روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / ظروف پلاستیکی / فروش ظرف روغن موتور ۱-۲۰ لیتری | قوطی روغن موتور

فروش ظرف روغن موتور ۱-۲۰ لیتری | قوطی روغن موتور

فروش ظرف روغن موتور از ۱_۳_۴_۶_۲۰_۲۵ لیتری بر امکان انتخاب از حداقل ۲۰ طرح متفاوت از قوطی روغن موتور که از کارخانه تولید ظروف پلاستیکی روغن موتور بدون واسطه و با قیمت درب کارخانه عرضه می شود. تولید کننده گالن ۴ لیتری و با فروش سطل ۲۰ لیتری امکان خرید برای هر نوع بسته بندی روغن موتور را فراهم می نماید.

فروش ظرف روغن موتور ۱-۲۰ لیتری ظروف پلاستیکی

فروش ظرف روغن موتور 1-20 لیتری ظروف پلاستیکی

کارخانه تصفیه روغن سوخته طی فرایندی تعریف شده و مشخص انواع روغن سوخته و کارکرده را با روش اسیدی و یا به روش تقطیری تبدیل به روغن پایه می نماید . با تولید روغن پایه می توان انواع روغن های هیدرولیک و دنده و واسکازین و روغن موتور را تولید نمود که می توان بر اساس نیاز مشتری و بر اساس استاندارهای موجود گرید های مختلفی برای کیفیت این روغن ها در نظر گرفت زیرا مصرف کننده روغن موتور در داخل کشور و در کشورهای جهان سوم معمولا خرید روغن ارزان با بسته بندی روغن بسیار عالی را می پسندد.
فروش ظرف روغن موتور از ۱ لیتری تا ۲۵ یا حتی ۵۰ لیتر بسیار مورد توجه کارخانه های تصفیه روغن است زیرا این شرکت ها با استفاده از انواع بسته بندی های مذکور و مظروف نمودن روغن تولیدی شرایط را برای خرید مشتریان احتمالی که فرایند صادرات روغن های صنعتی را  و روغن تصفیه را انجام می دهند توجه ویژه دارند بنابراین انتخاب بهترین بسته بندی برای روغن موتور از ظروف پلاستیک و فلزی در فروش بیشتر محصولات بسیار حائزاهمیت است.

قیمت قوطی روغن موتور گالن ۴ لیتری

قیمت قوطی روغن موتور گالن 4 لیتری

تعیین قیمت برای انواع ظروف پلاستیکی که برای بسته بندی انواع روغن های صنعتی و فراورده های نفتی استفاده می شود مولفه های زیادی در این موضوع اثر گذار می باشد.

  • بیشتر بخوانید: بطری پلاستیکی

بنابراین اولین و مهترین ویژگی در تعیین قیمت مظروف بسته بندی روغن داشتن شکل زیبا و طراحی زیبا می باشد که بسیار موثر خواهد بود بنابراین مشخصا اعلام قیمت برای تمامی ظرف بسته بندی روغن به هیچ وجه منطقی و قابل انجام نیست.

تولید ظروف پلاستیکی روغن موتور سطل ۲۰ لیتری

تولید ظروف پلاستیکی روغن موتور سطل 20 لیتری

فروش ظرف روغن موتور توسط کارخانه های که تولید کننده انواع ظروف پلاستیکی هستند انجام می شود شایان ذکر است که تولید ظروف پلاستیکی نیز انواع و مصارف مختلفی دارد که بخشی از این ظروف بر اساس طراحی از قبل انجام شده برای بسته بندی انواع روغن قابل استفاده می باشد .

  • بیشتر بخوانید: محصولات پلاستیکی

بنابراین موارد مهم در بسته بندی روغن موتور طراحی زیبا و همچنین استحکام ظروف در جابجایی و حفظ مایع داخل ظروف تا مقصد می باشد.

 

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی بازرگانی  نیکان  اویلز  
09129157603
ثابت
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Selling all kinds of 4 liter gallons

فروش انواع گالن ۴ لیتری

فروش انواع گالن برای مصارف صنعتی و خوراکی شامل گالن ۱ لیتری گالن ۴ لیتری …

نیکان اویلز