روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن پایه / تولید کنندگان روغن پایه صادراتی sn

تولید کنندگان روغن پایه صادراتی sn

تولید کنندگان روغن پایه شامل انواع روغن پایه ویرجین sn 150-sn350- sn500-sn600 و همچنین روغن های پایه ریسایکل با انالیز و کیفیت روغن ویرجین صادراتی.
صادرات روغن پایه ریسایکل و ویرجین از توسط تولید کنندگان این محصول و پذیرش سفارش صادرات توسط تولیدی بازرگانی نیکان اویلز.

تولید کنندگان روغن پایه

base oil manufacturers for export sn

تولید کنندگان روغن پایه در انواع sn برای استفاده در کارخانه های تصفیه روغن با کارخانه های بازیافت روغن سوخته که به روشهای مختلفی انواع مختلفی از روغن های سوخته ضایعات طی فرایند تصفیه روغن و استفاده از سیستم و فرایند های مختلف برای تولید این محصول باعث م شود که بتوان روغن سوخته غیر قابل استفاده را به روغن تصفیه و روغن پایه که برای تولید انواع روغن های موتوری و انواع روغن های صنعتی و همچنین جهت استفاده در صنایع مختلف از این محصولات قابل استفاده می باشد.
تولید کنندگان روغن پایه در ابتدای مرحله تصفیه روغن با حرارت دادن روغن شرایطی را فراهم می نمایند که اب موجود در روغن و سوخت موجود در روغن از روغن جداسازی شود و عملا روغن سوخته با خلوص بالا که صرفا روغن می باشد ولی اما ناخالصی های دیگری نیز در روغن دارد را برای ورود به مرحله دوم و تصفیه روغن فراهم نماید.
بر این اساس و پس از ورود به مرحله دوم تصفیه روغن عبور دادن روغن از لایه های مختلف فیلتر باعث می شود که تمامی ناخالصی های موجود در روغن جداسازی شود و در نهایت محصول باقیمانده بدون هیچ گونه آلودگی از ذرات معلق بدست اید.

صادرات روغن ریسایکل ویرجین sn

صادرات روغن ریسایکل ویرجین sn

صادرات انواع روغن های ریسایکل و روغن ویرجین برای کشورهای مختلف و خرید این محصول از بازار ایران بسیار برای این شرکت ها جذاب و مورد توجه می باشد زیرا کیفیت محصول تولید شده بسیار بالا می باشد و همه این محصولات بر اساس اخرین استانداردهای تعریف شده تو به خریداران انواع روغن پایه تصفیه و روغن پایه تحویل می شود.
صادرات روغن sn و انواع روغن پایه با بسته بندی های تعریف شده از ایران با بشکه و یا با فلکسی با تناژ های مختلف قابل عرضه و ارسال به هر کشور دیگری می باشد که در این فرایند نوع بسته بندی در قرار داد فروش و صادرات روغن پایه لحاظ می شود تا در نهایت خریداران روغن پایه از تولید کنندگان روغن پایه محصولی با کیفیت تحویل گری نماید.
در انتخاب نوع بسته بندی فاکتورهای مختلفی مورد نظر است که در نهایت در قیمت تمام شده محصول اثر مستقیمی دارد مثلا استفاده از فلکسی و کانتینر به مراتب هزینه های کمتری برای خریداران این محصول خواهد داشت و بشکه فلزی روغن پایه صادراتی کمتر مورد استفاده می باشد زیرا در نهایت در هزینه های بسته بندی و صادرات برای خریدار محدودیت های بیشتری را ایجاد می نماید. از این رو معمولا ارسال تناژ بالای روغن پایه صورت کانتینر و فلکسی انجام می شود و ظرفیت فلکسی روغن نیز حدود ۲۰ تن می باشد که این نوع بسته بندی ضمن تاثیر مستقیم در کاهش هزینه های بسته بندی موجب می شود کیفیت روغن تا مقصد ثابت باقی بماند.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی بازرگانی  نیکان  اویلز  
09129157603
ثابت
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Buyer of export base oil sn150 sn350 sn500

خریدار روغن پایه صادراتی sn150 sn350 sn500

خریدار روغن پایه صادراتی توسط مرجع خرید و فروش روغن پایه نیکان اویلز در گرید …

نیکان اویلز