روغن موتور روغن تصفیه
خانه / روغن ترمز / تجارت روغن ترمز | صادرات روغن های صنعتی اورجینال

تجارت روغن ترمز | صادرات روغن های صنعتی اورجینال

تجارت روغن ترمز شامل صادارت روغن صنعتی و صادرات روغن موتور و صادرات روغن موتور به عراق که صادرات روغن های صنعتی اورجینال و بهترین برندهای روغن ترمز فومن شیمی با کیفیت روغن ترمز DOT3 و روغن ترمز DOT4 با برند روغن ترمز هراز در سایت بازرگانی روغن نیکان به قیمت درب کارخانه عرضه می شود .
کشور ایران یکی از کشور های فعال در عرصه تولید روغن های پایه و روغن ترمز های صنعتی و روغن های موتور می باشد  که سابقه ی چندین ساله در ساخت و فروش و پخش انواع محصولات نفتی به کشور های داخلی و خارجی می باشد . 
تجارت روغن ترمز  شرکت روغن ترمز و پخش روغن ترمز و انواع روغن ترمز ایرانی و خارجی آماده ارائه خدمات و عرضه تمام محصولات خود به همه ی مشتریان به صورت پخش عمده و عرضه روغن ترمز با قیمت تولیدی و کارخانه ای در سراسر کشور می باشد . تجارت روغن ترمز جز تجارت های پر سود است. 

تجارت روغن ترمز | صادرات روغن های صنعتی اورجینال

تولید عمده انواع روغن های صنعتی در ایران

تولید عمده انواع روغن های صنعتی در ایرانروغن ترمز به دلیل این که مایع حیاتی سیستم خودرو می باشد درایران بازار روغن ترمز صنعتی  بسیار مرغوبی وجود دارد که به قیمت های متفاوتی به فروش می رسد که رنگ روغن ترمز آبی و زرد از نوع روغن ترمز ارزان هستند .
تجارت روغن ترمز در سطح کشور و شهر های تهران و تبریز و یزد و دیگر شهرها چندین فروشگاه روغن ترمز صنعتی وجود دارد که روغن ترمز های صنعتی و ساده را با قیمت مناسب و تولیدی به صورت عمده و خرده عرضه می کنند . 

از انواع روغن ترمز های صنعتی میتون به این موارد اشاره کرد :

 • روغن ترمز dot3 ( قابلیت ترکیب شدن با  روغن ترمز  Dot4) 
 • روغن ترمز dot4  ( نقطه ی جوش بالاتر از  dot3 )
 • روغن ترمز dot5  ( دمای جوش بسیار بالا و غیر قابل جذب رطوبت )

تجارت روغن ترمز  این انواع از روغن ترمز ها هم  مناسب خودرو های ایرانی و خارجی است و هم در بازار روغن ترمز صنعتی از مرغوب ترین روغن ترمز ها برای استفاده عموم مردم برای خودرو هایشان است . خرید و فروش و تولید عمده انواع روغن ترمز های صنعتی ایرانی  خارجی با قیمت عمده و تولیدی در سراسر ایران وجود دارد . این محصولات بر اساس کارایی که دارند تولید می شوند و در بازار های روغن ترمز صنعتی یا ساده دارای جایگاه ویژه ای هستند .
هر کدام از روغن های ترمز با عناوین خاصی ارائه و تولید می شوند که معمولا نام شان با کارایی شان تعیین می گردد . تجارت روغن ترمز  تولید روغن ترمز با کیفیت به صورت عمده بیشتر توسط کارخانه ها یا شرکت های تولیدی محصولات نفتی است کهفروش این نوع روغن ها توسط خریداران عمده یا همان فروشگاه داران هستند موارد استقبال قرار می گیرد . این محصولات توسط نمایندگی ها یا فروشگاه ها به طور عمده تولید وبه فروش می رسند تا نیاز بازار ها برطرف شود .

پرفروش ترین برندهای روغن ترمز در بازار

پرفروش ترین برندهای روغن ترمز در بازاریکی از پارامتر های بسیار مهم در عملکرد مناسب و بموقع ترمز خودرو روغن ترمز می باشد و از بخش های مهم نگهداری خودرو روغن ترمز است که نقش کلیدی در درست کارکردن ترمز دارد .
تجارت روغن ترمز  از معروف ترین و پرفروش ترین برند ها روغن ترمز یعنی شرکت ها یا کارخانجات با سابقه ی طولاتی در تولید و عرضه روغن ترمز در برخی از کشور ها چون امریکا فرانسه و اروپا و ایران هستند . تجارت روغن ترمز در حالی که هزاران برند مختلف در زمینه عرضه روغن ترمز در بازار های جهانی رقابت می کنند اما ۷ برند پرطرفدار یا پرفروش ترین برند های روغن ترمز در بازار توانسته اند بیشترین سهم جهانی به خود اختصاص دهند . پرفروش ترین برند های روغن ترمز یا بهترین روغن ترمز ها انهایی هستند که از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار باشند .
تجارت روغن ترمز  و خریداران روغن ترمز بری انتخاب بهترین روغن ترمز و روغن ترمز با کیفیت و مرغوب برای خودرو خود بهتر است به شرکت پخش روغن ترمز مراجعه کرده تا با مشاهده انواع روغن ترمز و قیمت روغن ترمز اقدام به خرید کند . در کشور ایران چندین کارخانه روغن ترمز در شهرهای مختلفی چون تهران وتبریز وجود دارد . صادرات روغن موتور صاداتی از ایران به کشور عراق انجام میگیرد . 

مرکز خرید انواع روغن های صنعتی

مرکز خرید انواع روغن های صنعتیتجارت روغن ترمز و بهترین مکان برای انجام معاملات روغن ترمز ها مرکز فروش روغن ترمز است  در این مکان ها انواع روغن ها با برند های متفاوت به فروش می رسند . افرادی که تعمیرکار خودرو هستند و در زمینه خرید و فروش و تولید فعالیت می کنند به خوبی می دانند که هر کارخانه تولیدی برای این که محصولات خود را به خوبی به فروش بگذارد تدابیر بسیاری می اندیشد .
تجارت روغن ترمز آن ها مکان های زیادی برای مشتریان ایجاد می کنند تا بتواندد محصولات خود را بفروشند و به سود ایده آل دست پیدا کنند این مراکز همانند : 

 • مرکز خرید و فروش انواع روغن های صنعتی 
 • نمایندگی پخش روغن ترمز
 • فروشگاه های بین شهری لوازم خودرو 
 • فروشگاه های اینترنتی روغن ترمز صنعتی 
 • سایت های اینترنتی اختصاصی روغن ترمز صنعتی 

مناسب ترین روغن ترمز برای خودرو های ایرانی

مناسب ترین روغن ترمز برای خودرو های ایرانیمناسب ترن روغن ترمز برای خودروهای ایرانی و تمامی خودرو ها : 

 • روغن ترمز غیر قابل تبخیر
 • روغن ترمز سازگاری با کاسه نمد 
 • روغن ترمز با گرانروی مناسب با دمای پایین 
 • روغن ترمز سازگار با تماس با قطعات فلزی و پلاستیکی 
 • روغن ترمز دارای حداقل تراکم پذیری 

چون روغن ترمز با جذب رطوبت دچار کاهش نقطه جوش (نقطه جوش باید بیش از ۱۸۵ درجه سانتی گراد باشد ) می شود در این صورت خاصیتش را از دست می دهد که باید در زمان استفاده از روغن ترمز مخزنش را تا بالاترین سطح پر باشد و از مخلوط کرد روغن ترمز دیگر به این روغن ترمز پرهیز کرد  و در خودرو های ایرانی و دیگر خودرو ها استفاده از روغن ترمز کارکرده به صورت مجدد خودداری باید کرد .

تجارت روغن ترمز در انواع روغن موتور ایرانی دو نوع اصلی وجود دارد یکی برپایه سیلیکون که فقط در اتومبیل های بدون تکنولوژی به کار میروند ودیگری برپایه گلیکول که در وسایل نقلیه با سیستم های ترمز پیشرفته به کار می رود . در تعویض یا خرید روغن ترمز باید به سطح و رنگ ان نیز توجه داشت که سطح ان باید ۵تا ۴ سانتی متر از محفظه پایین تر باشد باید روغن اضافه کرد و محفظه حتما باید نشتی نداشته باشد و رنگ روغن ترمز نیز تییره نباشد .

عرضه عمده روغن ترمزهای زرد و آبی

عرضه عمده روغن ترمزهای زرد و آبیتجارت روغن ترمز روغن ترمز مایعی است که وظیفه ی انتقال فشار از پمپ ترمز به بوستر و لنت ترمز را برعهده دارد . مایع ترمز بسته به سطح استاندارد نوع کیفیت و توصیه خودرو ساز به dot3 – dot4 تقسیم بندی می شود که در ایران به صورت زرد و ابی شناخته شده است که در همه ی فروشگاه های محصولات نفتی یا مغازه های تعویض روغن بفروش می رسد .
تجارت روغن ترمز  و روغن ترمز زرد و آبی دارای انواع گوناگونی هستند که در بسته بندی های مختلف عرضه می شوند . دفاتر کارخانجات و شرکت های تولیدی روغن ترمز می توانند به عرضه ی عمده روغن ترمزهای زرد و آبی بپردازند و خریداران یا صاحبان روغن تعویضی ها می توانند با قرارداد بستن با دفاتر کارخانه روغن ترمز و دیگر دفاتر نمایندگی ها و شرکت های تولیدی روغن ترمز میتوانند روغن ترمز را به صورت عمده و به قیمت کارخانه ای خریداری کنند .
تجارت روغن ترمز و رنگ روغن ترمز نیز در انواع روغن ترمز تاثیر دارد . نباید روغن ترمز ابی و زرد را باهم مخلوط کرد و این موضوع هم به نقطه جوش بستگی دارد .

تجارت انواع روغن های صنعتی در ایران

تجارت انواع روغن های صنعتی در ایرانباتوجه به این که کشور ایران دارای ذخایر نفتی غنی است تولید روغن ترمز های صنعتی در کشور هم یکی از صنایع مهم محسوب می شود .

تجارت روغن ترمز صنعتی یکی از اقلام عمده صادراتی کشور صادرات و پخش روغن ترمز است که در سال های اخیر به کشور های فرانسه و چین صادر شده است . عمده تولید کنندگان یا همان شرکت های روغن ترمز ها در ایران خصوصی هستند و چند تولید کننده دولتی روغن ترمز نیز به بخش خصوصی واگذار شده اند که قوانین سخت گیرانه گمرک عامل اصلی کاهش رغبت روغن ترمز و صادرات محصولات نفتی دیگر به سایر کشور ها شده است .
تجارت روغن ترمز  در کشور فرانسه اولین تولید کننده و عرضه روغن ترمز و روغن ترمز ایرانی و روغن ترمز باکیفیت یعنی بهترین روغن ترمز در جهان است . در کشور های وروپایی بازرسی دوره ای روغن ترمز از ضروریات است . 

صادرات روغن ترمز به کشور عراق

صادرات روغن ترمز به کشور عراقکشور عراق یا همسایگان غرب فعال در زمینه صادرات و واردات انواع محصولات نفتی از جمله روغن موتور می باشند .
تجارت روغن ترمز  کشور عراق پتانسیل بسار خوبی برای همکاری در زمینه صادرات روغن موتور دارد . یکی از مهمترین محصولات نفتی که می توان به این کشور صادر کرد روغن ترمز می باشد که از محصولات ضروری خودرو بوده و استفاده بیشتری دارد .
تجارت روغن ترمز و خوشبختانه تولیدکندگان روغن ترمز در کشور ایران با فناوری های جدید و دستگاه های بروز که در اختیار دارند محصولات نفتی با کیفیت و استاندارد اورپا را تولید و عرضه می کنند . به همین علت است که تولیدی روغن ترمز و بازار روغن ترمز و فروش روغن ترمز در این کشور ها به قیمت تولیدی زیاد است . 

بزرگترین فروشنده روغن ترمز اصل

بزرگترین فروشنده روغن ترمز اصلبزرگترین و تولید کننده و فروشنده به صورت عمده روغن ترمز اصل کشور فرانسه است که باتوجه  به تحریم ها در بازار ایران به صورت عمده موجود است این روغن ترمزازنوع dot4 می باشد و برای تمام سیستم های کلاچ و ترمز همه ی خودرو ها توصیه می شود و مناسب است که قابلیت انحلال نداشته و دارای رنگ زرد می باشد . حجم این روغن ترمز صادراتی از کشور فرانسه ۳ لیتری بوده و باید در حدود ۵۰۰۰۰ کیلومتر یکبار تعویض گردد .
تجارت روغن ترمز برای تهیه ی عمده روغن ترمز اصل فروشندگان میتوانند با کارشناسان موجود در سایت ها و یا به صورت تلفنی  از انها مشاوره بگیرند و بهترین انتخاب وخرید را داشته باشند . فروش روغن ترمز در سراسر کشور ما به شیوه های متعددی انجام می شود و هرکدام با ارائه خدمات خاصی از جمله فروشندگان فروش مستقیم و بدون واسطه و فروش از طریق بازار های صادراتی می باشد . انواع روغن صنعتی به راحتی در ایران پیدا می شود. 

خریدار روغن ترمز اورجینال و ارزان

خریدار روغن ترمز اورجینال و ارزانمرکز فروش روغن ترمز ارزان و با قیمت مناسب و عمده در سراسر کشور ما ارائه خدمات می کند . این مراکز بیشتر معاملات را به صورت عمده انجام می دهند و نیاز فروشگاه های مختلف را برطرف می کنند .
تجارت روغن ترمز  روغن ترمز ها به صورت ظروف آلومینیومی و پلاستیکی و پت و یکبار مصرف بسته بندی می شود که بعضی برند ها بصورت اورجینال و ارزان به بازار ارائه می شوند که خریداران می توانند روغن ترمز اصل اورجینال به صورت قیمت عمده و کارخانه ای روغن ترمز ارزان خریداری کنند .
تجارت روغن ترمز  در مرکز فروش روغن ترمز یا همان بازار فروش روغن ترمز صنعتی می توان محصولات را با قیمت ارزان تری خریداری کرد زیرا معاملات به صورت عمده انجام می شود .

یکی دیگر از راه های تشخیص روغن ترمز باید به دفترچه راهنمای خودرو مراجعه کرد که می توان نوع روغن ترمز را از نظر استاندارد و دوت ها فهمید که خریداران باید به این موارد توجه داشته باشند .

سفارش اینترنتی انواع روغن های صنعتی

سفارش اینترنتی انواع روغن های صنعتیشرکت پخش روغن ترمز صنعتی صادراتی در ایران با ارائه محصولات با کیفیت و مرغوب در سطح جهانی در نظر دارد با ارائه خدمات اینترنتی و قبول سفارش اینترنتی انواع روغن های صنعتی به مشتریان موجبات رفاه انان را فراهم کند . خرید به صورت اینترنتی به دلیل اینکه وقت گیر نمی باشد بسیار باصرفه و به قیمت تولیدی و کارخانه ای عرضه می شود .

تجارت روغن ترمز  و سیستم ترمز یکی از مهمترین سیستم های موجود در خودرو می باشد این سیستم از قطعات زیادی تولید می شود که عملکرد صحیح هریک از ان ها ضروری است روغن ترمز نیز یکی از مهم ترین محصولات می باشد که نباید تعویض ان را به تاخیر انداخت زیرا در هنگام ترمز خودرو به موقع متوقف نمی شود به همین دلیل با توجه به ترافیک سنگین خیابان ها و کمبود زمان ممکن است خرید این روغن به موقع انجام نشود بهترین پیشنهاد ممکن سفارش اینترنتی روغن ترمز های صنعتی یا ساده می باشد که این امکان را فراهم می کند بدون اختصاص زمان و هزینه اضافی خرید بهتر داشته باشید .

ارسال انواع روغن ترمز به سراسر کشور

ارسال انواع روغن ترمز به سراسر کشورروغن ترمز ها مستقیما از کارخانه به همه ی کشور ها از جمله ایران به صورت عمده و با استاندارد و بهترین کیفیت صادرات می شوند . در بازار روغن صنعتی به صورت تکی و عمده به خریداران و فروشگاه روغن ترمز و تعویض روغنی ها عرضه می شود .
تجارت روغن ترمز خریداران نیز می تواندد به صورت اینترنتی از سایت های معتبر کارخانجات و شرکت روغن ترمز سفارش مورد نیاز را ثبت کنند و سفارش خود را تحویل بگیرند. در هر کارخانه یا شرکتی هم فروش به صورت عمده و تکی برای مشتریان با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت را دارد و هم از طریق ارسال سفارشات خریداران به سراسر کشور امکان پذیر است .
تجارت روغن ترمز خریداران می تواندد جهت سفارش و استعلام قیمت ویا مشاوره با کارشناسان تماس تلفنی و ارتبط انلاین برقرار کنند. فروشگاه روغن صنعتی در تمام نقاط کشور میتوانید پیدا کنید. 

لیست قیمت روغن ترمز در بازار امروز

لیست قیمت روغن ترمز در بازار امروزلیست قیمت روغن ترمز هر چند ساعت بروز می شود برای مشاهده لیست قیمت روغن ترمز و زمان بروز رسانی دقیق و خرید اینترنی و مقایسه قیمت ها فروشندگان در بازار یا فروشگاه روغن ترمز صنعتی بری انتخاب دقیق تر از لیست برند های فوق  و اطلاع دقیق از قیمت بروز استفاده کنند . قیمت درج شده روی هر روغن ترمز کمترین قیمت فروشنده می باشد که می توانید با مطالعه از قیمت ها اطلاع داشته باشید . در قیمت روغن ترمز خارجی با ایرانی تفاوت بساری وجود دارد همچنین در کیفیت نیز تفاوت دارند .

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی بازرگانی  نیکان  اویلز  
09129157603
ثابت
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
nikanOil

مطلب پیشنهادی

فروش روغن ترمز آبی ۳۵ عددی

فروش روغن ترمز آبی با بسته بندی ۳۵ عددی و همچنین روغن ترمز آبی با …

دیدگاهتان را بنویسید

نیکان اویلز