روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / افزودنی روغن / قیمت افزودنی روغن پایه فلش ۱۸۰ مواد افزودنی روغن

قیمت افزودنی روغن پایه فلش ۱۸۰ مواد افزودنی روغن

قیمت افزودنی روغن پایه برای فلش ۱۸۰ و بالاترین از بهترین مواد افزودنی روغن وارداتی از برندهای مختلف که ترکیبات شیمیایی هستند و برای بهبود کیفیت پایه استفاده می شود.

قیمت افزودنی روغن پایه و فروش انواع افزودنی و روغن پایه برای بازارهای صادراتی و بازار داخل بصورت عمده و مستمر در نیکان اویلز قابل انجام می باشد.

قیمت افزودنی روغن پایه

قیمت افزودنی روغن پایه

مستحضر می باشید مواد افزودنی از ترکیبات شیمیایی و بمنظور ایجاد تغییرات خاص در روغن پایه و به این روغن اضافه می شود و معمولات مواد افزودنی روغن پایه ترکیباتی به شکل معدنی یا آلی می باشد که در روغن پایه به شکل و صورت جامد حل شده و معلق می شود و بستگی به نوع دستگاه که استفاده می شود می توان میزان استفاده این روغن کاملا متفاوت باشد بنابراین با اضافه شدن مواد افزدنی روغن به انواع مختلفی از روغن پایه سه ویژگی و نقش اساسی را در روغن ایجاد می نماید.
و بر اساس نوع محصول تولید شده می بایستی این مزیت و قابلیت را در روغن پایه ایجاد نماید تا در نهایت برای تولید محصولی با کیفیت و برای تحمل شرایط احتراق و دماهای مختلف قابلیت را داشته باشد.

خرید مواد افزودنی تولید روغن پایه

خرید مواد افزودنی تولید روغن پایه

خرید مواد افزودنی تولید روغن ها و روغن پایه بر اساس نوع محصول تولید شده متفاوت می باشد بر این اساس و با توجه به نقش اساسی افزودنی روغن پایه که با استفاده از مواد همچون انتی اکسیدان ها و بازدارنده های خوردگی و عوامل ضد کف و مواد ضد عفونی کنند تقویت می شود  وجود این مواد افزودنی در روغن باعث می شود که قابلیت استفاده برای محیط محفظه احتراق را بدست اورد و بر اساس میزان استفاده و نوع استفاده از این محصول قابلیت های مختلفی به روغن پایه داده می شود.

بهترین افزودنی تولید روغن

بهترین افزودنی تولید روغن

بهترین افزونی تولید روغن یا بر اساس قیمت افزودنی روغن پایه شکل نمی گیرد بلکه می توان گفت بر اساس نوع روغن تولید شده از روغن پایه و همچنین ترکیبات روغن پایه تولید شده که می تواند بر اساس انواع روش های تولید مثل روش تولید روغن اسیدی یا روش تولید روغن پایه تقطیری و همچنین روش تولید روغن پایه تین فیلم کاملا متفاوت باشد و بر این اساس با اضافه شدن این افزودنی ها به روغن باعث سرکوب قابلیت های نامطلوب انواع روغن پایه باروشهای تولید مختلف شد و با مواد کاهنده نقطه ریزش و بهبود دهنده میزان ویسکویته بتوان قابلیت و مزیت جدیدی را به روغن پایه اضافه نمود.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی بازرگانی  نیکان  اویلز  
09129157603
ثابت
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Sale of polymer oil additive, polymer oil, 900 kg pallet

فروش افزودنی انتی اکسیدان T5042 افزودنی روغن

فروش افزودنی انتی اکسیدان T5042 انتی اکسیدان افزودنی روغن که در فرمولاسیون روانکار باعث افزایش …

نیکان اویلز