روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / افزودنی روغن / قیمت افزودنی روغن دیزلی infineum 3451 پلیمر کپ

قیمت افزودنی روغن دیزلی infineum 3451 پلیمر کپ

قیمت افزودنی روغن دیزلی شامل بسته افزودنی روغن موتور دیزلی ادتیو ۳۴۵۱ infineum و بسته افزودنی روغن موتور دیزلی hitec و پلیمر کپ ۲۷۰۰-۲۰۶۰٫

بازار خرید و فروش ادتیو و بسته افزودنی انواع روغن های صنعتی و خودرویی با ارائه دیتا شیت و همچنین با تضمین کیفیت این محصولات از تهران شوراباد و توسط تولیدی بازرگانی نیکان اویلز قابل تحویل می باشد.

قیمت افزودنی روغن دیزلی

قیمت افزودنی روغن دیزلی

قیمت افزودنی روغن دیزلی و بسته افزودنی روغن موتور دیزلی برای استفاده در موتورهای دیزلی سنگین و موتور دیزلی توربو شارژ و موتور دیزلی توربو دیزل با قابلیت استفاده در تمامی فصول برای این خودروها که شرایط دمایی و محیطی کاملا متفاوتی را می بایستی پاسخ گو باشد بنابراین قابلیت های مختلفی می بایستی بسته افزودنی روغن دیزلی داشته باشد که قابلیت ضد سایش این محصول نیز بسیار زیاد مورد نیاز برای جلوگیری از استهلاک بیشتر خواهد شد.
روغن دیزلی از پایه های معدنی و نیمه سنتتیک و یا تمام سنتتیک با استفاده از بسته افزودنی مرغوب تولید می شود از این رو قابلیت دارد تا در شرایط مختلف و متفاوت توان تحمل فشار بر در شرایط دمایی مختلف را تحمل و کیفیت روغن دیزل حفظ شود.

فروش بسته افزودنی دیزلی ادتیو ۳۴۵۱ 

فروش بسته افزودنی دیزلی ادتیو 3451 

قیمت افزودنی روغن دیزلی توسط برندهای مختلفی تولید و عرضه می شود از این رو می توان گفت که برای تولید انواع روغن موتور دیزلی الزاما استفاده از محصولی خاص شرایط را برای تولید روغنی با کیفیت ایجاد می نماید و بر این اساس ادتیو های مختلفی برای روغن های دیزلی وجود دارد کی می توان به برندهای مختلف بسته افزودنی روغن دیزلی مثل هایتک یا اینفینوم و kt یا t اشاره داشت.
همه موارد مذکور به دلیل دارا بودن استانداردهای لازم قابلیت تولید روغن موتور با کیفیت را دارد بنابراین صرفا با در اختیار داشتن دیتا شیت این محصولات می توانیم شرایط را برای تولید محصولی کاملا با کیفیت فراهم نمود.

فروش بسته افزودنی پلیمر روغن دیزلی

فروش بسته افزودنی پلیمر روغن دیزلی

قیمت انواع پلیمر که برای افزایش ویسکوزیته روغن های دیزلی موتوری و روغن های صنعتی استفاده می شود در نهایت از بین چند برند مطرح تولید پلیمر روغن موتوری و صنعتی که در این بازار به مقدار زیاد وجود دارد استفاده می شود بنابراین پلیمر های موجود در بازار مصرف این محصولات شامل پلیمر دوترال از سازنده ایتالیایی این محصول و پلیمر کپ محصول کشور کره و همچنین پلیمر j0010 که از کشور چین در بازار خرید و فروش انواع پلیمر مطرح و موجود دارد.

 

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی بازرگانی  نیکان  اویلز  
09129157603
ثابت
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Sale of polymer oil additive, polymer oil, 900 kg pallet

فروش افزودنی انتی اکسیدان T5042 افزودنی روغن

فروش افزودنی انتی اکسیدان T5042 انتی اکسیدان افزودنی روغن که در فرمولاسیون روانکار باعث افزایش …

نیکان اویلز