روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / افزودنی روغن / فروش افزودنی انتی اکسیدان T5042 افزودنی روغن

فروش افزودنی انتی اکسیدان T5042 افزودنی روغن

فروش افزودنی انتی اکسیدان T5042 انتی اکسیدان افزودنی روغن که در فرمولاسیون روانکار باعث افزایش طول عمر روغن و مانع از تشکیل لجن می شود.
فروش انواع افزونی و همچنین انتی اکسیدان برای تولید انواع روانکار بصورت عمده از نیکان اویلز قابل تحویل می باشد.

فروش افزودنی انتی اکسیدان

فروش افزودنی انتی اکسیدان

آنتی اکسیدانت برای روغن و فرمول های روغن نقش بسیارمهم و اساسی دارد مهم ترین مزیت و قابلیت این افزودنی افزایش طول عمر روغن خواهد بود نقش ارزشمند انتی اکسیدان در کاهش مصرف سوخت خودروهای دیزلی و بنزینی می باشد که بر این اساس این موضوع دور از ذهن نمی باشد زیرا با ایجاد تشکیل لجن در روغن و سایش های ایجاد شده در نتیجه استفاده از افزودنی های بی کیفیت عاملی درافزایش مصرف سوخت خودروها خواهد بود که بر این اساس لجن تشکیل شده در بین قطعات محرک و متحرک قرار گرفته و اصطکاک ایجاد شده موجب افزایش مصرف سوخت خواهد بود.
مهمترین مزیت استفاده از انتی اکسیدانت در به تاخیر انداختن فرایند اکسیداسیون روغن می باشد و در نتیجه باعث خواهد شد که سرعت افت کیفیت کاهش یافته و عملکرد روغن به مدت بیشتری قابلیت و مزیت منحصر به فرد خود را نیز حفظ نماید.

بسته افزودنی روغن انتی اکسیدان

بسته افزودنی روغن انتی اکسیدان

بسته افزودنی انتی اکسیدان به طور کلی در دو گروه انتی اکسیدانت های اولیه شامل فنوله و امینه و همچنین انتی کسیدانت های ثانویه که شامل ترکیبات فسفر و سولفور می باشد قرار می گیرد و برای انتی اکسیدانت بهترین شرایط و پایداری زمانی حاصل می شود که انتی اکسیدانت های اولیه و ثانویه باهم استفاده شود بنابراین با توجه به اهمیت انتی اکسیدانت نیاز است که از این محصول قبل استفاده با متخصصین این حوزه مشورت شود بهترین محصول انتخاب شود.

ادتیو انتی اکسیدان T5042

ادتیو انتی اکسیدان T5042

انتی اکسیدان به طور گسترده در انواع روغن های روانکار مثل روغن های موتوری با شرایط احتراق درجه بالا و البته روانکارهای مثل هیدرولیک و روغن های چرخ دنده و همچنین انواع روغن های توربین بخار و انواع گریس ها استفاده می شود.
انتی اکسیدانت برای درجه حرارت بالا با عملکرد مطلوب و همچنین دارای پایداری حرارتی بالا و قابلیت برجسته دمای بالا و حلالیتروغن بالا و سازگاری زیاد با سایر افزودنی ها است و شرایط نگهداری این محصول نیز و شرایط دمای نگهداری و حمل نباید بیشتر از ۴۵ درجه سانتیگراد باشد و همچنین ماندنگاری ۲ سال را دارد.

  

 

 

 

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی بازرگانی  نیکان  اویلز  
09129157603
ثابت
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
nikanOil

مطلب پیشنهادی

The price of flash base oil additive 180 oil additives

قیمت افزودنی روغن پایه فلش ۱۸۰ مواد افزودنی روغن

قیمت افزودنی روغن پایه برای فلش ۱۸۰ و بالاترین از بهترین مواد افزودنی روغن وارداتی …

نیکان اویلز