روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن تصفیه / شرکت تصفیه روغن موتور کارکرده | بازیافت روغن سوخته ۲۰۸ لیتری

شرکت تصفیه روغن موتور کارکرده | بازیافت روغن سوخته ۲۰۸ لیتری

شرکت تصفیه روغن موتور کارکرده  و لیست کارخانه های تصفیه روغن سوخته و فروش کارخانه تصفیه روغن سوخته وکارخانه تصفیه روغن سوخته در اشتهارد و کارخانه تصفیه روغن سوخته در اصفهان وکارخانه تصفیه روغن سوخته زنجان و کارخانه تصفیه روغن سوخته تبریز و روش تصفیه روغن موتور و روشهای تصفیه روغن موتور سوخته یکسان فراوری روغن را انجام می دهند.

روشهای تصفیه روغن موتور سوخته شرکت تصفیه

روشهای تصفیه روغن موتور سوخته شرکت تصفیه

شرکت تصفیه روغن موتور کارکرده با روشهای تصفیه یکسان که در تمامی کارخانه تصفیه روغن سوخته بر  اساس روشهای استاندارد انواع روغن موتور کارکرده را پالایش و تصفیه و بازیافت می  نماید . روشهای تصفیه روغن موتور بصورت کلی به دو روش انجام می شود.

  • تصفیه روغن موتور کارکرده به روش تقطیری
  • تصفیه روغن موتور کارکرده به روش اسیدی

اهمیت انتخاب روش تصفیه روغن موتور در نهایت در کیفیت نهایی محصول خروجی شرکت تصفیه روغن موتور و یا کارخانه تصفیه روغن موتور تاثیر زیادی ندارد نتیجه مهم در بازدهی کارخانه تصفیه مجدد روغن موتور است که در روش تصفیه روغن موتور تقطیری بهره وری و ارزش افزوده بیشتری برای مالک کارخانه تصفیه مجدد روغن موتور کارکرده دارد تا روش اسیدی که محدودیت های بیشتری را ایجاد می نماید.

  • بیشتر بخوانید: روغن ایرانول

لیست کارخانه های تصفیه روغن سوخته و کارکرده

لیست کارخانه های تصفیه روغن سوخته و کارکرده

شرکت تصفیه روغن موتور کارکرده در مناطق مختلف کشور به روشهای متفاوت بازیافت و تصفیه روغن سوخته را با تحویل روغن سوخته یا روغن کارکرده اتومبیل و ماشین های صنعتی ا نجام می دهد . عمده کارخانه های تصفیه روغن سوخته به روش اسیدی و با اضافه نمودن خاک مخصوص فرایند تصفیه مجدد روغن موتور را نهای می نماید.
اغلب کارخانه های تصفیه روغن کارکرده علاوه بر تولید انواع روغن پایه که معمولا روغن پایه تولید شده در بصورت استاندار تولید می شود و در بسته بندی بشکه یا فلکسی تانک به مقصد کشور مقصد صادرات روغن پایه انجام می شود.

فروش شرکت تصفیه روغن موتور کارکرده 

فروش شرکت تصفیه روغن موتور کارکرده 

شرکت تصفیه روغن موتور کارکرده  انواع محصولات تولید شده در کارخانه تصفیه روغن سوخته و مزیت صادراتی روغن تصفیه مجدد در بازیافت روغن سوخته به روش تقطیر و یا بازیافت روغن سوخته ماشین به روش اسیدی نیست .نکته خیلی مهم در ارزش و قیمت شرکت تصفیه روغن موتور و یا خرید کارخانه تصفیه روغن موتور در صادراتی بودن این محصول و سود معقول منطقی در بازیافت روغن تصفیه است.

  • بیشتر بخوانید: روغن گیربکس

روغن پایه تصفیه مجدد و روغن موتور تصفیه شده نیاز اساسی شرکت هایی می باشد که در کشورهای فاقد نفت خام به جهت تولید انواع روغن صنعتی و انواع روغن موتوری نیاز مبرم به تامین روغن پایه و واردات این روغن های از کشورهایی از جمله ایران دارند . بنابراین ارزش یک کارخانه تصفیه روغن موتور به محصول خروجی ان خواهد بود.

منبع:https://autocarservice.ir/

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی بازرگانی  نیکان  اویلز  
09129157603
ثابت
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Manufacturer of White Oil Flash 120-200

تولید کننده روغن وایت اویل فلش ۱۲۰ -۲۰۰ | فروش روغن سفید

تولید کننده روغن وایت اویل فلش  120- 140-160-180-200 با قیمت مناسب در اشتهارد و در بین کارخانه های تصفیه روغن سوخته که ماده اولیه تولید روغن سفید است . فروش وایت اویل در تهران و خرید روغن سفید از تولید کننده و فروشنده وایت اویل با فلش های مختلف و در تناژ بالا با قیمت درب کارخانه و بدون واسطه قابل انجام است .

نیکان اویلز