روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن پایه / کارخانه تصفیه تقطیری روغن سوخته ۵۰۰ تن | فروش روغن تصفیه تقطیری

کارخانه تصفیه تقطیری روغن سوخته ۵۰۰ تن | فروش روغن تصفیه تقطیری

کارخانه تصفیه تقطیری روغن سوخته با ظرفیت تحویل ۵۰۰ تا ۲۰۰۰ تن در ماه فروش انواع روغن پایه تصفیه دوم  sn-150 sn-350 sn-500 را بصورت تحویل exw  تحویل درب کارخانه اشتهارد و یا fob تحویل بندرعباس بصورت فله و یا بشکه ۱۸۵ کیلویی تامین می گردد همچنین فروش روغن تقطیری داخلی با ویسکوزیته ۴ و پورپونت منفی قابل تامین است .

کارخانه تصفیه تقطیری روغن سوخته ۵۰۰ تا ۲۰۰ تن 

کارخانه تصفیه تقطیری روغن سوخته 500 تا 200 تن 

کارخانه تصفیه تقطیری روغن سوخته اشتهارد و یا کارخانه تصفیه روغن موتور اصفهان با روش های متفاوتی می توانند انواع روغن بازیافتی را جمع آوری و تصفیه و به روغن پایه تصفیه دوم تبدیل نماید . برای تصفیه روغن سوخته کارخانه تصفیه روغن با استفاده از روش اسیدی و استفاده از اسید سولفوریک ۹۸% استفاده می شود و البته اخیرا محدودیت هایی نیز به لحاظ انجام کار توسط سازمان حفاظت از محیط زیست انجام شده است .

  • بیشتر بخوانید: روغن ایرانول


در روش تصفیه روغن کارکرده با روش تقطیری که در برج های بلندینگ یا خلاء انجام می شود ضمن افزایش بهره وری به ۷۵% و امکان تبدیل ۱۰۰ تن روغن سوخته به ۷۵ تن روغن پایه تصفیه شده و همچنین تولید قیر و سوخت تقطیری از پالایش روغن تصفیه حاصل می گردد . بنابراین ضمن افزایش کیفیت و بهره وری روغن تصفیه در روش تقطیری دارای کیفیت و خلوص بیشتری به لحاظ بود و خلوص بالاتر در تصفیه به روش اسیدی است که در بازار داخل نیز بیشترین شرکت هایی که محصولات متنوع از روغن پایه تولید می کنند ترجیح می دهند از روغن پایه تصفیه تقطیری  استفاده نمایند.

فروش روغن تصفیه تقطیری روغن سوخته

فروش روغن تصفیه تقطیری روغن سوخته

کارخانه تصفیه تقطیری روغن سوخته با امکان تولید روغن موتور تصفیه شده بی بو با کیفیت بسیار عالی و قابلیت صادرات انواع روغن موتور به کشورهایی که متقاضی خرید این روغن ارزان و با کیفیت ایرانی هستند ایجاد می شود. در روش تصفیه روغن اسیدی به دلیل استفاده از اسید روغن تولید شده بوی بیشتری دارد ولی می توان با اضافه کردن برخی مواد اولیه بوی روغن را تا حدود زیادی کاهش داد و بتوان روغن پایه تصفیه روش اسیدی را نیز برای مصارف داخلی و صادراتی نیز استفاده نمود.

تولید کنندگان روغن پایه ریسایکل  روش تقطیری

تولید کنندگان روغن پایه ریسایکل  روش تقطیری

کارخانه تصفیه تقطیری روغن سوخته به نسبت تولید کنندگان روغن پایه به روش اسیدی درصد کمتری هستند و کارخانه تصفیه روغن بازیافتی به تعداد زیادی در شهرک های صنعتی کشور وجود دارد و تصفیه انجام می شود .

  • بیشتر بخوانید: روغن گیربکس

تولید کنندگان روغن پایه تقطیری نیز معمولا بیشتر محصول تولید خود را صادر می کنند و ظرفتی بالای این کارخانه های باعث شده که بتوانند نیاز داخل را با هر تناژی تامین نمایند.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی بازرگانی  نیکان  اویلز  
09129157603
ثابت
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
nikanOil

مطلب پیشنهادی

base oil manufacturers for export sn

تولید کنندگان روغن پایه صادراتی sn

تولید کنندگان روغن پایه شامل انواع روغن پایه ویرجین sn 150-sn350- sn500-sn600 و همچنین روغن …

نیکان اویلز