روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روانکار / قیمت ادتیو روغن موتور ۲۰۲۲ | افزودنی های روغن موتور

قیمت ادتیو روغن موتور ۲۰۲۲ | افزودنی های روغن موتور

قیمت ادتیو روغن موتور و پکیج ادتیو روغن موتور و فروش انواع افزودنی روغن و ادتیو روغن دنده و ادتیو انواع گریس و ادتیو روغن هیدرولک  و فروش ادتیو روغن موتور ۲۰۲۲ و قیمت پلیمر روغن موتور و فروش انتی اکسیدان روغن موتور همچنین فروش انواع مواد افزودنی روغن موتور و سایر روانکارها و ادتیو موتوروغن سواری و دیزل جهت انواع سطوح قابل تامین است.
لیست کارخانه های تصفیه روغن و اطلاعات مرتبط درلینک روبرو قابل مشاهده است .http://carnikan.ir

قیمت ادتیو روغن موتور ۲۰۲۲

قیمت ادتیو روغن موتور 2022

تولید انواع روانکار از مشتقات نفتی  از پالایش نفت خام حاصل می شود که کشورهایی که داری این ذخایر نفتی هستند این قابلیت برایشان فراهم است که بتوانند انواع روانکار را از روغن پایه پالایشگاهی که در گرید های sn150 – sn350-sn500  است به شرکت های و پالایش گاههای تولید روغن تحویل نمایند.
فروش ادتیو روغن موتور که مورد استفاده در پالایشگاه با اضافه نمودن مواد افزودنی روغن از جمله ادتیو و پلیمر فرایند تولید روانکار انجام می شود که البته مقدار ادتیو و پلیمر استفاده شده برای محصولات مختلف مثلا برای گریس و یا برای روغن عدد های متفاوتی می باشد.

فروش افزودنی های روغن موتور

فروش افزودنی های روغن موتور

ادتیور روغن موتور دیزلی و بنزیی و سایر ادتیور  و افزدنی های تعریف شده موادی وارداتی هستند که کارخانه های تصفیه روغن با استفاده از این مواد و بر اساس استانداردهای تعریف شده می بایستی اضافه شود .

  • بیشتر بخوانید: روغن ایرانول

قیمت ادتیو روغن موتور ارزان نیست و  شایان ذکر است در شرکت های تصفیه روغن و یا حتما پالایش گاههای تولید انواع روغن رعایت استاندارد در آزمایشگاه های کنترل می شود و اداره استاندارد بر فرایند انجام و تولیدات این شرکت ها نظارت دقیق و کامل دارد بنابراین محصولات تولید و افزودنی های روغن موتور همه بر اساس میزان و مقدار تعریف شده استفاده می شود.

قیمت پکیج ادتیو روغن موتور

قیمت پکیج ادتیو روغن موتور

شرکت های تولید کننده بر اساس محصول تولید شده نیاز دارد که انواع افزودنی های مورد نیاز روغن را اضافه نماید بنابراین تولید روغن حتما نیازمند استفاده از انواع افزودنی می باشد که نیازمند استفاده از پکیج ادتیو روغن موتور می باشد .
بنابر اخرین افزودنی های ادتیو و پلیمر که در کارخانه های بازیافت روغن استفاده می شود و بررسی های انجام شده در گمرکات مرزی می توان گفت عمده این محصولات از کشور ترکیه و هند وارد می شود و در نهایت در اختیار شرکت های تولید کننده و مصرف کننده این مواد قرار داده میشود .

  • بیشتر بخوانید: روغن گیربکس

قیمت ادتیو روغن موتور که البته کشورهای اروپایی نیز این محصولات را تولید می کنند که شامل انواع ادتیو و پلمیر می باشد ولی به دلیل گران بودن این مواد در بازارداخل معمولا بیشتر از مواد ارزان تر استفاده می شود.

منبع: autocarservice.ir

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی بازرگانی  نیکان  اویلز  
09129157603
ثابت
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
nikanOil

مطلب پیشنهادی

مرکز پخش بهترین روغن روانکار صنعتی مظروف

بهترین روغن روانکار صنعتی ۲۰ لیتری | تولید کننده روغن روانکار

بهترین روغن روانکار صنعتی در بسته بندی 20 لیتری و یا بشکه 220 لیتری برای تامین و رفع نیاز کارخانه های و واحد های تولیدی که قصد دارند از تولید کننده روغن روانکار و بدون واسطه محصولات مورد نیاز را با بسته بندی دلخواه تامین نمایند همچنین امکان تحویل روغن روانکار صنعتی با آنالیز درخواستی نیز قابل تامین نیز می باشد.

نیکان اویلز