و می تواند به دلیل کیفیت متفاوتی که دارد قیمت بر اساس برند ادتیو روغن نیز متفاوت باشد.
فروش ادتیو ppd یا ادتیو کاهش نقطه ریزش نیز بر اساس برند این محصول می تواند قیمت گذاری متفاوتی داشته باشد که البته همانگونه که مطلع هستید این قیمت در نهایت در کیفیت نهایی محصول تاثیر زیادی نداشته و بستگی به دیتا شیت این افزودنی و ماده اولیه روغن خواهد داشت تا بهترین عملکرد را برای امکان سیال بودن به مایعات در دماهای منفی بدهد.
ادتیو ppd مشابه سایر افزودنی های روغن و بر اساس نوع قابلیت و کارکردی که می باید داشته باشد تولید شده و مقدار و میزان استفاده از این محصول نیز بستگی به نوع روغن استفاده شده می باشد که البته کمتر از ۰٫۵% می باشد.

فروش کاهش دهنده نقطه ریزش سیال

فروش کاهش دهنده نقطه ریزش سیال

بصورت کلی فروش تمامی افزودنی های روغن برای تولید هر نوع گریدی که مورد نظر باشد بصورت متمرکز در تهران انجام می شود و ارسال این محصولات از انبارهای های شوراباد تهران که معمولا مواد اولیه افزودنی روغن و سایر محصولاتی که به نوعی از طریق واردات به کشور انجام شده نگهداری و فروخته می شود.
بدین منظور بر اساس دیتا شیت هایی که به خریداران مواد اولیه ارسال می شود و مشاهده مقدار مورد نیاز مصرف ماده اولیه برای هر نوع روغن تعیین و مشخص شده بنابراین برای محاسبه هزینه های جاری و قیمت تمام شده محصول نهایی استفاده از مقدار کمک شایانی به تولید کننده که یکی از دغدغه های این گروه صنفی کاهش هزینه های تولید می باشد.
اساسی ترین و معتبر ترین برندهای تولید و فروش انواع روغن ها و روانکار ها بدون استثنا می بایستی از افزودنی های مختلف مثل کاهش دهنده نقطه ریزش یا ادتیو ppd برای داشتن محصولی با کیفیت استفاده نماید . و ادتیوها و پلیمر ها و انتی فوم و ضد کف بخشی از موادی اولیه می باشد که الزاما می بایستی با واردات به کشور نیاز داخلی به این محصولات رفع شود.

 

 

 

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی بازرگانی  نیکان  اویلز  
09129157603
ثابت
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Sale of polymer oil additive, polymer oil, 900 kg pallet

فروش افزودنی انتی اکسیدان T5042 افزودنی روغن

فروش افزودنی انتی اکسیدان T5042 انتی اکسیدان افزودنی روغن که در فرمولاسیون روانکار باعث افزایش …

نیکان اویلز