روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / پلیمر روانکار / فروش غلظت دهنده روغن پلیمر pbr 1220

فروش غلظت دهنده روغن پلیمر pbr 1220

فروش غلظت دهنده روغن شامل انواع پلیمر ایرانی pbr 1220 و انواع پلیمر خارجی شامل پلیمر کپ ۲۰۶۰ -۵۳۰ و پلیمر دوترال ۰۵۹ – ۰۵۸ 
فروش غلظت دهنده روغن با استفاده از افزودنی پلیمر و خرید این محصولات و مشاهده مشخصات در لینک  http://101service.ir  در دسترس شما می باشد.

فروش غلظت دهنده روغن

فروش غلظت دهنده روغن

مستحضر می باشید همه روغن های تولید شده از انواع روغن پایه تصفیه دوم که از تصفیه روغن سوخته یا روغن های کارکرده شرکت های صنعتی و تولیدی طی فرایندی تصفیه در کارخانه های بازیافت روغن بصورت بازیافت روغن سوخته به روش اسیدی یا بازیافت روغن سوخته به روش تقطیری انجام شده و در نهایت محصول تولید شده با حداقل فلش ۱۶۰یا ۱۸۰ و ویسکوزیته حدود ۵ برای تولید انواع محصولات مشابه قابل استفاده خواهد بود . همچنین همزمان از انواع روغن های پایه پالایشگاههای نیز بدین منظور استفاده می شود که این روغن ها نیز قابلیت و کیفیت به مراتب بالاتری از روغن های تصفیه دوم دارد.
استفاده از غلظت دهنده روغن برای تولید انواع محصولات تولیدی شامل انواع روغن صنعتی و روغن موتوری یا انواع روغن های صنعتی که می بایستی برای رسیدن به انالیز و استاندارد خاص می توانیم با اضافه کردن غلظت دهنده به روغن پایه محصولی را تولید نمود که حداقل ویسکوز لازم را بدین منظور داشته باشد می بایستی بر اساس میزان افزایش ویسکوز اقدام به خرید این محصول نمود.

قیمت پلیمر روغن pbr 1220

قیمت پلیمر روغن pbr 1220

فروش غلظت دهنده روغن pbr 1220 ایرانی که این پلیمر برای مصارف متعدد و مختلفی استفاده می شود و بر اساس نوع استفاده و محصولات تولید شده با این پلیمر در صنایع مختلفی مثل تولید لاستیک و همچنین انواع لاستیک هایی که در صنایع مختلف مثل خودروسازی و صنایع ساختمانی استفاده می شود کاربرد بسیار متنوع و وسیعی دارد.
معمولا کلیه الاستومر ها از این نوع پلیمر استفاده می شود و فقط در نهایت نوع پلیمر متفاوت است که می توان از انواع پلیمر خارجی مثل کپ یا پلیمرهای دوترال بدین منظور استفاده شود. و به دلیل قابلیت و مزیت های استفاده از این محصول می توان در صنایع مختلف دیگر نیز مثل تولید انواع روغن و روانکار نیز بدین منظور نیز استفاده شود و عمده فرایند برای افزایش ویسکوز قابل استفاده خواهد بود.
بنابر شرایط عنوان شده انواع این محصولات از برندهای مختلف برای افزایش ویسکوزیته استفاده می شود که در نهایت می توان گفت که در نهایت برای دسترسی به قیمت مناسب و خرید محصول ارزان از pbr ایرانی استفاده می شود و برای ویسکوز روغن به درجه بالاتر می بایستی از پلیمر ها و غلظت دهنده خارجی بدین منظور می بایستی استفاده شود.

 

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی بازرگانی  نیکان  اویلز  
09129157603
ثابت
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Buyer of oil polymer j0010 dotral cap

خریدار پلیمر روغن j0010 دوترال کپ

خریدار پلیمر روغن j0010 – j0050 دوترال ۰۴۳ ۰۵۸-۰۵۹ کپ ۲۷۰- ۲۰۶۰-۵۳۰-۵۲۰ خرید پالتی از …

نیکان اویلز