روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / افزودنی روغن / قیمت ضد کف غیر سیلیکونی ۲۰ لیتری

قیمت ضد کف غیر سیلیکونی ۲۰ لیتری

قیمت ضد کف غیر سیلیکونی یا آنتی فوم غیر سیلیکونی برای جلوگیری از ایجاد کف در مایعات بسیار موثر می باشد و بسته بندی ۱۰ لیتری و ۲۰ لیتری دارد.
برای سفارشگذاری انواع افزودنی های روغن شامل ضد کف یا آنتی فوم ، ادتیو و پلیمر روغن و همچنین آنتی اکسیدان می توانید از لینک نیز دسترسی داشته باشید.

قیمت ضد کف

قیمت ضد کف

ضد کف برای استفاده در انواع مایعات می بایستی استفاده شود همانطور که مستحضر هستید می باشید وجود کف در پر کردن یک ظرف روغن توسط پر کن موجب بروز و ایجاد کف می شود که این کف برای بسته بندی هر محصولی چالش های فراوانی ایجاد می کند که حداقل و کم اثر ترین این عامل به حجم کم مایع داخل بطری یا ظرف روغن می توان اشاره کرد که در صورت وجود کف این مقدار از پر شدن کامل ظرف ممانعت می نماید . البته این موضوع صرفا تاثیر در کم شدن حجم مایعات داخل ظروف است و اثر مخربی در نهایت برای محصول ایجاد نمی نماید.
انواع متفاوتی از ضد کف وجود دارد که برای استفاده از هر مدل برای محصولاتی خاصی قابل استفاده می شود که می توان تقسیم بندی این سه مدل را بصورت زیر اشاره داشت که شامل ضد کف سیلیکونی و ضد کف غیر سیلیکونی و ضد کف پایه اب می باشد که در نهایت با توجه به نوع مصرف می توان از مدل خاصی از ضد کف برای شرایط محیطی و تعریف شده استفاده می شود.

قیمت آنتی فوم غیر سیلیکونی

قیمت آنتی فوم غیر سیلیکونی

انتی فوم غیر سیلیکونی برای مصرف روغن های معدنی و حلال های کاربری دارد و بدین منظور یکی از مهترین اثر این محصول برای روغن جلوگیری از ایجاد کف در هنگام ورود به مدار روغن کاری داخل محفظه احتراق و داخل کارتل می باشد.
بنابر اطلاعات تکمیلی که شما دوستان از فرایند و عملکرد موتورهای احتراق داخلی دارید می توان گفت که در صورت بروز کف در روغن ایرادهای مختلفی در این فرایند ایجاد می شود که از جمله مهمترین این موضوع به متراکم شده هوا در مدار روغن کاری است که در نهایت موجب عدم روغن کاری اطراف محفظه احتراق خودرو شده و این موضوع باعث می شود که گرمای محفظه احتراق به درستی منتقل نشود و درنهایت باعث اسیب رسیدن به قطعات و متعلقات خودرو به دلیل اسیب دیدن این قطعات خواهد شد.
قیمت ضد کف بر اساسی برندهای مختلف و متفاوتی که از این محصول در بازار خرید و فروش این محصول در کشور وجود دارد کاملا متفاوت است از این رو برای زیرا بیشترین کیفیت ضد کف از برندهای خارجی می باشد و برای برندهای داخل نیز برای موارد خاص ابتدا تست انجام می شود سپس خرید این محصول انجام می شود.

 

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی بازرگانی  نیکان  اویلز  
09129157603
ثابت
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Sale of polymer oil additive, polymer oil, 900 kg pallet

فروش افزودنی انتی اکسیدان T5042 افزودنی روغن

فروش افزودنی انتی اکسیدان T5042 انتی اکسیدان افزودنی روغن که در فرمولاسیون روانکار باعث افزایش …

نیکان اویلز