روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / افزودنی روغن / فروش ضد کف سیلیکونی ۲۰۸ آنتی فوم روغن

فروش ضد کف سیلیکونی ۲۰۸ آنتی فوم روغن

فروش ضد کف سیلیکونی بشکه ۲۰۸ لیتری یا ۲۰ لیتری آنتی فوم روغن برای جلوگیری از کف کردن روغن در فرایند روغن کاری .

برای مشاهده محصولات و افزدنی روغن لینک http://serviciha.ir را دنبال کنید.

فروش ضد کف سیلیکونی

فروش ضد کف سیلیکونی
 

 

مستحضر هستید روغن موتور و روغن صنعتی در فرایند های خنک کاری و روغن کاری که برای دستگاه های صنعتی و موتورهای خودرو بصورت گسترده استفاده می شود . در فرایند روغن کاری به دلیل اینکه گردش و چرخش روغن بصورت مستمر انجام می شود و در مجموع بعد از یک مرحله مجدد به مخزن روغن بر می گردد این موضوع باعث می شود که در این چرخش در مخزن روغن تولید کف می نماید .
همچنان که می دانید وجود کف باعث ایجاد قفل گازی در پمپ های روغن می شود .
پمپ های روغن در در خودرو که به اویل پمپ معرف می باشد و در ماشین های صنعتی از انواع مختلفی پمپ استفاده می شود این پمپ وظفیه انتقال روغن را به مدار روانکاری روغن را بصورت مستمر دارد.
قفل گازی در پمپ روغن احتمال است که در صورت بروز کف در روغن موجود متراکم شدن هوا می شود و همین موضوع باعث متراکم شدن روغن و عدم انتقال روغن می شود.

فروش آنتی فوم روغن

فروش آنتی فوم روغن

آنتی فوم مصارف متعددی دارد و در صنایع مختلف استفاده می شود برخی از موارد مصرف انتی فوم به که قابلیت خنثی سازی کف را دارد مصرف تاثیر کیفی در محصول نهایی ایجاد می کند .
در صورت عدم استفاده از ضد کف محصول استاندارد و توانایی لازم برای حفظ کیفیت در دراز مدت را نخواهد داشت و می بایستی بر اساس استاندارد های تعریف شده مقادیر مجاز استفاده شود تا محصول نهایی قابلیت استفاده در صنایع دیگر یا بعنوان محصول نهایی را برخوردار شود و همه این موضوعات به کیفیت نهایی انتی فوم استفاده شده نیز اثر گذار خواهد بود.
همچنین در روغن ها انتی فوم در صورت عدم استفاده یا هر گونه تغییر در ماده اصلی موجب می شود فرایند خنکاری دستگاه با مشکل مواجه شود و این مشکلات در کمترین زمان ممکن خسارت جبران ناپذیری بر دستگاه تجهیزات و موتور خودرو ایجاد می نماید که تحت تاثیر کف ایجاد شده و هوای محبوس شده در روغن ایجاد قفل در پمپ و در نتیجه موجب عدم روانکاری و خنکاری تجهیز خواهد شد.
نکات مهم در خرید و یا فروش انتی فوم در بسته بندی این محصول تاثیر زیادی ندارد و عرضه انتی فوم بصورت بشکه یا ۲۰ لیتری در بازار خرید و یا فروش این محصول انجام می شود.

 

 

 

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی بازرگانی  نیکان  اویلز  
09129157603
ثابت
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Sale of polymer oil additive, polymer oil, 900 kg pallet

فروش افزودنی انتی اکسیدان T5042 افزودنی روغن

فروش افزودنی انتی اکسیدان T5042 انتی اکسیدان افزودنی روغن که در فرمولاسیون روانکار باعث افزایش …

نیکان اویلز