روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / افزودنی روغن / فروش افزودنی کاهش نقطه ریزش ppd lx250

فروش افزودنی کاهش نقطه ریزش ppd lx250

فروش افزودنی کاهش نقطه ریزش یا ppd از این افزدنی روغن برای پایین اوردن نقطه ریزش روغن استفاده می شود که برند ppd lx_ ppd lubimax تحویل شوراباد.
فروش افزودنی کاهش نقطه ریزش و سایر مواد اولیه تولید روغن در لینک خرید مواد اولیه تولید روغن  قابل خرید و عرضه می باشد .

فروش افزودنی کاهش نقطه ریزش

فروش افزودنی کاهش نقطه ریزش

خرید و فروش مواد افزودنی و انواع مواد افزودنی های روغن های موتوری و روغن های صنعتی و همچنین گریس های تولیدی که شامل انواع گریس نسوز و انواع گریس معموی می باشد با استفاده از انواع افزودنی روغن قابل انجام است . بدین منظور برای دسترسی به خرید مواد افزودنی مثل خرید یا فروش افزودنی کاهش نقطه ریزش می بایستی میزان مصرف این محصول در بازه زمانی تعریف شده را دراختیار داشته باشید زیرا بسته بندی مواد پایین اورنده نقطه ریزش در بشکه های ۱۸۰ کیلویی می باشد و برای داشتن بیشترین مقدار مصرف و حجم تولید می بایستی مقدار مصرفی این محصول را بهینه نمایید تا بتوانید شرایط را برای سفارش گذاری و خرید تعداد مشخصی این محصول خریداری و مصرف نمایید.
به دلیل قیمت بالای مواد افزودنی روغن نکات بسیارمهمی وجود دارد که می بایستی مورد نظر باشد از این رو سفارش بشکه کاهش نقطه ریزش بر اساس تعداد  میزان و مصرف محصولات تولید شده در نهایت باعث می شود میزان تقاضا بر اساس میزان مصرف ppd و حجم فروش محصولات برنامه ریزی شود.

خرید بشکه ppd افزودنی روغن پایه

خرید بشکه ppd افزودنی روغن پایه

همانطور که مطلع هستید همه انواع افزودنی های استفاده شده برای تولید انواع روانکار وارداتی می باشد و شرکت های بازرگانی مختلفی نیز اقدام به واردات و فروش این محصولات نموده که در نهایت با توجه به مصرف زیاد مواد افزودنی تولید انواع مختلفی از روغن ها در کشور تقاضا برای این محصولات افزایشی می باشد که در نهایت برای دسترسی به قیمت مناسب و خرید مستقیم از وارد کننده این محصولات همیشه محدودیت هایی بدین منظور وجود دارد.
وارد کننده افزودنی و مواد اولیه تولید روغن با توجه به حجم زیاد واردات این محصول برای فروش نیز حجم زیادی از این محصول می بایستی درکمترین زمان ممکن به فروش برساند به همین دلیل معمولا فروش تکی این محصول انجام نمی شود و شرکت های بازرگانی اقدام به خرید این محصول از وارد کننده نموده و بصورت بشکه تکی به خریداران و مصرف کننده این محصولات فروخته می شود.
موارد مصرف زیاد ppd و وارداتی بودن این محصول در نهایت شرایط را برای فروش رقابتی این محصول فراهم نموده است و می بایستی بتوانیم افزودنی مورد نیاز و مصرف خریدار را با قیمت مناسب و بصورت فاکتور رسمی به هر نقطه از ایران ارسال نماییم.

 

 

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی بازرگانی  نیکان  اویلز  
09129157603
ثابت
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Sale of polymer oil additive, polymer oil, 900 kg pallet

فروش افزودنی انتی اکسیدان T5042 افزودنی روغن

فروش افزودنی انتی اکسیدان T5042 انتی اکسیدان افزودنی روغن که در فرمولاسیون روانکار باعث افزایش …

نیکان اویلز