روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / پلیمر روانکار / قیمت پلیمر روغن ۰۵۹ | پلیمر غلظت دهنده ایتالیای

قیمت پلیمر روغن ۰۵۹ | پلیمر غلظت دهنده ایتالیای

قیمت پلیمر روغن ۰۵۹ و ۰۵۸ دوترال ایتالیایی مشابه پلیمر کپ که یکی از کاربردهای این پلیمر غلظت دهنده و ماده اولیه افزودنی روغن موتور، روغن هیدرولیک و روغن صنعتی می باشد.

بیشتر بخوانید:  پلیمر برای روغن صنعتی 

قیمت پلیمر روغن ۰۵۹ دوترال 

قیمت پلیمر روغن 059 دوترال 

انواع پلیمر از برندهای مختلف موجود می باشد که مصرف های متفاوتی در صنایع مختلف از جمله لاستیک سازی و صنایع مرتبط و مختلف مرتبط با لاستیک بخشی از مصرف این پلیمر هستش که البته شامل انواع لاستیک در صنایع مختلف می شود که شاید بتوان گفت یکی از بخش های بزرگ مصرف این پلیمر در خودروسازی و انواع لاستیک های دور درب ها و قطعات لاستیک کوچک می باشد.

استفاده و تولید پلیمر که بخشی زیادی از صنایع روانکار در ایران مصرف کننده این محصول هستند به تولید انواع روغن های موتور و صنعتی و هیدرولیک می شود که این پلیمر در حقیقت باعث افزایش غلظت می شود.

پلیمر روغن عموما همانطور که می دانید روغن های پایه حاصل ازتصفیه نفت خام و یا تصفیه روغن سوخته قابلیت استفاده بعنوان روغن موتور را ندارد و اضافه شده افزودنی روغن بصورت پلیمر دوترال و کپ و ادتیو روغن این مزیت و قابلیت را ایجاد می کند.

فروش پلیمر افزایش ویسکوزیته روغن دوترال ۰۵۸

فروش پلیمر افزایش ویسکوزیته روغن دوترال 058

افزودنی های روغن و قیمت پلیمر ۰۵۹ و سایر پلیمر هایی که در ایران عرضه می شود بصورت پالتی تحویل می شود با توجه به مصرف زیاد این پلیمر در صنایع روانکاری این محصول بیشتر مصرف را کارخانه تصفیه روغن دارد بنابراین عرضه انواع پلیمر برای افزایش غلظت روغن بصورت پالتی انجام می شود.

اطلاعات تکمیلی در خصوص نوع و قابلیت هر پلیمر تعیین کننده مقدار مصرف این محصول ارزشمند می باشد بعنوان مثال پلیمر ۲۰۶۰ باعث افزایش غلظت یا ویسکوزیته محصول نهایی می شود.

عمده مورد مصرف انواع پلیمر مثل دوترال در روانکاری انواع روغن می باشد و پلیمر ۲۷۰ تاثیر مثبتی در افزایش چسبندنگی روغن دارد موارد مذکور بیشتر توسط استادکاران تولید انواع روغن و روانکار بصورت تجربی بوده که معمولا برای تولید روغن های مختلف و نیاز بازار تغییرات ایجاد و این دو نوع پلیمر بصورت ترکیبی استفاده می شود.

بهترین افزودنی روغن موتور پلیمر کپ یا دوترال

بهترین افزودنی روغن موتور پلیمر کپ یا دوترال

افزودن پلیمر و نسبت وزنی و حجمی استفاده شده از این پلیمر های جدا کشور تولید کننده این محصول به کیفیت روغن پایه در اختیار دارد که این روغن دارای چه فلش و ویسکوزیته ای باشد.

پلیمر استفاده شده برای انواع روغن نیز متفاوت است زیرا برخی از روغن های خودرویی  موتوری ویسکوزیته و فلش کمتری دارد در صورتی که روغن دنده یا واسکازین ممکن است نیاز به افزایش پلیمر بمنظور اضافه شده ویسکوز برای استفاده در گیربکس های صنعتی را داشته باشد.

 

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی بازرگانی  نیکان  اویلز  
09129157603
ثابت
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Buyer of oil polymer j0010 dotral cap

خریدار پلیمر روغن j0010 دوترال کپ

خریدار پلیمر روغن j0010 – j0050 دوترال ۰۴۳ ۰۵۸-۰۵۹ کپ ۲۷۰- ۲۰۶۰-۵۳۰-۵۲۰ خرید پالتی از …

نیکان اویلز