روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / پلیمر روانکار / فروش ادتیو پلیمر لوبیمکس ۱۸۱ پلیمر گرانولی

فروش ادتیو پلیمر لوبیمکس ۱۸۱ پلیمر گرانولی

فروش ادتیو پلیمر لوبیمکس ۱۸۱ افزودنی افزایش ویسکوزیته لوبیمکس روغن دیزلی بنزینی هیدرولیک با پلیمر گرانولی ۲۵ کیلویی.
فروش انواع مختلفی از ادتیو و پلیمر را می توانید از لینک http://101service.ir زیر بررسی کنید.

فروش ادتیو پلیمر لوبیمکس

فروش ادتیو پلیمر لوبیمکس

 

برندهای مختلف ادتیو و پلیمر در بازار خرید و فروش افزودنی های روغن بمنظور افزایش ویسکوزیته روغن برای روغن های مختلف بصورت مستمر قابل تحویل می باشد . این افزودنی افزایش ویسکوزیته برای روغن های دیزلی ، بنزینی ، هیدرولیک بسیار کارا بوده و بصورت گرانولی و در بسته بندی ۲۵ کیلویی قابل تحویل و استفاده می باشد.
ادتیو و پلیمر لوبیمکس قابلیت های منحصر به فرد مخصوص به خود را دارا می باشد که برخی از این موارد را می توان به شرح ذیل عنوان نمود . قابلیت غلظت دهندگی خوب روغن برای روغن های موتوری دیزلی و بنزینی همچنین کارکرد بسیار راحت و استفاده از این گرانول مزیت رقابتی این محصول می باشد.
همچنین استفاده و  فروش ادتیو پلیمر لوبیمکس در  توانایی پورپینت منفی ۳۰ و از همه مهمتر توانایی ذوب در دمای پایین ۹۵ درجه سانتیگراد که باعث می شود دراین دما رنگ شفاف باقی بماند و این پلیمر مزیت رنگ روشن و شفاف را برای روغن که یکی از پرامترهای اساسی می باشد که از نظر خریداران رنگ روغن بسیار مهم است می باشد و برای روغن خریداران ترجیح می دهند روغن با رنگ کمتر از ۲٫۵ را خریداری نماید و تولید کننده نیز بر این اساس این شرایط را فراهم می نماید.

فروش پلیمر گرانولی ۲۵ کیلویی

فروش پلیمر گرانولی 25 کیلویی

کمپانی های تولید کننده انواع افزودنی های روغن و ادتیو شامل انواع پلیمر افزایش دهنده غلظت روغن یا ادتیو های استفاده شده برای روغن بنزینی ودیزلی به فراخور محصول تولید نهایی که می بایستی تولید شود و با توجه به دانش بنیان بودن محصولات تولید شده روش های مختلف و فرمولاسیون مختلفی در تولید این محصولات دارند.
فروش ادتیو پلیمر لوبیمکس در بازار مصرف پلیمر روغن معمولا پلیمر بصورت بیل ۲۵ کیلویی و در پالت های بالای ۵۰۰ کیلوگرم بسته بندی شده و برای مصرف به بازار کشورهای تولید کننده روغن عرضه می شود.
پلیمر گرانولی لوبیمکس به دلیل ماهیت این محصول و بسته بندی کیسه ای ۲۵ کیلویی اخیرا در بازار تولید روانکار محبوبیت بیشتری را کسب نموده و شاید یکی از پارامترهای اصلی و مهم در این فرایند بتوان به امکان خرید ۱ کیسه برای تست و نمونه فراهم می باشد ولی برای پلیمر قالبی بصورت پالتی فروخته می شود که این از نظر خریدار بسیار حائز اهمیت می باشد.
بنابراین یکی از مهم ترین اصولی که در فرایند های تولید می بایستی مورد نظر قرار بگیرد خواست و دغدغه های تولید کننده برای تامین مواد اولیه با بهترین کیفیت و با کمتری هزینه اضافی برای تولید کننده مورد توجه می باشد.

 

 

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی بازرگانی  نیکان  اویلز  
09129157603
ثابت
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Buyer of oil polymer j0010 dotral cap

خریدار پلیمر روغن j0010 دوترال کپ

خریدار پلیمر روغن j0010 – j0050 دوترال ۰۴۳ ۰۵۸-۰۵۹ کپ ۲۷۰- ۲۰۶۰-۵۳۰-۵۲۰ خرید پالتی از …

نیکان اویلز