روغن موتور روغن تصفیه
خانه / روغن موتور بهران / خرید اینترنتی روغن موتور بهران | فروشگاه مجازی معتبر عرضه انواع روغن موتور

خرید اینترنتی روغن موتور بهران | فروشگاه مجازی معتبر عرضه انواع روغن موتور

خرید روغن موتور بهران و خرید اینترنتی روغن موتور بهران و فروش اینترنتی روغن بهران و و بزرگترین سایت فروش روغن موتور و فروش روغن صنعتی بهران و خرید و فروش روغن موتور در فروشگاه مجازی معتبر عرضه انواع روغن موتور با قیمت درب کارخانه در سایت بازرگانی روغن نیکان نیز عرضه می گردد.

حتما تا کنون برای شما سوالاتی همانند بهترین مکان برای خرید روغن موتور بنزینی بهران کجاست؟ و یا سوالاتی مانند آیا خرید آنلاین روغن موتور بهرام ممکن است ، ایمن چطور؟ در جواب این سوالات باید بگوییم که شما میتوانید روغن موتور بنزینی بهران را به صورت اینترنتی و کاملا سریع خریداری کنید.
این روش کاملا ایمن ، تایید شده میباشد و در اسرع وقت به دست شما عزیزان خواهد رسید. خرید روغن موتور بهران را از فروشگاه های لوازم یدکی و همچنین سایت های معتبر اینترنتی می توان به راحتی انجام داد. 

البته اگر شما دوست ندارید که آنلاین خرید کنید ، میتوانید به راحتی به مرکز فروش روغن موتور بهران بروید و خرید خود را انجام دهید. اما این روش ، معایبی هم دارد . خرید روغن موتور بهران که  یکی از این معایب ، هدر رفتن وقت و هزینه زیاد حمل و نقل میباشد . به همین علت این روش توصیه نمیشود. شما میتوانید با خرید آنلاین هم در وقت خود صرفه جویی کنید ، هم از بهترین کیفیت روغن موتور لذت ببرید.

خرید اینترنتی روغن موتور بهران | فروشگاه مجازی معتبر عرضه انواع روغن موتور

عمده فروشی روغن موتور

عمده فروشی روغن موتوراگر شما نگران قیمت روغن موتور برند هایی ماند روغن موتور کاسپین ، روغن سپاهان و برند هایی از این قبیل میباشید ، شما میتوانید که لیست قیمت هارا به صورت آنلاین مشاهده کنید و درصورت درخواست ، خرید روغن موتور بهران و خرید خود را انجام دهید.

اخیرا ، شرکت نفت بهران لیست قیمت خود را به صورت آنلاین قابل دسترس کرده است که شما میتوانید با مراجعه به سایت آنها ، از آخرین قیمت ها و تغییرات قیمت مطلع شوید و به راحتی خرید خود را از وبسایت های آنلاین انجام دهید.

خرید اینترنتی روغن موتور بنزینی

خرید اینترنتی روغن موتور بنزینیخرید روغن موتور بهران برای تهیه روغن موتور بنزینی به راحتی می توان وارد سایت های اینترنتی مختلفی شد و به تهیه هر آن روغنی که نیاز دارید به بپردازید. قابل ذکر است که در این سایت ها راهنمای خرید روغن موتور هم به راحتی صورت می گیرد. به این معنی که شما را فروشنده مجازی به طرف تهیه روغن موتور درجه یک سوق می دهد. 

مقاله ها و تاپیک های گوناگونی را می توانید بیابید که در آن از چگونگی استفاده از روغن موتور و همچنین بهترین روغن موتور صحبت شده است. خرید روغن موتور بهران در هر صورت سایت های اینترنتی مطرح در کشورمان روغن موتور باکیفیت را نیز عرضه می می دارند.
شما همچنین با استفاده از این سایت ها قادر خواهید بود که هنگام و زمان تعویض روغن موتور را هم مورد بررسی قرار بدهید. خرید روغن موتور بهران که گفتنی است که صادرات روغن موتورهای ایرانی به کشورهای گوناگونی صورت می گیرد. روغن موتور صادراتی از کیفیت بالایی برخوردار است. 

در هر حال، خرید اینترنتی روغن موتور بهران از سایت رسمی شرکت تولید کننده و همچنین سایر فروشگاه های آنلاین دیگر انجام شدنی است. خرید روغن موتور بهران در هر نوع روغنی را در هر حجم و بسته بندی ای که خواسته باشید، می توانید از سایت های اینترنتی مختلفی به دست آورده و از آن برای دوام عمر موتور ماشین خود استفاده کنید. خرید به این شکل راحت و بدون دردسر می باشد. 

شرکت نفت بهران – تولید کننده روغن موتورهای بنزینی، دیزلی و صنعتی

شرکت نفت بهران - تولید کننده روغن موتورهای بنزینی، دیزلی و صنعتی

فعالیت‌ های این شرکت در سال ۱۳۴۱ تحت امتیاز و تکنولوژی شرکت EXXON آمریکا و با نام تجاری ESSO آغاز گردید.

با تاسیس واحد مخلوط کنی (Blending) در سال ۱۳۴۳، به تولید روغن های ESSO در داخل ایران پرداخت و از سال ۱۳۴۵ با نام شرکت تولید و تصفیه روغن به کار خود ادامه داد.

پالایشگاه شرکت در سال ۱۳۴۷ تأسیس و با ظرفیت تولید ۳۰ هزار تن روغن در سال راه اندازی گردید و از سال ۱۳۶۳، با نام جدید شرکت پالایش روغن تهران فعالیت‌های تولیدی خود را با روندی رو به توسعه، استمرار بخشید چنان که در حال حاضر ظرفیت تولید سالانه شرکت، بالغ بر ۴۰۰ هزار تن انواع محصولات است.

از سال ۱۳۷۰ نام شرکت، به شرکت نفت بهران تغییر یافت. در ادامه فعالیت های تحقیقاتی، کارکنان این مجموعه موفق به تولید ضدیخ در سال ۱۳۷۱ و تولید موم (Paraffin wax) مرغوب به روش تعریق (Sweating) برای اولین بار در ایران در سال ۱۳۷۲ و نیز تولید حلال فورفورال در شوشتر در سال ۱۳۸۵ گردیدند. این شرکت تولید کننده روغن موتورهای مختلفی است که می توان به نوع بنزینی، دیزلی و صنعتی اشاره کرد. 

قیمت خرید روغن موتور خودرو

قیمت خرید روغن موتور خودرو خرید روغن موتور بهران و قیمت بورس روغن موتور در تهران دارای نوسان است . به همین علت شما باید از فروشگاهی مطمئن خرید خود را انجام دهید. لیست قیمت روغن موتور بهران را می توانید با مراجعه به سایت و یا نمایندگی های این شرکت به راحتی به دست آورده و خرید را هم انجام دهید. 

اهمیت روغن موتور در خودرو

اهمیت روغن موتور در خودروهر خودرویی نیاز به یک روان کننده خوب دارد. موتور ماشین ها، به مثابه قلب ماشین ها به شمار می رود و به همین دلیل نیاز به یک سری رسیدگی ها دارد. برای این که این بخش عمده از خودرو به خوبی کار کند، باید به آن روغن موتور نیز اضافه کرد. خرید روغن موتور بهران گفتنی است که بسیاری این محصول را به خون در رگ ها تشبیه کرده اند و نقش آن را خیلی حیاتی دانسته اند. در هر صورت، اگر شما از روغن موتور در خودروی خود استفاده نکنید، به تدریج، موتور از کار افتاده و دیگر کارایی سابق خود را از دست می دهد. 

 • بیشتر بخوانید: روغن گیربکس

اما اهمیت این نوع از روغن در یک خودرو چیست؟ چه کارهایی را روغن موتور انجام می دهد که تا این اندازه برای ماشین ها مهم می باشد؟ به نکات ذیل توجه نمایید: 

 1. روغن موتورها از ساییدگی قطعات مختلف ماشین جلوگیری می کند. 
 2. نقش اصلی آن ها روان کنندگی می باشد. 
 3. موتورها به مرور زمان و با روشن شدن ماشین، داغ می آیند و این روغن باعث می شود تا کم کم، موتور خنک شود. 
 4. طول عمر موتور یک خودرو را افزایش می دهد. 

مشخصات و کارکرد روغن موتورهای دیزلی بهران

مشخصات و کارکرد روغن موتورهای دیزلی بهرانشرکت نفت بهران، از جمله کارخانه های بزرگ و بسیار معروف، در زمینه تولید انواع روغن موتور می باشد. این شرکت برای دو نوع خودرو، محصولات خود را تولید می کند که می شود آن ها را به دیزلی و بنزینی تقسیم بندی کرد.
خرید روغن موتور بهران که نوع دیزلی این محصول، از روغن پایه تولید می گردد که روغن موتور بنزینی را با آن می سازند. اما مسئله اصلی در ساخت این کالا این می باشد که از افزودنی های مختلفی دیگری نسبت به نوع بنزینی استفاده می کنند و همین باعث می گردد تا هر دو روغن موتور با هم دیگر فرق داشته باشند. 

کارکرد این محصول بیشتر برای ماشین هایی به کار برده می شود که در شرایط سنگین و سخت فعالیت می کنند. از جمله مشخصات این روغن موتور می شد به چگالی بالای آن اشاره کرد و غلظتی که دارد. خرید روغن موتور بهران به امتحانی ساده می توانید دانسیته آن را مورد بررسی قرار دهید به طوری که اندکی از آن را بین دو انگشت خود قرار دهید. به این شکل خواهید توانست که آن را از نوع بنزینی تشخیص دهید. در هر حال، این نوع روغن موتور بیشتر کاربن ها را جذب می کند و بسیاری کارایی بالایی در یک ماشین دارد. 

در بازار انواع روغن موتور بهران وجود دارد که یکی از آنان دیزلی می باشد. آن را می توان در بسته بندی های متفاوتی از تهیه کرد و مورد استفاده قرار داد. 

مشخصات و کارکرد روغن موتورهای بنزینی بهران

مشخصات و کارکرد روغن موتورهای بنزینی بهرانروغن موتورهایی که شرکت بهران ویژه ماشین های بنزینی تولید می نماید، همان گونه که در بازار به آن اشاره گردید با نوع روغن موتور دیزلی تا اندازه ای فرق دارد. خرید روغن موتور بهران این نوع از روغن کاربردی در یک خودرو، بیشتر کارش این است تا رطوبت و قیر را جذب کند و به ماشین این اجازه دهد تا بهتر عمل نماید. 

شما می توانید با مراجعه به فروشگاه های مختلفی که در حوزه خرید و فروش لوازم یدکی ماشین ها فعالیت می نمایند، به هر میزانی که خواسته باشید، روغن های تولید شده توسط شرکت بهران را تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهید. قابل یاد آوری است که یکی از برندهای برتر روغن موتور در کشورمان، همین کارخانه می باشد. 

خرید روغن موتور بهران در بازار عمده فروشی روغن موتور بهران نیز از جانب مراجع مختلفی صورت می گیرد که می شود به نمایندگی های این کارخانه عظیم و یا فروشگاه های آنلاین اشاره کرد. در هر حال، می توان بهترین نوع بنزینی این محصول را با درجه بندی کیفی بالا و در عین حال، داشتن نشان های استانداردهای جهانی به دست آورد. 

نکته مهمی که باید در هنگام استفاده از روغن موتور به یاد داشت، این است که نباید این دو را به صورت مخلوط و اشتباهی استفاده کرد. این کار باعث از کار افتادن موتور ماشین می شود. 

بهترین برندهای ایرانی روغن موتور

بهترین برندهای ایرانی روغن موتوردر ایران، شرکت های بزرگ نفتی وجود دارند که برخی از آنان در تولید محصولات صنایع پتروشیمی نقش بسیار بزرگی را ایفاء می کنند. خرید روغن موتور بهران  یکی از محصولاتی را که این کارخانه ها به بازار عرضه می دارند، روغن موتورها هستند. این نوع از کالا را آنان به شکل گالنی، بشکه ای و بسته بندی هایی با حجم های کمتر وارد بازار کرده و عرضه می دارند. 

 • بیشتر بخوانید: روغن ایرانول

طبعاً آن شمار از شرکت ها و برندهای که محصولات خود را از بهترین مواد اولیه پایه می سازند، روغن موتورهای خوب و درجه یکی را تولید کرده و در دسترس مصرف کنندگان قرار می دهند. در حال حاضر، شرکت هایی که در کشورمان فعالیت می نمایند، خرید روغن موتور بهران  بیشتر از روغن پایه که نوع مینرالی خوانده می شود، این نوع از روغن را تولید می نمایند. اما هستند شرکت های بزرگی که با استفاده از مواد اولیه ای که به سنتتیک و نیمه سنتتیک مشهور اند، روغن موتورها را ساخته و روانه مراکز خرید و فروش می نمایند. 

روغن موتورهایی را که برندهای ایرانی تولید می نمایند، نه تنها کاربرد داخلی دارد، بلکه از آن در خارج از کشور نیز استفاده می نمایند. به این معنی که بخش عمده ای از کالای این کارخانه ها به خارج از کشور صادر می شود که این هم سود کلانی برای تولید کننده دارد و هم این که ارز بیشتری وارد ایران می شود و بسیار مهم برای اقتصادمان می باشد. 

بازار بزرگ خرید و فروش انواع موتورهای ایرانی و خارجی

بازار بزرگ خرید و فروش انواع موتورهای ایرانی و خارجیدر بازارهای بزرگی که بی تردید در هر شهری می توان آن ها را پیدا کرد، روغن موتور ایرانی و خارجی عرضه می شوند. این محصول همان گونه که در بالا هم به آن اشاره کردیم، انواع گوناگونی دارد و در همین حال، کاربردش در ماشین های مختلفی فرق می کند. تولید کننده برتر روغن موتور، محصولات خود را به شکل خوب و مناسبی عرضه می دارد. 

خرید روغن موتور بهران در هر حال، شما از مراکز خرید و فروش بزرگی که در گوشه و کنار کشورمان فعالیت می نمایند، می توانید هر برند و مارکی از این محصول را که خواسته باشید، به راحتی تهیه کرده و در خودروی خود مورد استفاده قرار دهید. در این بازارها، فروشندگان متعددی نیز فعالیت می کنند. آنان به صورت جزئی و عمده نیز محصولات این چنینی را می فروشند. 

در هر صورت، می شود با مراجعه به این بازارها، روغن موتورها را در بسته بندی هایی که هر کدام حجم های مختلفی دارند، تهیه کرد. این بسته ها در این اوزان ارائه می شوند:

 • روغن موتور در حجم یک لیتری 
 • روغن موتور در حجم ۴ لیتری 
 • روغن موتور در حجم ۵ لیتری 
 • روغن موتور با حجم ۳٫۷۸۵ لیتری 
 • و غیره موارد دیگر از این دست 

عرضه کننده برتر روغن موتورهای بنزینی و دیزلی باکیفیت

عرضه کننده برتر روغن موتورهای بنزینی و دیزلی باکیفیتروغن موتورهای با کیفیت، نشانه ها علامت های خاص خود را دارند که در ادامه این مقاله به آن اشاره خواهد شد. اما عرضه چنین محصولاتی به ویژه نوع دیزلی و بنزینی را چه مراجعی انجام می دهند. خرید روغن موتور بهران بی گمان، فروشندگانی که از اعتبار ویژه ای در بازار برخوردار هستند، سعی می کنند تا از برندهای معروف داخلی و خارجی، محصول را وارد کرده و سپس در دسترس مشتریان خود بگذارند. این عرضه کنندگان، در حجم ها، کیفیت ها و همچنین برندهای گوناگونی محصولات را به فروش می گذارند. 

عرضه این محصول از طریق بازارهای سطح شهر و همچنین آنلاین صورت می گیرد. در این اواخر، بیشتر کسانی که می خواهند کالایی با کیفیت را تهیه کنند، سعی می نمایند تا به فروشگاه های اینترنتی سر بزنند. از این راه هم خرید عمده را می شود انجام داد و هم این که به گونه جزئی، کالا را تهیه کرد.
خرید روغن موتور بهران در هر صورت، عرضه کنندگان بی شماری در سر تا سر ایران وجود دارند که روغن موتورهای بنزینی و دیزلی را با کیفیت عالی در اختیار مصرف کنندگان می گذارند. 

پس برای تهیه چنین محصولی، بایستی در گام نخست، عرضه دهندگان با سابقه را پیدا کرد و سپس معروف ترین برند را تهیه نمود. 

سفارش روغن موتور بهران اصل

سفارش روغن موتور بهران اصلاگر می خواهید که روغن موتور اصل بهران را سفارش دهید، بهترین روش این است که به دفاتر فروش این شرکت بزرگ مراجعه کنید. به این ترتیب خواهید توانست که به هر میزانی که می خواهید، محصول را تهیه کنید.
خرید روغن موتور بهران در کنار این، این شرکت راه های گوناگون دیگری را هم پیش روی مشتریان خود قرار داده است تا آنان بتوانند به آسانی سفارش خود را به ارائه دهند. برای نمونه می توان از نمایندگی های رسمی این برند معروف ایرانی نام برد که در بیشتر کلان شهرها فعالیت گسترده ای دارند. 

خرید روغن موتور بهران در کنار این مسئله، می شود به وب سایت های خود شرکت و در عین حال، فروشگاه های آنلاین معتبر دیگری که در این حوزه فعال می باشند، سر زد و سفارش خود را به ثبت رساند. قابل یاد آوری است که باید در هنگام خرید، به خوبی بسته تهیه شده را مورد ارزیابی قرار داد و از اصل بودن کالا مطمئن شد. 

این کار با مشاهده علائم و نشانه های مخصوص خود شرکت بهران امکان پذیر می باشد. ولی بهترین روش برای خرید روغن موتور بهران اصل، این است که به مراجع رسمی سر زده شود. 

نحوه‌ی چک کردن میزان روغن موتور خودرو

نحوه‌ی چک کردن میزان روغن موتور خودروبرای برخی از خودروهایی که نشتی دارند و یا این که مدت زمان زیادی در مکانی متوقف شده اند، بهتر است که پیش از راه اندازی آن، سطح روغن موتورش را چک کنیم. این کار به بسیار ساده انجام شدنی است. در گام نخست بایستی ماشین را در یک زمین صاف و هموار پارک کرد و ترمز دستی را کشید. 

دقایقی صبر نمود و سپس با میله ای فلزی، میزان روغن موتور را اندازه گیری کرد. به همین سادگی می شود این کار را انجام داد. خرید روغن موتور بهران در هر صورت، این کار سبب می گردد تا شما به خوبی از سالم بودن ماشین تان مطمئن شوید و با خیالی آسوده به رانندگی بپردازید. 

صادرات روغن موتورهای بهران

صادرات روغن موتورهای بهرانصادرات روغن موتورهای تولید شده توسط برند بهران، به کشورهای مختلفی صورت می گیرد. این محصول را شرکت در بسته بندی های متفاوتی و شکیلی به بازارهای جهانی عرضه می دارد. خرید روغن موتور بهران باید گفت که بیشتر روغن موتورهای تولید شده در ایران، به کشورهای همسایه صادر می شود که به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب، مورد استقبال قرار گرفته اند. 

در هر حال، صادرات این محصول به شکل کاملاً قانونی در همین با کیفیت های متفاوتی انجام می شود. این برند، این روغن موتورها را به برای صادرات آماده می نماید: 

 • روغن موتورهای صنعتی 
 • روغن موتورهای دیزلی 
 • روغن موتور های بنزینی 

فروشگاه مجازی معتبر عرضه روغن موتورهای درجه یک ایرانی

فروشگاه مجازی معتبر عرضه روغن موتورهای درجه یک ایرانیخرید روغن موتور بهران و متأسفانه در بازار، گاهی شاهد این هستیم که روغن موتورهای نامرغوب ارائه می شوند و همین باعث گردیده تا بسیاری از مالکان خودرو ضربات سخت اقتصادی ببینید. خرید روغن موتور بهران برای این که بتوان نوع درجه یک محصول ایرانی را به دست آورد، خوب است به فروشگاه های مجاز و معتبر سر زد. 

خرید روغن موتور بهران این فروشگاه ها می توانند اینترنتی هم باشند. از سایت های عرضه کننده می شود به سادگی روغن موتور ارزان، ولی مرغوب را به دست آورد. به این معنی که برخی از سایت ها با در نظر داشت تخفیف هایی، محصولات شان را دردسترس بازدید کنندگان می گذارند. 

خلاصه این که چنین سایت هایی زیاد در اینترنت وجود دارند و ارائه خدمات می نمایند. 

عوارض تأخیر در تعویض روغن موتور

عوارض تأخیر در تعویض روغن موتورعوارض ناشی از تأخیر در تعویض روغن موتور، خسارات زیادی را به خودرو وارد می کند. اگر در این زمینه دقتی صورت نگیرد، روغن موتور به صورت لخته در می آید و کارایی خود را از دست می دهد. این کار سبب می گردد تا دیگر از طریق پمپ به این روغن وارد ماشین نشود.
خرید روغن موتور بهران و عدم استفاده از آن  اولین خسارتی که به موتور می رسد، شکسته شدن ساچمه های فنر پمپ می باشد. سپس باعث می گردد تا خساراتی به یاتاقان، پستون ها، تراش سر سیلندرها و تسمه تایم ها برساند که هزینه های زیادی را برای مالک خودرو، در پی خواهد داشت. 

راهنمای خرید روغن موتور مرغوب

راهنمای خرید روغن موتور مرغوبخرید روغن موتور بهران و روغن موتورهای مرغوب را به چند روش می توان تشخیص داد. البته این کار تا اندازه ای مشکل می باشد؛ ولی بهترین راه برای تهیه یک محصول منحصر به فرد، این است که به فروشندگان معتبر سر زد. به این صورت از مرغوب بودن محصول خیال تان راحت خواهد بود. 

اما در هنگام خرید می شود به نکات دیگری هم توجه داشت. خرید روغن موتور بهران مثلا این که روغن فله ای نخرید و یا به نشانه های مخصوص شرکت های تولید کننده توجه کنید و همین طور از خرید روغن موتورهایی که در بسته بندی های رنگ و رفته انجام می شود خود داری نمایید.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی بازرگانی  نیکان  اویلز  
09129157603
ثابت
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
nikanOil

دیدگاهتان را بنویسید

نیکان اویلز