روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / گریس نسوز / فروش گریس نسوز ۴۰۰ درجه کوره

فروش گریس نسوز ۴۰۰ درجه کوره

فروش گریس نسوز ۴۰۰ درجه کوره و یا گریس ۸۰۰ درجه کوره برای استفاده در بلبرینگ کوره یا زنجیر کوره که نسوزد و گریس تولید دود نکند و همچنین قطره ای نشود.
سفارش گریس نسوز کوره با قابلیت تحمل دمای ۴۰۰ درجه و همچنین دما ۸۰۰ درجه در بسته بندی مختلف قابل تحویل می باشد.

فروش گریس نسوز 

فروش گریس نسوز 

فروش انواع مختلفی از انواع گریس نسوز با استفاده از بهترین مواد اولیه تولید گریس نسوز که شامل انواع روغن پایه متناسب با فلش های تولیدی برای این محصول و همچنین افزودنی های صابون گریس و مواد اولیه مختلف دیگر می بایستی برای ایجاد قابلیت های مختلف در هنگام تولید این محصولات به گریس در مراحل تولید اضافه می شود.
جهت تولید گریس نسوز قطعا بر اساس نوع مصرف این محصول تقسیم بندی خاصی می بایستی مورد نظر باشد این تقسیم بندی گریس های نسوز در اصل بر اساس نوع استفاده از این محصولات و قابلیت تحمل دما و رطوبتی که دارد انجام می شود زیرا در تولید انواع گریس معمولی و گریس نسوز انواع مختلفی از مواد مختلف استفاده می شود که این مواد در نهایت به دلیل نوع صابونی که در تولید گریس نسوز کاربرد دارد گریس نسوز تولید شده نیز به همان نام در بازار خرید و فروش عرضه این محصول مشخص و شناخته می شود. نکاتی خیلی خاص و مهم در تولید انواع گریس موجود دارد که اگر در فرایند انجام کار مورد نظر نباشد قطعا چالش و محدودیت های زیادی را نیز ایجاد می نماید که شامل کیفیت مواد اولیه مصرفی و همچنین فرایند ترکیب مواد برای تولید گریسی نسوز متناسب با شرایط دمایی و محیطی محل استفاده از این محصول است.

تولید گریس کوره ۴۰۰ درجه

تولید گریس کوره 400 درجه

گریس نسوز به دلیل نوع کاربرد و استفاده خاصی که از این محصول می شود قابلیت و مزیت هایی بصورت قطعی می بایستی داشته باشد تا در نهایت امر بتوان برای استفاده در محیط تعریف شده برای این محصول استفاده شود.
به دلیل حرارت بالا در کوره ها می بایستی نکات بسیار مهمی نیز مورد توجه باشد که این موضوعات شامل قابلیت گریس در تحمل  دمای تعریف شده می باشد که در غیر اینصورت گریس در دمای پایین می سوزد و همین موضوع باعث می شود که محیط یا کارگاه تولیدی نیز کاملا با دود سوخته شده گریس پر شده و عملا فضای کاری کاملا الوده شود و همین موضوع باعث می گردد که در نهایت کارایی و کیفیت کار در محیط آلوده کاملا تحت تاثیر گریس نسوز بی کیفیت قرار بگیرید.
در اولین برداشت از عملکرد گریس نسوز کوره صرفا کیفت متفاوت محصول مورد نظر خریداران انواع گریس نسوز کوره هست در صورتی که صرفا این فرایند نیست بلکه نقطه قطره ای شده گریس به دلیل قابل اشتعال بودن مواد تشکیل دهنده گریس نیز در این موضع بسیار حائز اهمیت است و دود سوختن گریس در فضای کارگاه یا فضای تولید بسیار در کیفیت کاری محصول تاثیر گذار می باشد.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی بازرگانی  نیکان  اویلز  
09129157603
ثابت
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
nikanOil

مطلب پیشنهادی

قیمت گریس نسوز کاسپین

قیمت گریس نسوز کاسپین ۲۲۷ گرمی همه کاره

قیمت گریس نسوز کاسپین ۲۲۷ گرمی با پایه لیتیوم و گریس والوالین کاسپین به پایه …

نیکان اویلز