روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / گریس / قیمت انواع گریس ۱ تا ۲۰۸ کیلویی | فروش مواد تولید گریس

قیمت انواع گریس ۱ تا ۲۰۸ کیلویی | فروش مواد تولید گریس

قیمت انواع گریس شامل گریس معمولی ، گریس نسوز، گریس لیتیوم، گریس معمولی بهران، گریس ۵ کیلویی پارس و گریس نسوز و مواد اولیه تولید گریس از نیکان اویلز بخواهید.

امکان مشاهده قیمت انواع گریس در فروشگاه نیکان اویلز http://carnikan.ir/shop/ بعد از اطمینان از قیمت برای خرید تماس بگیرید یا سفارش را آنلاین انجام بدهید.

  • بیشتر بخوانید: روغن ایرانول

قیمت گریس ۵ کیلویی پارس

قیمت گریس 5 کیلویی پارس

گریس از روانکاران پر مصرف و پر کاربردی محصوب می شود که مثل روغن در صنایع بسیار زیادی مورد استفاده و مورد توجه می باشد حال اینکه می تواند نوع مصرف گریس معمولی یا شامل گریس های نسوز و لیتیوم که جایگاه ویژه در صنایع را دارد داشته باشد بنابراین  اهمیت این موضوع و استفاده زیاد از انواع گریس در صنایع مختلف می باشد.

  • بیشتر بخوانید: روغن موتور

گریس با بسته بندی های مختلف برای استفاده در صنایع و شرایط متفاوت تعریف شده است و یکی ازمهترین فاکتورها در تولید و تهیه انواع گریس به کیفیت و تحمل  دمای گریس مرتبط می باشد که این موضع هم در تولید گریس از اهمیت بالایی برخودار هست که هزینه های تولید را تحت تاثیر نیز قرار خواهد  داد همچنین مصرف کننده این نوع گریس نیز سطح کیفی خاصی مورد نظر دارد.

قیمت گریس بشکه ای صادراتی

قیمت گریس بشکه ای صادراتی

اهمیت و لزوم استفاده از گریس در تمامی کارخانه های تولیدی و صنعتی که هر گونه دستگاه و تجهیزی را داشته باشد کاملا مشخص می باشد بنابراین استفاده از گریس بسیار همه گیر می باشد و همین افزایش مصرف و استفاه شرایطی را ایجاد نموده است که گریس به عنوان روانکاری منحصر به فرد به محصولی جذابی برای صادرات تبدیل شود.

  • بیشتر بخوانید: روغن گیربکس

معمولا گریس صادراتی از نوع کلسیم هستش و این موضوع و بسته بندی ان نیز به حدود بشکه های ۱۸۵ کیلویی می باشد که شاید این محصول با این نوع بسته بندی مزیت بیشتر و هزینه تمامی شده کمتر برای صادر کننده گریس بهمراه داشته باشد که صد البته سود تاجر و خریدار گریس نیز در این خصوص  کاملا شفاف و می بایستی لحاظ گردد.

فروش مواد اولیه تولید گریس

فروش مواد اولیه تولید گریس

قیمت انواع گریس به مولفه های بسیار زیادی مرتبط می باشد که از مهمترین این موضوعات قیمت تامین مواد اولیه برای تولید انواع گریس خواهد بود که هزینه این مواد اولیه در تولید تناژ انواع گریس اثر گذار خواهد بود بنابراین برای تولید ارزان هر محصولی خرید مواد اولیه با کیفیت و با قیمت مناسب اولین اولویت خواهد بود.

  • بیشتر بخوانید: روغن پایه

موضوع مهم و اثر گذار بعدی در قیمت تمام شده نوع بسته بندی خواهد بود که این بسته بندی بر اساس ۱ ،۳ ،۵ ،۷ ،۱۵،۳۰،۵۰،۱۸۵  هزینه های خاص و مرتبط با بسته بندی و شیوه های حمل تا مقصد را خواهد داشت.

 

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی بازرگانی  نیکان  اویلز  
09129157603
ثابت
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
nikanOil

مطلب پیشنهادی

قیمت گریس نسوز کاسپین

قیمت گریس نسوز کاسپین ۲۲۷ گرمی همه کاره

قیمت گریس نسوز کاسپین ۲۲۷ گرمی با پایه لیتیوم و گریس والوالین کاسپین به پایه …

نیکان اویلز