روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن موتور بهران / قیمت روغن موتور دیزلی بهران | محصولات شرکت بزرگ بهران

قیمت روغن موتور دیزلی بهران | محصولات شرکت بزرگ بهران

قیمت روغن موتور دیزلی بهران  شامل برندهایی نظیری بهران کویر ، بهران صحرا ، بهران شهاب ، بهران بندر ۵۰ ، بهران خودرو دیزل ، بهران رعد ، بهران توربو شارژ ، بهران سوپر توربو از برندهای با کیفیت و محصولات تولیدی شرکت نفت بهران است . که بیشتر محصولات این شرکتبه دلیل کیفیت و استاندارادهای اروپا به خارج از کشور صادر می شود.
کارایی حاصل از روغن موتور عبارت است از :روان
سازی قسمت‌های متحرک موتور، به حداقل رساندن اصطکاک و فرسایش، کمک به کاهش حرارت و جذب ذرات معلق و رسوبات لجنی حاصل از احتراق و … .
برای آگاهی از عملکرد روغن موتور چگونگی رده‌بندی آن و انتخاب نوع صحیح روغن موتور برای خودرویتان، نیازی نیست شیمیدان یا مهندس شیمی باشید بلکه کافی است با انواع مختلفروغن موتور، رده‌بندی و علائم و اختصارات آن آشنا شوید .  که در این میان روغن موتور دیزلی بهران یکی از بهترین این انواع میباشد.
همچنین در این میان قیمت روغن موتور دیزلی بهران به صرفه ترین این انواع میباشد. شما با یک جستجوی ساده در بازار فیزیکی و فضای مجازی میتوانید انواع مختلف آن را شناسایی کنید و از لحاظ قیمت و کیفیت با یکدیگر مقایسه کنید که پس از آن به، به صرفه بودن محصولات شرکت بزرگ بهران پی خواهید برد

قیمت روغن موتور دیزلی بهران | محصولات شرکت بزرگ بهران

لیست قیمت روغن موتور دیزلی بهران در درجه کیفی های مختلف

لیست قیمت روغن موتور دیزلی بهران در درجه کیفی های مختلفاز آنجایی که تقسیم بندی روغن موتور انواع مختلفی دارد لذا قیمت روز روغن موتور نیر بر همین اساس متفاوت است. لذا برای خرید روغن موتور مناسب از میان این همه محصول موجود در بازار شما میتوانید از روغن موتور بهران پیشتاز که برای روانکاری خودروهایی که این سطح کیفیت برای آنها توصیه شده، پیشنهاد می شود.قیمت روغن موتور دیزلی بهران مناسب و در پخش عمده روغن قابل خرید است .
از این روغن موتور میتوانید برای انواع خودرو های موجود در بازار ایران و جهان استفاده کنید لذا این شرکت روغن موتور دیزلی بهران در جهت صادر کردن این محصولات به دیگر کشور های نیز فعال میباشد. شما با خرید آنلاین محصولات شرکت بزرگ بهران میتوانید از تخفیف های ویژه این شرکت که ویژه مشتریان دائم آن می باشد استفاده کنید. و از استفاده آن سود کافی را ببرید.

ویژگی های روغن موتور ديزلي مرغوب

ویژگی های روغن موتور ديزلي مرغوبقیمت روغن موتور دیزلی بهران و روغن موتور های دیزلی مرغوب بهران به انواع مختلفی بر اساس کارایی تقسیم بندی میشوند که نمونه ای از آنها عبارتند از : بهران توربو دیزل ، بهران سوپر توربو دیزل، بهران رعد ، بهران شهاب ، بهران بندر ، بهران قدرت ، بهران صحرا ، بهران کویر و … نام برد. يکي از عمده وظايف روغن موتور
حفاظت از موتور اتومبيل و اجزاي داخلي آن است، بنابراين هرچه سطح کيفي
بالاتري براي موتور اتومبيل انتخاب کنيم درواقع به خودمان خدمت کرده ايم. از آنجا که از لحظه استارت زدن تا لحظه خاموش کردن خودرو، روغن موتور بايد حضوري مداوم و موثر داخل پيشرانه اتومبيل داشته باشد، در انتخاب آن کاملا دقت کنيد، در حالي که کيفيت مناسب روغن موتور به عوامل مختلفي بستگي دارد که بايد تک تک آنها را مورد بررسي قرار دهيد و پس از آن دست به جيب شويد.
قیمت روغن موتور دیزلی بهران و روغن موتور مرغوب، داراي گرانروي مناسب و ضريب اصطکاک بسيار پايين بوده وتوانايي روانکاري بخش هاي مختلف و قطعات متحرک موتور را دارد.

محصولات شرکت بهران | روغن موتور دیزلی

محصولات شرکت بهران | روغن موتور دیزلیقیمت روغن موتور دیزلی بهران ارزان و از جمله محصولات شرکت بهران میتوان به روغن های گردشی و هیدرولیک ، روغن های توربین ، روغن های دنده صنعتی ، روغن های کمپروسور ، روغن های عملیات حرارتی ،بهران محافظ و … اشاره کرد.
از دیگر روغن موتور ها میتوان به روغن موتور کاسترول اشاره کرد. روغن موتور کاسترول مناسب برای هر نوع خودرویی که در داخل و خارج کشور میتوان از آن نام برد است که از ویژگی های آن میتوان به : کاهش مصرف سوخت ، نظافت بسار خوب موتور ، افزایش طول عمر و کارایی موتور ، مناسب برای انواع شرایط آب و هوایی و همچنین کاهش سایش در زمان استارت ماشین اشاره کرد.

صادر کننده روغن موتور دیزلی بهران

صادر کننده روغن موتور دیزلی بهرانشما اگر در فضای مجازی جستجوی ساده ای انجام دهید انواع روغن موتور های موجود در بازار را خواهید دید. اگر به دنبال روغن موتور الف و با کیفیت عالی میگردید میتوانید قیمت روغن موتور دیزلی بهران و کیفیت روغن موتور دیزلی بهران را انتخاب کنید.
قیمت روغن موتور دیزلی بهران که این شرکت صادر کننده روغن موتور دیزلی به انواع کشور ها می باشد که این خود میتواند تایید کننده کیفیت این روغن موتور باشد. لذا اگر به دنبال روغن موتوری با کیفیت و قیمت مناسب میگردید میتوانید از روغن موتور های شرکت بهران استفاده کنید.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی بازرگانی  نیکان  اویلز  
09129157603
ثابت
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
nikanOil

دیدگاهتان را بنویسید

نیکان اویلز