روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن پایه / خریدار روغن پایه صادراتی sn150 sn350 sn500

خریدار روغن پایه صادراتی sn150 sn350 sn500

خریدار روغن پایه صادراتی توسط مرجع خرید و فروش روغن پایه نیکان اویلز در گرید روغن پایه sn150-sn350-sn500 با بشکه و فلکسی فوب بندرعباس.
برای خرید یا فروش صادراتی روغن پایه تصفیه دوم می تواند از مرجع خرید و فروش روغن پایه شرکت تولیدی بازرگانی نیکان اویلز ارتباط بگیرید.

خریدار روغن پایه 

خریدار روغن پایه 

خریدار انواع روغن پایه تصفیه دوم یا ریسایکل که از بازیافت روغن کارکرده یا روغن فرسوده توسط کارخانه تولیدی این محصول که به روشهای مختلف کار تصفیه روغن را بصورت تقطیر یا اسید واش تولید می شود به سطح کیفیت متفاوت و انالیزهای مختلف برای تولید روغن پایه تولید در تناژهای مختلف انجام و برای صادرات به بسته بندی بشکه و بسته بندی فلکسی با کانتینر بصورت عمده در بندرعباس برای بارگیری و ارسال تحویل می شود.
روغن پایه مصرف بسیار زیادی دارد و بعنوان ماده اولیه برای تولید هر محصولی از انواع روانکار می بایستی از این محصول به میزان حدود ۹۵% ماده تولیدی استفاده می شود بنابراین برای صادرات انواع این محصول به دلیل جذابیت های ان در بازارهای بین الملی استفاده از انواع روغن پایه و صادرات این محصول بصورت مستمر قابل تحویل و نیاز کشورهای مختلفی می باشد که برای خرید و تامین بصورت مستمر انواع روغن پایه را از ایران خریداری می نمایند.
مزیت های زیادی در خرید روغن پایه از ایران برای کشورهای مختلف دارد که می توان به قیمت مناسب روغن پایه ایرانی در بازارهای جهانی این محصول است.

تولید کننده روغن صادراتی sn 150*350*500

تولید کننده روغن صادراتی sn 150*350*500

تولید کننده روغن های پایه بر اساس میزان سفارش های حدودی که طی سالها و ماههای گذشته از فروش انواع روغن پایه صادراتی داشته اند اقدام به خرید روغن سوخته برای تامین و تولید روغن های پایه دارند بر این اساس همیشه میزان خرید روغن سوخته برای تولید روغن پایه تحت تاثیر میزان قابل صادرات این محصول است در نهایت بر اساس اخرین وضعیت سفارش گذاری مواد اولیه مرتبط خریداری و برای فروش و برای تصفیه مجدد و بازیافت این روغن ها مجدد استفاده می شود.
خریدران انواع روغن پایه تصفیه شده در ایران معمولا کشور هند می باشد که برای تامین بخشی از نیاز مواد اولیه می بایستی واردات انواع گرید های روغن موتور را از ایران به بسته بندی های مختلف و به روشهای متفاوت انجام شود. از اینرو شرکت تولید بازرگانی نیکان اویلز میتوان بصورت مشخص ارتباط مناسب را برای فروش و عرضه انواع محصولات تولیدی برای خریداران انواع روغن های صنعتی و روغن پایه را در نقاط مختلف کشور فراهم نماید تا از شرایط ایجاد شده برای خرید و فروش این محصول بیشترین مزیت برای تیم تولید و تیم فروش و خریداران این محصولات فراهم شود.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی بازرگانی  نیکان  اویلز  
09129157603
ثابت
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
nikanOil

مطلب پیشنهادی

base oil manufacturers for export sn

تولید کنندگان روغن پایه صادراتی sn

تولید کنندگان روغن پایه شامل انواع روغن پایه ویرجین sn 150-sn350- sn500-sn600 و همچنین روغن …

نیکان اویلز