روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / گریس / قیمت گریس نسوز کاسپین ۲۲۷ گرمی همه کاره

قیمت گریس نسوز کاسپین ۲۲۷ گرمی همه کاره

قیمت گریس نسوز کاسپین ۲۲۷ گرمی با پایه لیتیوم و گریس والوالین کاسپین به پایه سدیم و همچنین گریس تابان کاسپین با پایه سدیم و کلسیم کاسپین.

برندهای مختلفی انواع گریس نسوز ایرانی را تولید می کنند که بهترین گریس بلبرینگ در مجموعه های تولیدی ایرانی بر اساس نوع استفاده تا دمای بالا ۷۰۰ درجه نیز قابل استفاده می باشد.

مقایسه قیمت ، سفارش و خرید انواع گریس معمولی و نسوز در فروشگاه گریس نیکان اویلز http://carnikan.ir/shop/

قیمت گریس نسوز کاسپین

 

 

شرکت بزرگ کاسپین در سال ۱۳۸۱ با هدف توزیع برخی از محصولات خودرویی تاسیس شده و در حال حاضر انواع محصولات روانکار خودروی شامل گریس های مختلف و البته روغن ترمز فومن شیمی و همچنین انواع چسب تولید و عرضه دارد.
سبد گریس نسوز کاسپین شامل انواع گریس پایه سدیم که در بازار مصرف این محصول بنام والوالین کاسپین شناخته می شود و محصولی می باشد بر پایه صابون سدیم نمره ۴ و با قابلیت محافظت در مقابل زنگ زدیگ و همچنین کاهش دهنده اصطکاک می باشد . نکته مهم در استفاده از گریس سدیم استفاده از این محصول در محدوده دمایی کمتر از ۱۰۰ درجه سانتیگراد است.
بسته بندی گریس سدیم کاسپین با قوطی پلاستیکی با وزین ۴۵۴ گرم یا ۱پوند با تعداد در کارتن ۲۴ عدد و همچنین ۹۰۷ گرم معادل ۲ پوند با بسته بندی پلاستیکی و تعداد در کارتن ۲۴ عدد است.

فروش گریس لیتیوم کاسپین

فروش گریس لیتیوم کاسپین

فروش گریس لیتیوم یا گریس همه کاره کاسپین در محدوده دمای کاری -۲۰ درجه سانتیگراد الی ۱۹۵ درجه سانتیگراد عملکرد دارد این محصول با قابلیت ضد اکسیداسینو ضد زنگ و همچنین قابلیت کار در شرایط سخت برای  انواع بلبرینگ کاربرد دارد که معمولا همه گریس های نسوز قابلیت و توانایی عملکرد نزدیک به هم را دارند.
بسته بندی گریس لیتیوم کاسپین بصورت پلاستیکی و فلزی می باشد که بر این اساس به شرح ذیل می باشد.

  • لیتیوم ۲۲۷ گرمی با تعداد ۵۶ عدد در کارتن 
  • لیتیوم ۴۵۴ گرمی با تعداد ۵۶ عدد در کارتن
  • لیتیوم ۹۰۷ گرمی با تعداد ۳۵ عدد در کارتن
  • لیتیوم ۴٫۵۴ کیلوگرمی فلزی 
  • لیتیوم ۱۵٫۹۰ کیلوگرمی فلزی

فروش گریس تابان کاسپین

فروش گریس تابان کاسپین

فروش و قیمت گریس تابان کاسپین یا گریس پایه بنتون با محدوده دمای بین -۲۰ درجه سانتیگراد الی ۱۸۰ درجه سانتیگراد قابل استفاده می باشد بر این اساس این گریس مقاوت خوب در مقابل اب و ضد اکسیداسیون و ضد زنگ می باشد و به دلیل نوع پایه این گریس قابل استفاده در انواع بلبرینگ و رولبرینگ البته در دمای پایین تر از ۱۸۰ و همچنین سرعت و دور بالا را این گریس جواب نمی دهد و الزاما می بایستی از انواع گریس نسوز لیتیوم برای دور بالا استفاده شود. نکته خیلی مهم در گریس تابان غیر قابل ذوب بودن این گریس است که البته به دلیل نوع پایه گریس بنتون که به نوعی خاک رس است و بسته بندی این گریس نیز مشابه گریس لیتیوم کاسپین می باشد.
و همچنین گریس شاسی کاسپین با پایه کلسیم در بسته بندی ۴٫۵۴ کیلوگرمی با تعداد در کارتن ۴ عدد و بسته بندی ۱۸۰ کیلوگرم یا ۴۰۰ پوندی قابل تحویل است که محدوده دمایی این گریس زیر ۸۰ درجه و برای مصارف شاسی و عمومی مثل سیستم تعلیق خودروها کاربرد دارد.

 

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی بازرگانی  نیکان  اویلز  
09129157603
ثابت
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
nikanOil

مطلب پیشنهادی

The price of 250 gram fireproof grease from the dealer

قیمت گریس نسوز آترود ۲۵۰ گرمی نمایندگی فروش

قیمت گریس نسوز آترود در نمایندگی فروش گریس نسوز ۲۵۰ گرمی آترود رنگ سبز گریس …

نیکان اویلز