روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / پلیمر روانکار / خرید مواد افزودنی روغن پایه موتور

خرید مواد افزودنی روغن پایه موتور

خرید مواد افزودنی روغن پایه sn 150 , sn350, sn 500  و همچنین ادتیو و پلیمر تولید انواع روغن موتور بنزینی و  دیزلی و صنعتی و گریس بصورت عمده انجام می شود.

افزودنی روغن پایه صادراتی

افزودنی روغن پایه صادراتی

کارخانه های تصفیه  کننده انواع روغن سوخته پس از طی فرایند بازیابی روغن که شامل حرارت دادن روغن سوخته تا دمای  مشخص شده و همچنین انجام فرایند رنگ بری روغن سوخته که معمولا توسط خاک رنگبر و یا محصولات مشابه انجام می شود در نهایت محصول تولید شده شامل روغن پایه تصفیه دوم می باشد که با فلش های مختلف توسط ریفاینری های تولید این محصول به مخازن  انبارش منتقل می شود و پس ا ز خنک شده روغن برای داشتن قابلیت استفاده در تولید انواع روغن موتور و صنعتی می باید افزودنی های تعریف شده اضافه شود که البته استاندارد نیز می باشد.
افزودنی روغن پایه شامل ضد یخ و ضد کف و می باشد که می بایستی برای افزایش و بهبود سطح کیفیت روغن پایه اضافه شود و پس از ان امکان فروش و صادرات این روغن فراهم می شود.

خرید عمده افزودنی روغن موتور بنزینی دیزلی

خرید عمده افزودنی روغن موتور بنزینی دیزلی

تولید روغن موتور بنزینی بر اساس استاندارهای تعریف شده و با استفاده از مواد و افزودنی های مجاز تعریف شده قابل انجام است که اصولا استفاده از روغن پایه بعنوان ماده اولیه تولید انواع روغن خودرویی و روغن صنعتی مطرح می باشد که می تواند روغن مورد نظر پایه تصفیه دوم یا روغن سوخته باشد یا اینکه از روغن پالایشگاهی که حاصل تصفیه نفت خام است استفاده شده باشد که در هر صورت با اضافه شدن افزودنی ها به محصول استاندارد تبدیل می شود.
افزودنی ها از برندهای متفاوتی می باشد و البته برای تولید هر روغن مقدار و نوع افزودنی روغن نیز متفاوت خواهد بود و این در کیفیت نهایی محصول بسیار موثر می باشد.

خرید ادتیو و پلیمر تهران

خرید ادتیو و پلیمر تهران

خرید مواد افزودنی روغن پایه شامل انواع ادتیو و پلیمر از برندهای مختلف مثل کپ ، دوترال، هایتک و سایر برندهای مطرح در بازار افزودنی روغن ها می باشد . استفاده ازاین افزودنی برای تولید همه روانکارها و روغن ها نیاز می باشد و جایگزینی نیز برای  ان وجود ندارد بنابراین می بایستی بر اساس انالیز تعریف شده استفاده شود.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی بازرگانی  نیکان  اویلز  
09129157603
ثابت
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Buyer of oil polymer j0010 dotral cap

خریدار پلیمر روغن j0010 دوترال کپ

خریدار پلیمر روغن j0010 – j0050 دوترال ۰۴۳ ۰۵۸-۰۵۹ کپ ۲۷۰- ۲۰۶۰-۵۳۰-۵۲۰ خرید پالتی از …

نیکان اویلز