روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / افزودنی روغن / فروش عمده خاک بنتونیت رنگبر جامبو ۱۰۰۰ کیلوگرمی

فروش عمده خاک بنتونیت رنگبر جامبو ۱۰۰۰ کیلوگرمی

فروش عمده خاک بنتونیت با جامبو ۱۰۰۰ کیلویی خاک رنگبر و خاک بنتونیت کلسیم دار و خاک بنتویت سدیم دار با مصرف خوراکی ، چاه ارت، تولید گریس .
مواد افزودنی برای تولید انواع روغن وگریس در لینک روبرو  http://101service.irدر دسترس می باشد.

فروش عمده خاک بنتونیت

فروش عمده خاک بنتونیت

فروش عمده خاک بنتونیت رنگ بر با قابلیت های بسیار متنوع برای استفاده در فرایند های های تولیدی ، خوراکی ، با گستره بسیار زیاد در صنایع مختلف و بصورت عمده مصرف می شود. انواع استفاده از خاک بنتونیت و مصارف متعدد این محصول باعث شده است که شرایط و موقعیت های ویژه برای تولید محصولاتی با کیفیت به لحاظ رنگبری مزیت عمده ای برای صنایع مختلف ایجاد نموده است .
فروش عمده این محصولات برای مصارف مختلف می بایستی قابلیت و مزیت استفاده برای این محصولات را داشته باشد و می بایستی به نوع خاک بنتونیت کلسیم دار و بنتونیت سدیم دار توجه داشته باشیم .
اهمیت و جایگاه استفاده ازاین محصول در صنایع مختلف کاملا گویا و مشخص است و برای استفاده می بایستی طی فرایند های تعریف شده خاک از معادن تعرف شده و مستعد تولید این محصول استحصال شود و پس از ان با توجه به نوع محصول و موارد استفاده از این محصول بسته بندی و حمل می شود.

قیمت بنتونیت رنگبر

قیمت بنتونیت رنگبر

الزام به استفاده از خاک رنگبر و خاک بنتونیت درفرایند های تولیدی به عنوان ماده اولیه رنگبری اغلب محصولات مختلف نظیر انواع روغن های سوخته که می بایستی بعد از فرایند های تصفیه و در انتهای فرایند رنگبری روغن انجام شود . همچنین برای تصفیه نوشیدنی ها ، مواد شیمیایی همچنین برای تولید گریس و همچنین برای استخر ها و ساخت سد ها و موارد متعددی دیگری نیز قابل استفاده می باشد.
در ادامه و برای استفاده از این محصول می بایستی مش خاص را مورد نظر را در اختیار داشته باشیم و بیشتر به مصرف کنندگان این محصول  توصیه می شود که ابتدا مقداری نمونه برای مصرف این محصول تحویل گرفته شود که بر اساس نمونه تست شده بتوان نوع محصول در صورتی که مورد تایید باشد خوب می توان به میزان بیستری محصول را ارسال نموده و در صورتی که نیاز به تغییر در محصول وجود داشته باشد نیز بر اساس اخرین خروجی محصول تولید شده و تست های انجام شده بتوان محصولی جایگزین برای رنگبری بهتر محصول نهایی پیشنهاد شود.
بمنظور انتخاب بهتر محصول خروجی می توان بر اساس اخرین استانداردهای موجود و همچنین انالیز نوع خاک اقدام به معرف محصول نمود که در انتها بر اساس انالیز محصول بتوان قابلیت های خاص و مورد نظر است را انتخاب نمود.

 

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی بازرگانی  نیکان  اویلز  
09129157603
ثابت
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Sale of polymer oil additive, polymer oil, 900 kg pallet

فروش افزودنی انتی اکسیدان T5042 افزودنی روغن

فروش افزودنی انتی اکسیدان T5042 انتی اکسیدان افزودنی روغن که در فرمولاسیون روانکار باعث افزایش …

نیکان اویلز