روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن پایه / صادرات روغن پایه اشتهارد ۱۰۰۰ تن هفته | روغن پایه فوب بندر

صادرات روغن پایه اشتهارد ۱۰۰۰ تن هفته | روغن پایه فوب بندر

صادرات روغن پایه اشتهارد با قابلیت تحویل ۱۰۰۰ تن در هفته از انواع روغن پایه ریسایکل و روغن پایه ویرجین در بسته بندی بشکه ۲۰۸ لیتری و یا فلکسی کانیتی ۲۰ تنی و قابل تحویل در کارخانه تصفیه روغن سوخته اشتهارد و یا کارخانه تصفیه روغن سوخته زنجان و گرمسار قابل تحویل است . تضمین لازم در حفظ کیفیت ۱۰۰۰۰ تن روغن پایه با نمونه تحویلی نیز قابل تحویل است.

کارخانه های تولید روغن پایه با قابلیت صادرات http://carnikan.ir

صادرات روغن پایه اشتهارد تحویل ۱۰۰۰ تن در هفته

صادرات روغن پایه اشتهارد تحویل 1000 تن در هفته

نیاز بیش از پیش کشورهایی که به رشد جمعیت روبرو هستند و نیازمند تامین انواع محصولات و مواد غذایی و سوخت و انواع روغن های موتور و صنعتی برای رفع نیاز خودروها و تجهیزات و دستگاه های تولیدی خود باعث می شود که واردات از کشورهایی که ذخایر نفتی دارند بشدت رشد نماید و این نیازمندی حتما می بایستی تامین شود.
در این میان کشورهایی هستند  که بجای خرید محصولات نهایی نظیر انواع روغن ها و انواع مشتقات نفتی که برای مصرف داخل کشور خودشان نیاز دارند اقدام به خرید روغن پایه می نمایند . یکی از بهترین مزیت های خرید انواع روغن پایه برای کشورهای توسعه یافته قابلیت استفاده این کشورها برای تبدیل و استحصال سایر مشتقات از روغن پایه می باشد. که از مهمترین این کشورها می توان به کشور هند اشاره نمود قابلیت تصفیه و تولید انواع روغن از روغن پایه که صادرات روغن پایه اشتهارد بوده است تامین و تولید در کشور مقصد می شود.

فروش روغن پایه تحویل فوب بندر

فروش روغن پایه تحویل فوب بندر

مرجع خرید و فروش و صادرات روغن پایه اشتهارد با قابلیت تامین و فروش بیش از ۱۰۰۰ تن و با تضیمن کیفیت محصولات و در تمامی مراحل تولید و حتی پس از تحویل محصول در مقتصد اقدامی است که موجب رشد چشمگیر اعتماد به لیست کارخانه های تصفیه روغن سوخته در محدوده گرمسار و اشتهارد شده است به نحوی که خرید تناژ این شرکتها بصورت مستمر با تولید بدون وقفه پوشش داده می شود و حتی امکان تحویل روغن پایه به صورت فوب بندر نیز وجود دارد.

بهترین آنالیز روغن پایه تصفیه صادراتی کارخانه تصفیه 

بهترین آنالیز روغن پایه تصفیه صادراتی کارخانه تصفیه 

صادرات روغن پایه اشتهارد و برای صادرات روغن ریسایکل و یا روغن ویرجین نیاز است خریدار حتما آنالیز روغن پایه را از تولید کننده روغن پایه تحویل بگیرید این موضوع باعث می گردد که خریدار روغن پایه با آگاهی کامل از این موضع که چه سطح کیفی از محصول را خرید می نماید و محصول دریافتی قابلیت مقایسه با سایر تولید کنندگان را برای این خریدار تناژ روغن تصفیه موتور فراهم نماید. و این باعث اعتماد و البته فراهم شدن زمینه افزایش صادرات می شود.

منبع: autocarservice.ir

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی بازرگانی  نیکان  اویلز  
09129157603
ثابت
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
nikanOil

مطلب پیشنهادی

base oil manufacturers for export sn

تولید کنندگان روغن پایه صادراتی sn

تولید کنندگان روغن پایه شامل انواع روغن پایه ویرجین sn 150-sn350- sn500-sn600 و همچنین روغن …

نیکان اویلز