روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن تصفیه / هیدروکربن سنگین صادراتی ۲۰۰۰۰ تنی | قیمت هیدروکربن سنگین

هیدروکربن سنگین صادراتی ۲۰۰۰۰ تنی | قیمت هیدروکربن سنگین

هیدروکربن سنگین صادراتی درتناژ بالای ۲۰۰۰۰ تنی از کارخانه تولید هیدروکربن و یا شرکت هیدروکربن ایران یا کارخانه هیدروکربن اشتهارد تامین می شود. تولید کننده هیدروکربن با ارسال آنالیز هیدروکربن صادراتی و مشخص نمودن قیمت هیدروکربن سبک و سنگین برای خریدار هیدروکربن در افغانستان و سایر کشورهای متقاضی توسط تولیدی بازرگانی روغن نیکان ارسال می شود.

  • بیشتر بخوانید: روغن ایرانول

کارخانه های تصفیه روغن نیز طی فرایند تولید هیدروکربن دارند لینک روبرو. http://101service.ir

هیدروکربن سنگین صادراتی ۲۰۰۰۰تن افغانستان

هیدروکربن سنگین صادراتی 20000تن افغانستان

چرا کشور افغانستان یکی از بزرگترین کشورهای وارد کننده انواع هیدروکربن است و هیدروکربن صادر شده به افغانستان به چه منظور و دلیلی ارسال می شود. نکته خیلی اساسی درصادرات هیدروکربن سنگین به افغانستان در استفاده از این محصول برای کاربردهای سوختی است بدین منظور این ماده برای انواع فرایند های که نیاز به تولید حرارت دارد استفاده می شود.

  • بیشتر بخوانید: روغن گیربکس

هیدروکربن سنگین صادراتی هماهنگونه که مستحضر هستید عموما در  ایران تولید می شود و ارزش بالای سوختی این محصول و همچنین جذابیت این محصول به لحاظ قیمت و از همه مهمتر همجواری ایران با کشور افغانستان باعث شده که صادرات این محصول بسیار چشمگیر باشد.

کارخانه تولید هیدروکربن

کارخانه تولید هیدروکربن

مهم ترین کارخانه تولید هیدروکربن درایران که بتواند ظرفیت بالایی در تامین و نیازهای صادراتی را برآورده نماید کجاست ؟ کارخانه های زیادی در تولید هیدروکربن فعال هستند  و روغن پایه تصفیه دوم هم تولید دارند که می تواند گفت در بخش های وسیعی از ایران وجود دارد و که نیازهای داخل و خارج و صادراتی کشور را با هر   ظرفیتی تمامی می نماید.
هیدروکربن سنگین صادراتی و هیدروکربن ها مولکولهایی هستند غیر قطبی که معمولا در حلال های قطبی نظیر آب حل نمی شود و بعنوان مثال می توان گفت که گریس با آب از روی دست پاک نمی شود و بدین منظور می بایستی از بنزین و یا نفت برای تمیز نمودن و پاک نمودن استفاده شود.

تولیدکننده هیدروکربن 

تولیدکننده هیدروکربن 

هیدروکربن های سنگین صادراتی و سبک در کارخانه و توسط تولید کننده هیدروکربن انجام می شود. هیدروکربن ها به دو گروه آروماتیک و آلیفاتیک تقسیم می شود. و بین این دو تفاوت های عمده ای وجود دارد. و تمام هیدروکربن ها در واکنش به فرایند سوختن و سوخت مشترک هستند.
در تقسیم بندی کلی و در مجموع هیدروکربن آلیفاتیک را از نفت خام و از گاز طبیعی طی فرایند پیچیده و مشخص از تقطیر نفت خام در برج های تقطیر حاصل می شود که و این موضوع در ایران بسیار با اهمیت است زیرا شرکت تصفیه روغن موتور و پالایشگاه های متعددی وجود دارد.
و هیدروکربن های اروماتیک از زغال سنگ تولید می شود که این فرایند مستلزم ایجاد زیر ساخت های لازم  و البته تجهیزات تعریف شده می باشد.

منبع: autocarservice.ir

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی بازرگانی  نیکان  اویلز  
09129157603
ثابت
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Manufacturer of White Oil Flash 120-200

تولید کننده روغن وایت اویل فلش ۱۲۰ -۲۰۰ | فروش روغن سفید

تولید کننده روغن وایت اویل فلش  120- 140-160-180-200 با قیمت مناسب در اشتهارد و در بین کارخانه های تصفیه روغن سوخته که ماده اولیه تولید روغن سفید است . فروش وایت اویل در تهران و خرید روغن سفید از تولید کننده و فروشنده وایت اویل با فلش های مختلف و در تناژ بالا با قیمت درب کارخانه و بدون واسطه قابل انجام است .

نیکان اویلز