روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن ترمز / قیمت روغن ترمز dot3 ارسال رایگان

قیمت روغن ترمز dot3 ارسال رایگان

قیمت روغن ترمز dot3 شامل روغن ترمز زرد با قوطی ۲۵۰ سی سی و روغن ترمز با بشکه ۲۳۰ کیلویی زرد با ارسال رایگان برای سفارش داخلی.
خرید عمده روغن ترمز برای سفارش داخلی و برای صادرات و یا خرید بسته روغن ترمز بصورت تکی نیز ارسال رایگان دارد.

قیمت روغن ترمز dot3

قیمت روغن ترمز dot3

قیمت انواع روغن ترمز بر اساس نوع روغن ترمز مصرفی که شامل انواع روغن ترمز آبی و انواع روغن ترمز زرد با بسته بندی تعریف شده و استاندارد قابل ارسال برای داخل کشور در بسته بندی ۳۵ عدد با حداقل ارسال ۱ بسته بصورت رایگان قابل انجام می باشد . محصولات تولید شده و بسته بندی شده با برند نیکان شامل انواع روغن ترمز زرد و روغن ترمز آبی می باشد که برای استفاده در خودروهای سواری و کامیون ها بصورت مستر قابل تحویل می باشد .
کیفیت و قیمت روغن ترمز dot3 بر اساس کیفیت این نوع روغن ترمز نیست بلکه همه روغن های ترمز تولید شده می بایستی کاملا استاندارد باشد تا بتوان بر اساس نوع این روغن در بسته بندی تعریف شده قابل بسته بندی باشد و تمامی مراحل تولید این محصول نیز می بایستی تحت نظارت واحدهای نظارتی انجام گردد. زیرا کیفیت این محصول در نهایت بسیار مهم است و می بایستی براساس اخرین تغییرات استاندارد های مرتبط با این محصول بروز شود و تولید گردد.

فروش روغن ترمز ارسال رایگان

فروش روغن ترمز ارسال رایگان

روغن ترمز با توجه به تعداد خودروهایی زیادی که در کشور ما وجود دارد محصولی بسیار پر مصرف می باشد هر چند که قاعده استفاده از روغن ترمز کاملا مشخص است و صرفا در صورت کم شدن سطح روغن ترمز صاحب یا مالک وسیله نقلیه صرفا اقدام به سرریز روغن می نماید که اساسا این موضوع نیز از نظر طراحان و کسانی که کار فرموله نمودن روغن ترمز را نیز انجام می دهند به هیچ عنوان منتطقی نیست زیرا روغن ترمز مثلا روغن واسکازین و روغن های موتوری می بایستی در بازه زمانی تعریف شده تعویض گردد که در این خصوص متاسفانه این موضوع بهینه نشده و شرایط استفاده از روغن ترمز تا پایان عمر کاری وسیله نقلیه به همین شکل می باشد.
همانگونه که مستحضر می باشید روغن ترمز بسیار جاذب رطوبت است بر این اساس در هر مرحله تعمیر سیستم ترمز خودرو می بایستی نسبت به تعویض کل مایع ترمز اقدام شود زیرا این مایع در معرض رطوبت قرار گرفته بنابراین حتما می بایستی بصورت کامل تخلیه و مایع ترمز جدید جایگزین شود.
قیمت روغن ترمز dot3 یا همان روغن ترمز زرد رنگ و شرایط بسته بندی و نگهداری این محصول درنهایت تعیین کننده در کیفیت این محصول می باشد و امتیازهایی که فروشنده برای توزیع و تحویل این محصول برای خریداران این محصولات می تواند مورد نظر قرار دهد.

 

 

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی بازرگانی  نیکان  اویلز  
09129157603
ثابت
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
nikanOil

مطلب پیشنهادی

فروش روغن ترمز آبی ۳۵ عددی

فروش روغن ترمز آبی با بسته بندی ۳۵ عددی و همچنین روغن ترمز آبی با …

نیکان اویلز