روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / ظروف پلاستیکی / فروش انواع گالن ۴ لیتری

فروش انواع گالن ۴ لیتری

فروش انواع گالن برای مصارف صنعتی و خوراکی شامل گالن ۱ لیتری گالن ۴ لیتری گالن ۱۵ لیتری و گالن ۲۰ لیتری بصورت عمده برای تولید کنندگان .
عمده محصولات تولیدی و نمونه ظرف ها و حتی مواد اولیه مرتبط با این محصولات در لیک زیر   http://101service.ir قابل مشاهده می باشد.

فروش انواع گالن

فروش انواع گالن

تولید انواع گالن برای مصارف مختلف بصورت عمده قابل تولید و تحویل می باشد که تعداد سفارش در قیمت نهایی تاثیر مستقیم دارد . از این رو شرکت هایی که به نوعی نیاز به خرید و تولید این محصول دارند می بایستی از بین نمونه هایی که ارسال شده کد مورد نظر را اعلام نمایند تا بر اساس وزن ظرف و نوع مواد اولیه بکار رفته برای تولید این ظروف قیمت گذاری می شود و در نهایت تعداد مورد نظر بر اساس توافق تعیین شده تحویل می شود.
گالن ها با مشخصات و ظاهر متفاوتی که دارد طراحی متفاوتی را طلب نموده و میزان زیبایی گالن در فروش محصول نهایی نیز بسیار اثر گذار خواهد بود. بنابراین بسیار مهم است که محصول تولید شده و طراحی اولیه این محصول به چه صورتی انجام شده و در نهایت بهترین زیبایی را در جلب مشتری برای فروش محصول بهمراه داشته باشد. البته صنعت استفاده شده گالن نیز موضوع مهمی است که می بایستی مورد نظر باشد زیرا این محصول با توجه شرایط تولید در این صنایع فروش ها و سفارش های متفاوتی خواهد داشت.

تولید گالن پلاستیکی عمده

تولید گالن پلاستیکی عمده

فروش انواع گالن بر اساس سفارش و خواست خریداران این محصول شرایط فروش کاملا متفاوتی را دارد از این رو می توان با توجه به نوع محصولی که مظروف می شود قابلیت و رنگ متناسب با ان را نیز درخواست نمود ما بعنوان تولید کننده این ظروف مقدار وزن ظرف و همچنین و تعداد خرید را در تولید این محصول لحاظ نموده در نهایت بهترین قیمت پیشنهادی به خریدار داده می شود.
انواع گالن به خواست خریداران این محصول که می تواند سفارش داخلی باشد یا اینکه سفارش از خارجی باشد در انجام این تعهد تفاوتی ایجاد نمی کند و صرفا شرایط را برای امکان تحویل در کمترین زمان ممکن فراهم می نماید.
بیشتر مصارف این گالن ها که البته شامل انواع گالن ۱ لیتری و ۴ لیتری و همچنین لیتراژ های مختلف است در مصارف صنعتی ، بهداشتی ، خدماتی یا یا برای صادرات استفاده می شود . و این محصولات با کیفیت های مختلف و بر اساس محصول تولید شده قابلیت و مزیت های خاصی را نیز در تولید و سفارش به این شکل برای خریداران این محصولات بهمراه دارد. فروش انواع گالن در نهایت امر بنا به خواست مشتری و بر اساس نوع رنگ و طرح و در تیراژ بالا و بصورت مستمر قابل تحویل می باشد.

 

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی بازرگانی  نیکان  اویلز  
09129157603
ثابت
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Sell ​​engine oil container

فروش ظرف روغن موتور ۱-۲۰ لیتری | قوطی روغن موتور

فروش ظرف روغن موتور از 1_3_4_6_20_25 لیتری بر امکان انتخاب از حداقل 20 طرح متفاوت از قوطی روغن موتور که از کارخانه تولید ظروف پلاستیکی روغن موتور بدون واسطه و با قیمت درب کارخانه عرضه می شود. تولید کننده گالن 4 لیتری و با فروش سطل 20 لیتری امکان خرید برای هر نوع بسته بندی روغن موتور را فراهم می نماید.

نیکان اویلز