روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن ترمز / فروش روغن ترمز آبی dot4 250 میلی لیتر

فروش روغن ترمز آبی dot4 250 میلی لیتر

فروش روغن ترمز آبی با استاندارد روغن ترمز dot4 با بسته بندی قوطی ۲۵۰ میلی گرم و همچنین بشکه روغن ترمز ۲۳۰ کیلویی روغن ترمز آبی قابل تحویل ازتهران می باشد.
خرید و فروش روغن ترمز فله و خرید مواد افزودنی تولید روغن ترمز از لینک  http://101service.ir زیر پیگیری نمایید.

فروش روغن ترمز

فروش روغن ترمز

فروش روغن ترمز آبی بر اساس اخرین استانداردهایی که برای تولید و بسته بندی روغن ترمز دردنیا وجود دارد با بصورت بسته بندی قوطی ۲۵۰ میلی گرم که استاندارد استفاده از انواع شرکت های تولید کننده روغن ترمز هستند انجام می شود. برای خرید و فروش انواع روغن ترمز نکته مهم در استاندارد بودن این محصول مهم است که هرتولید کننده هر گونه روانکار می بایستی ابتدا نسبت محصول تولیدی انالیز و فرمول تعریف شده مختص به خود را داشته باشد تا در نهایت بتواند بر اساس مواد اولیه ای که استاندارد سازی انجام داده است اقدام به تولید محصولی نماید که ضمن اطمینان از کیفیت روغن ترمز تولید شده اداره استاندارد نیز کیفیت محصول را بتوند صحه گذاری نماید.
بدین منظور شایسته است که به دلیل مخاطرات جانی که در استفاده از محصول بی کیفیت و فاقد استاندارد در استفاده برای مایع ترمز خورو خواهد داشت نسبت به اطمینان از کیفیت محصول تولیدی بر اساس مهر استاندارد و استعلام اصالت پروانه بهره برداری که بر روی قوطی های روغن ترمز آبی و روغن ترمز زرد وجود دارد از کیفیت محصول مایع ترمز مطمئن شوید.

قیمت  مایع ترمز بشکه ۲۳۰ کیلویی

قیمت  مایع ترمز بشکه 230 کیلویی

نکته بسیار مهم در استفاده از انواع روغن های مختلف مثل روغن مایع ترمز و سایر روانکار ها استفاده از بسته بندی مناسب برای این محصول فوق ارزشمندن است زیرا تمامی انرژی حرکتی وسیله نقلیه را در کمتر از ۵ تا ۱۰ ثانیه می بایستی به گرما تبدیل نماید و مجموعه سیستم ترمز خودرو با سیستم های ترمز دیسکی و یا سیستم ترمز کاسه ای بیشترین فشار و بار خودرو را برای متوقف شدن می بایستی در شرایط ناپایدار جوی و جاده های کوهستانی و برفی و یخ بتواند وسیله نقلیه را با سرعت های مختلف متوقف نماید.
تمامی انرژی منتقل شده به خودرو طی این فرایند از طریق روغن ترمز به چرخ ها انتقال داده می شود و در اینجاست که بصورت دقیق و واقعی نقش مایع روغن ترمز و یا روغن ترمز در خودرو که از طریق مخزن بوستر ترمز بدین منظور با فشار دادن پدال ترمز توسط راننده به سیستم ترمز منتقل می شود اثر گذاری و قابلیت خود را نشان می دهد.
فروش روغن ترمز به دلیل موارد استفاده متعدد این محصول در بسته بندی بشکه نیز انجام می شود که این بسته بندی در بشکه با وزن ۲۳۰ کیلوگرم هر دو مدل روغن ترمز زرد  روغن ترمز آبی را در خود جای می دهد.

 

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی بازرگانی  نیکان  اویلز  
09129157603
ثابت
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Brake oil price dot3 free shipping

قیمت روغن ترمز dot3 ارسال رایگان

قیمت روغن ترمز dot3 شامل روغن ترمز زرد با قوطی ۲۵۰ سی سی و روغن …

نیکان اویلز