روغن موتور روغن تصفیه
خانه / روغن موتور اسپیدی / روغن موتور اسپیدی دیزل | شرکت های معتبر تولیدی روغن موتور

روغن موتور اسپیدی دیزل | شرکت های معتبر تولیدی روغن موتور

روغن موتور اسپیدی و بهترین شرکت های تولید روغن موتور و لیست شرکت های تولید کننده روغن موتور و تولید کنندگان روغن پایه در ایران و شرکت های تولید کننده روانکار وشرکت های معتبر تولیدی روغن موتور و بهترین تولید کننده روغن موتور در ایران را در از سایت بازرگانی روغن نیکان با قیمت درب کارخانه دریافت نمایید .
روغن موتور یکی از اجزای جدایی ناپذیر تمامی خودرو ها بوده و کیفیت آن تضمین کننده سلامت موتور خودرو خواهد بود. امروزه روغن های موتور در بسیاری از کارخانه هایی که در زمینه تولید این محصولات فعالیت می کنند؛ تولید می شوند، اما به دلیل تنوع بالا؛ همواره مشتریان در جستجوی تولید کننده برتر روغن موتور هستند تا محصول مورد نیاز خود را از آن ها بخرند.
روغن موتور اسپیدی یکی از شرکت های معتبر تولیدی روغن موتور، روغن موتور اسپیدی است. ما در این مطلب ضمن معرفی روغن موتور اسپیدی دیزل، نکاتی را در مورد برخی از برندهای برتر روغن موتور و راهنمای خرید بهترین روغن های موتور ارائه خواهیم کرد. روغن موتور اسپیدی دیزل | شرکت های معتبر تولیدی روغن موتور

تفاوت روغن موتور دیزلی و بنزینی

تفاوت روغن موتور دیزلی و بنزینیبه طور کلی روغن موتور دیزلی و بنزینی شباهت های زیادی با یکدیگر دارند و ساختار کلی هر دوی آن ها تشکیل شده از روغن پایه و افزودنی هایی است که تامین کننده عملکرد آن هاست. 

روغن موتور اسپیدی با وجود شباهت های بسیار زیاد اما این دو نوع روغن موتور تفاوت هایی نیز با یکدیگر دارند که در زیر به برخی از مهمترین تفاوت های روغن موتور دیزلی و بنزینی اشاره خواهیم کرد. 

 • نوع مواد بکار رفته در تولید : موتور های دیزلی دارای افزودنی هایی مانند AW و ZDDP هستند و کاتالیزور آن ها باید با این مطابق با این مواد طراحی شود در حالی که کاتالیزور روغن موتور بنزینی فاقد چنین قابلیتی هستند.
 • ویسکوزیته : اولین و مهمترین نکته در انتخاب یک روانکار؛ ویسکوزیته آن می باشد. در بیشتر مواقع ویسکوزیته روغن موتور های دیزلی بسیار بالا تر از روغن موتور های بنزینی می باشد.
 • حجم افزودنی ها : روغن موتور های دیزلی به طور عمده، نسبت به روغن های موتور بنزینی؛ حجم بسیار بالا تری از مواد افزودنی را در خود دارند. 

روغن موتور اسپیدی دیزل

روغن موتور اسپیدی دیزلامروزه شرکت های بسیار زیادی در کشور وجود دارند که تولید کننده روغن موتور باکیفیت بالا بوده و دارای سابقه ای طولانی در این زمینه می باشند. روغن موتور اسپیدی دیزل، با استفاده از مواد افزودنی بسیار با کیفیت و همچنین روغن های پایه بسیار مرغوب و معتبر در شرکت نفت سپاهان تولید می شود و به بازار فروش عرضه می شود.

روغن موتور اسپیدی به علت به کار بردن مواد با کیفیت اولیه در تولید این محصول، روغن موتور اسپیدی دیزل علاوه بر کارکردی بسیار مناسب در موتور های دیزلی مدرن تا مدل ۲۰۰۴، باعث افزایش طول عمر هرچه بیشتر موتور و محافظت از آن خواهد شد. 

 فرمولاسیون عالی این محصول، روغن موتور دیزل اسپیدی را در شرایط بسیار سخت کاری، مقاوم ساخته و این محصول در شرایط نامطلوب نیز بهترین عملورد را خواهد داشت. این برند روغن موتور، با کسب سال ها تجربه در زمینه تولید انواع روغن موتور اصل و مرغوب، توانسته اند رضایت مشتریان زیادی را جلب کرده و به معتبر ترین برند، در این حوزه تبدیل شود. 

کاربرد روغن موتور اسپیدی دیزل

کاربرد روغن موتور اسپیدی دیزل روغن موتور اسپیدی دیزلی، برای انواع موتور های دیزلی سنگین و همچنین ماشین های راه سازی، به عنوان یک روانکار با دوام و با کیفیت بالا عمل می کند.

این روغن موتور به علت دارا بودن خاصیت قلیایی بالا و همچنین افزودنی های خاص در ترکیب آن، در شرایط آب و هوایی مختلف و نیز شرایط کار بسیار سخت و نامساعد؛ مطابق با گرید ویسکوزیته وظایف روغن موتور دیزلی بسیار مناسبی را به بهترین نحوه ممکن انجام می دهد. 

این روغن موتور به دلیل خواصی که دارد بیشتر در خودرو های دیزلی توربو شارژ و سوپر شارژ و همچنین ماشین های راه سازی، معدن و کشاورزی کاربرد دارد.  روغن موتور اسپیدی علاوه بر این کاربرد روغن های موتور برای هر کدام از موتور های دیزل در دفترچه راهنمای آن ها نوشته شده است و مشتریان می توانند بر حسب نوع موتور خودروی خود، نوع روغن موتور دیزلی را انتخاب نمایند. 

شرکت های معتبر تولیدی روغن موتور

شرکت های معتبر تولیدی روغن موتورهمانطور که پیش تر گفته شد، شرکت های معتبر بسیار زیادی در سراسر شهر های کشور ایران وجود دارند که در زمینه تولید انواع روغن موتور ایرانی با بالاترین کیفیت و با استفاده از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه، فعالیت کرده و محصولات تولیدی خود را با مناسب ترین قیمت به بازار عرضه می کنند. 

این شرکت ها با پیاده کردن سیستم های مدیریتی استراتژیک و کار آمد و همچنین استفاده از جدید ترین و پیشرفته ترین دستگاه ها و تجهیزات و نیز با به کار گیری بهترین فرمولاسیون ها و ترکیبات؛ علاوه بر پاسخ گویی به نیاز بازار داخلی به بهترین نحوه ممکن، با صادرات محصولات خود در عرصه جهانی نیز با بهترین برند ها رقابت می کنند. 

روغن موتور اسپیدی شرکت های معتبر تولیدی روغن موتور، عموما دارای سابقه ای بسیار طولانی در زمینه تولید بهترین روغن موتور ها بوده و با استفاده از تجارب بالای خود و به کارگیری علوم و فنون تولید این محصول؛ رضایت مشتریان زیادی را در این سال ها کسب کرده اند. 

لیست قیمت روغن موتورهای اسپیدی

لیست قیمت روغن موتورهای اسپیدیقیمت انواع روغن های موتور، از جمله روغن موتور های اسپیدی به عوامل بسیار زیادی وابسته است. در زیر به برخی از عواملی که در قیمت روغن های موتور اسپیدی موثر می باشد اشاره کرده ایم. 

 • قیمت روغن پایه : روغن پایه به کار رفته در تولید انواع روغن های موتور اسپیدی بسیار متفاوت بوده و قیمت های متفاوتی دارد که در قیمت محصول تولیدی بسیار تاثیر گذار است.
 • قیمت مواد افزودنی : به دلیل تنوع مواد افزودنی به کار رفته در تولید انواع روغن موتور های اسپیدی، قیمت این محصول بسیار متفاوت خواهد بود. 
 • روش خرید : به طور کلی خرید عمده روغن های موتور نسبت به خرید جزیی قیمت مناسب تری خواهد داشت. 
 • نوع روغن موتور : نوع روغن موتور مهمترین عامل در قیمت آن خواهد بود برای مثال قیمت روغن موتور پراید اسپیدی با قیمت روغن موتور دیزلی بسیار متفاوت است. 

علاوه بر این، مشتریان برای اطلاع دقیق از لیست قیمت روغن موتور اسپیدی می توانند به سایت آن مراجعه کرده و قیمت آنلاین و لحظه ای محصول مورد نظر خود را ببینند. 

اهمیت روغن موتور در خودرو

اهمیت روغن موتور در خودروروغن موتور اسپیدی وروغن های موتور نقش اساسی در سلامت موتور خودرو ها را ایفا می کنند و استفاده از روغن های موتور نامناسب علاوه بر عدم کارایی مناسب خودرو باعث خسارت به خودرو و تحمیل هزینه بسیار بالا به راننده خواهد شد. 

اهمیت روغن های موتور در خودرو ها به علت ایجاد موارد زیر می باشد:

 • روان کاری : در حین کار کردن موتور خودرو قطعات موتور به یکدیگر برخورد کرده اصطکاک و ساییدگی که بین این قطعات باعث فرسودگی موتور خودرو می شود. اهمیت روغن موتور در کاهش این اصطکاک و روان کاری بین قطعات است. 
 • انتقال حرارت : قطعات موتور حین کار، ایجاد گرما کرده بنا بر این، نیاز به یک خنک کننده برای موتور می باشد که روغن موتور نقش خنک کنندگی را برای موتور ایفا می کند. 
 • آب بندی : یک لایه از روغن موتور، میان پیستون و سیلندر ایجاد شده و از فرلر گاز های متراکم جلوگیری می کند 
 • ضربه گیری : جذب ضربات، حین کار کردن موتور

کارکرد روغن موتورهای بنزینی اسپیدی

کارکرد روغن موتورهای بنزینی اسپیدیروغن های موتور بنزینی اسپیدی کارکرد های بسیار متنوعی دارند. همچنین کار کرد روغن های موتور بنزینی به عوامل زیادی نیز بستگی دارد. 

برای مثال روغن های موتور بنزینی اسپیدی چند درجه ای، توانایی کار کرد بسیار خوبی در دماهای بالا و پایین دارند و در دمای بالا ویسکوزیته روغن ۵۰ و در دمای پایین ویسکوزیته روغن ۲۰ می باشد و همین امر کارکرد ردغن موتور را در این دما ها بهبود می بخشد. 

روغن موتور اسپیدی علاوه بر این ها، به طور کلی کار کرد روغن های موتور اسپیدی به نوع روغن موتور و همچنین موتور خودرو بستگی دارد و به طبع روغن های موتوری که با مواد اولیه با کیفیت بالا ساخته می شوند در شرایط کاری مختلف کار کرد بهتری از خود نشان می دهند. 

روغن موتور اسپیدی برای بهبود کار کرد روغن موتور باید علاوه بر توجه به کیفیت روغن موتور و انتخاب بهترین و با کیفیت ترین برند روغن موتور، نسبت به تعویض روغن موتور در مواقع لزوم نیز اقدام کرد. 

بهترین برندهای روغن موتور در بازار

بهترین برندهای روغن موتور در بازاربرند های بسیار زیادی وجود دارند که روغن های موتور با کیفیت بالا و بسیار مرغوبی را تولید کرده و با بهترین و مناسب ترین قیمت ها به بازار عرضه می کنند. 

این برند ها، پس تولید روغن موتور هایی با فرمولاسیون های پیچیده و کار آمد؛ این محصولات را توسط شرکت پخش کننده به سراسر کشور توزیع می کنند که به علت کیفیت بالای آن ها مورد توجه بسیاری از مشتریان قرار می گیرند. 

روغن موتور اسپیدی بهترین برند های معتبری که در زمینه تولید انواع روغن موتور موجود در بازار فعالیت می کنند، با استفاده از مواد اولیه مرغوب و همچنین شناسایی نیاز مشتریان و تقاضای بازار، می کوشند تا بهترین محصولات را تولید کرده و بازار روغن موتور را در دست بگیرند. 

رمز ماندگاری و موفقیت بهترین برند های تولید انواع روغن موتور در طی سالیان طولانی، همواره توجه به کیفیت محصولات تولیدی و همچنین استفاده از به روز ترین فرمولاسیون ها برای تولید محصولات خود می باشد. 

عمده فروشی روغن موتورهای اسپیدی

عمده فروشی روغن موتورهای اسپیدیروغن موتور های تولید شده در کارخانه های مختلف، پس از تولید به صورت های مختلف جزیی و یا کلی در کشور ایران پخش شده و به فروش می رسند. روغن موتور اسپیدی عمده فروشی روغن موتور های اسپیدی، انواع مختلف و متنوعی از روغن های موتور را در سراسر سطح شهر های مختلف کشور به فروش می گذارند. 

خریداران روغن موتور که قصد خرید روغن موتور اسپیدی را به صورت عمده و به مقدار زیاد، برای فروش در فروشگاه های خود و یا مصارف دیگر؛ دارند می توانند با مراجعه به مراکز فروش عمده این محصولات با کیفیت ترین و مرغوب ترین روغن های موتور را با مناسب ترین قیمت ممکن خریداری کنند. 

علاوه بر این، سایت اینترنتی معتبر عرضه روغن موتور که در زمینه فروش عمده روغن های موتور فعالیت دارند، نیز یکی دیگر از راه های بسیار مناسب برای خرید عمده انواع روغن موتور اسپیدی می باشد. روغن موتور اسپیدی این گونه سایت ها با عرضه مستقیم محصولات از تولیدکنندگان به دست مشتریان و با ارزان ترین قیمت های کاملا رقابتی، به خریداران در داشتن انتخابی مناسب برای خرید عمده این محصولات کمک می کنند. 

بزرگترین مرکز خرید و فروش انواع روغن مصرفی خودرو

بزرگترین مرکز خرید و فروش انواع روغن مصرفی خودروهمانطور که گفته شد، کارخانه های بسیار زیادی انواع روغن های موتور مصرفی خودرو ها را تولید می کنند و پس از تولید به بازار های خرید و فروش این محصولات عرضه می کنند. 

مراکز بزرگ خرید و فروش انواع روغن موتور، معمولا در شهر ها و استان هایی قرار دارند که از جمله مراکز بزرگ کارخانه های تولید روغن موتور هستند و در این شهرها کارخانه های بسیاری در این حوزه فعالیت می کنند. برای مثال شهرها و استان هایی بزرگ و صنعتی مانند تهران، اصفهان، خوزستان، از جمله مهم ترین و بزگ ترین مراکز خرید و فروش انواع روغن های مصرفی خودرو ها هستند. 

روغن موتور اسپیدی علاوه بر این، امروزه فروشگاه های آنلاین و سایت های بزرگی برای خرید و فروش انواع کالا ها و محصولات از جمله روغن مصرفی اتومبیل ها، تاسیس شده اند. این سایت ها نیز از جمله مراکز بزرگ خرید و فروش این محصولات به حساب می آیند. 

ارائه دهنده برتر روغن موتورهای باکیفیت در کشور

ارائه دهنده برتر روغن موتورهای باکیفیت در کشورروغن های موتور انواع بسیار متفاوتی داشته که هر کدام کاربردی دارند و برای مصارف ویژه ای به کار گرفته می شود. در کشور ایران، ارائه کنندگان انواع مختلف روغن موتور، در مراکز فروش و نمایندگی های این محصولات در سطح شهر به فعالیت در زمینه ارائه بهترین و مرغوب ترین روغن موتور ایرانی و درجه یک می پردازند. 

روغن موتور اسپیدی علاوه بر این، ارائه دهندگان روغن موتور؛  با دارا بودن سابقه ای بسیار طولانی در زمینه ارائه روغن موتور مرغوب و آگاهی از اطلاعات فنی مفیدی در مورد هر کدام از انواع موتور های خودرو ها، بوده و می توانند در انتخاب صحیح مشتریان و کمک به انتخابی مطابق با نوع موتور خودرو، بسیار موثر واقع شوند. 

لازم به ذکر است که اکثر ارائه کنندگان برتر روغن موتور و نمایندگی های معتبری که در این زمینه فعال هستند، در استان های بزرگی چون تهران، اصفهان، خوزستان فعالیت می کنند. اما اگر شما در این شهر ها سکونت ندارید با یک گشت و گذار ساده در اینترنت و سایت های مختلف می توانید نمایندگی های معتبر ارائه دهنده روغن موتور را در نزدیکی محل زندگی خود بیابید. 

سفارش روغن موتور اصل اسپیدی

سفارش روغن موتور اصل اسپیدیامروزه و با پیشرفت تکنولوژی و راه های ارتباطی امکان سفارش روغن موتور اصل و خرید اینترنتی روغن موتور اسپیدی فراهم شده است. سفارش روغن موتور اصل اسپیدی حتی به مشتریانی که در شهرستان های بسیار دور افتاده زندگی می کنند این امکان را می دهد که مرغوب ترین روغن موتور را خریداری کنند و از مزایای آن بهره مند شوند. 

 برای سفارش این محصول، لازم است مشتریان به سایت اینترنتی شرکت تولید کننده روغن موتور اسپیدی مراجعه کنند و پس از ثبت سفارش خود و با پرداخت الکترونیکی هزینه محصول، نسبت به خرید این روغن موتور اقدام کنند. 
سفارش روغن موتور اسپیدی از طریق سایت این شرکت علاوه بر ایجاد سهولت و راحتی بیشتر برای خرید کاربر در کاهش قیمت محصول نیز تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت. 

صادرات روغن موتورهای درجه یک

صادرات روغن موتورهای درجه یکبا توجه به اینکه کشور ایران، ذخایر نفتی بسیار عظیمی دارد؛ امروزه صادرات روغن موتور درجه یک با تکیه بر دانش ایرانی پیشرفت بسیار خوبی داشته است. 

در واقع حقیقت این است که تولید کنندگان داخلی روغن موتور از همه جهات مانند؛ کیفیت و کار آرایی محصولات، در بازار جهانی حرفی برای گفتن دارد و حتی در بیشتر موارد محصولات وارداتی توانایی رقابت با نمونه های داخلی را ندارند. امروزه روغن موتور های تولید شده در کارخانه های داخلی به کشور های چین، هند، پاکستان، عراق، کشور های حاشیه خلیج فارس و… صادر می شود. 

صادرات روغن موتور درجه یک، به ارز آوری برای کشور و اقتصاد کشور کمک شایانی کرده است به همین علت کارخانه های تولید کننده این محصولات باید همواره در تلاش باشند تا محصولاتی با کیفیت تولید کنند زیرا به طور کلی کالایی ارزش صادرات دارد که در بالا ترین درجه کیفیت باشد. با این وجود هنوز بر سر راه صادرات روغن موتور ایرانی مشکلاتی وجود دارد که از جمله آن ها می توان به قوانین گمرکی، یارانه سوخت، اشاره داشت.  

زمان مناسب برای تعویض روغن موتور

زمان مناسب برای تعویض روغن موتوربسیاری از مردم تصور می کنند که روغن موتور خودرو های بنزینی هر یک سال یکبار باید تعویض شود و برخی از تولیدکنندگان نیز توصیه می کنند که هر ۱۲۰۰۰ هزار کیلومتر یا ۷۵۰۰ مایل روغن خودرو را تعویض کنید. 

اما همیشه این قاعده درست نیست و زمان مناسب برای تعویض روغن موتور به عوامل بسیار زیادی وابسته است. برای مثال در شرایط سخت کار کرد، قضیه کاملا متفاوت است. برخی از عواملی که در زمان تعویض روغن موتور خودرو و فیلتر روغن بسیار اهمیت دارد، شامل مسافت طی شده توسط اتومبیل و همچنین زمان باقی ماندن روغن موتور در کارتر موتور می باشد زیرا این دو عامل به طور کاملا مستقیم بر روی خواص روغن موتور تاثیر می گذارد. 

علاوه بر این، عواملی مانند استارت زدن مکرر در شرایط آب و هوایی بسیار سرد و نیز حرکت در خیابان های با ترافیک بسیار سنگین، باعث می شود زمان بین دو تعویض روغن موتور کوتاه تر شود. 

فروشگاه مجازی معتبر عرضه روغن موتور مرغوب

فروشگاه مجازی معتبر عرضه روغن موتور مرغوبفروش روغن موتور اسپیدی و به طور کلی فروش روغن های موتور مرغوب و معتبر، به صورت های مختلف حضوری و یا غیر حضوری و آنلاین انجام می شود. فروشگاه های مجازی معتبر عرضه روغن موتور، یکی از روش های فروش غیر حضوری روغن موتور می باشد.

در این فروشگاه ها انواع روغن های موتور با کیفیت بالا و ساخته شده از موادی بسیار مرغوب، همراه با اطلاعات کامل محصولات و نیز قیمت محصول به همراه تصویری از آن در فروشگاه مجازی قرار داده می شود. روغن موتور اسپیدی مشتریان برای خرید روغن موتور می توانند به این فروشگاه های مجاری که در زمینه عرضه روغن موتور فعالیت می کنند مراجعه کرده و علاوه بر صرفه جویی در وقت خود و تجربه یک خرید راحت و بی دردسر، از تخفیفات این فروشگاه ها نیز استفاده کنند. 

علاوه بر این، معمولا در فروشگاه های مجازی امکان مشاوره آنلاین و یا تلفنی با نمایندگان فروش، وجود دارد که به انتخاب بهتر و مطمئن تر مشتریان کمک بسیار زیادی خواهد کرد. 

راهنمای خرید روغن موتور مناسب برای خودرو

راهنمای خرید روغن موتور مناسب برای خودروبرای خرید روغن موتور مناسب ابتدا باید به نیاز خود و همچنین کاربردی که از روغن موتور انتظار دارید و نیز بودجه خود توجه ویژه ای داشته باشید. 

در زیر برخی نکات و راهنمای خرید روغن موتور، آورده شده است که با رعایت آن ها می توانید یک خرید مطمئن و بسیار مناسب داشته باشید. 

 • به ویسکوزیته روغن موتور توجه ویژه ای داشته باشید : ویسکوزیته روغن موتور؛ اصلی ترین عامل در کار آیی یک روغن موتور می باشد که میزان آن روی بسته درج می شود.
 • فریب قیمت پایین تر از شرکت تولید کننده محصول را نخورید؛ زیرا برخی از افراد سود جو روغن های اصل و تولید شده در شرکت های معتبر را به مشتریان نمی فروشند بلکه فقط از نام این شرکت ها روی بسته بندی محصولات استفاده می کنند.
 • به نوع موتور خودروی خود توجه کنید : هر نوع موتور خودرویی به روغن موتور خاصی نیاز دارد که ترکیبات آن مطابق با موتور آن خودرو باشد. 
 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی بازرگانی  نیکان  اویلز  
09129157603
ثابت
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
nikanOil

دیدگاهتان را بنویسید

نیکان اویلز