روغن موتور روغن تصفیه
خانه / روغن موتور / بهترین روغن موتور ایرانی برای ۲۰۶ | عرضه کننده برتر انواع روغن موتورهای باکیفیت

بهترین روغن موتور ایرانی برای ۲۰۶ | عرضه کننده برتر انواع روغن موتورهای باکیفیت

بهترین روغن موتور ایرانی برای ۲۰۶ شامل بهترین شرکت های تولید روغن موتور در ایران و بهترین قیمت روغن موتور و بهترین روغن موتور ایرانول و بهترین روغن موتور بهران که عرضه کننده برتر انواع روغن موتورهای با کیفیت با قیمت درب کارخانه در سایت بازرگانی روغن نیکان می باشد.
روغن موتور از جمله لوازم ضروری و پراستفاده می باشد که برای دوام موتور انواع ماشین ها و عملکرد بالایی آن ها استفاده می گردد. امروزه کارخانجات سازنده انواع روغن موتور مثل روغن موتور بهران  را با درجه های کیفی مختلف تولید می کنند .
معمولا برای ماشین های گوناگون از جمله ۲۰۶ مصرف بالایی در بین مشتریان دارد. بنابراین آن ها می توانند برای تهیه ی بهترین روغن موتور ایرانی برای ۲۰۶ به عرضه کننده برتر انواع روغن موتورهای باکیفیت به صورت حضوری و غیرحضوری مراجعه کنند. معمولا بسیاری از مشتریان به هنگام خرید این روغن ها از روش غیرحضوری استفاده می نمایند به دلیل این که علاوه بر صرفه اقتصادی در زمان خرید آن ها نیز صرفه جویی می گردد.

بهترین روغن موتور ایرانی برای 206 | عرضه کننده برتر انواع روغن موتورهای باکیفیت

قیمت روز انواع روغن موتورهای ایرانی برای ۲۰۶

قیمت روز انواع روغن موتورهای ایرانی برای ۲۰۶ یکی از نیازهای مبرم همه وسایل نقلیه روغن موتور می باشد چرا که موجب کارآیی و عملکرد بالایی موتور خودرو می گردد و به همین جهت از بازار پررونقی برخوردار است.
معمولابهترین روغن موتور ایرانی برای ۲۰۶ از  انواع روغن موتور ایرانی مثل بهران بندر که در کارخانجات مختلف ساخته می شود به صورت های گوناگون همچون روغن موتور بنزینی و روغن موتور دیزلی به بازار وارد می گردد.

استفاده از روغن موتورهای دیزلی بیشتر در ماشین های سنگین و … می باشد و از روغن موتور بنزینی در خودروهای همچون ۲۰۶، پراید و … استفاده می نمایند.

بهترین روغن موتور ایرانی برای ۲۰۶ بنابراین مصرف کنندگان این محصولات معمولا برای آگاهی از لیست قیمت روغن موتورهای ایرانی می توانند به مراکز و نمایندگی های فعال در این زمینه مراجعه کنند یا از طریق سایت های فروش آنلاین به راحتی از قیمت روز آن اطلاع یابند.
مثلا مشتریان می توانند با چند کلیک ساده از قیمت روز انواع روغن موتورهای ایرانی برای ۲۰۶ به صورت اینترنتی آگاه گردند اما به طور کلی قیمت خرید روغن موتور ایرانی با توجه به موارد زیر تعیین می شود:

 • کیفیت و مواد اولیه بکار رفته در ساخت روغن
  موتور
 • نوع خرید مشتری که خرید عمده ارزان تر تمام
  می شود.
 • حجم بسته های ارائه شده در بازار
 • برند تولید کننده
 • نرخ ارز
 • میزان عرضه و تقاضای محصول
 • و سایر موارد

برترین تولید کنندگان روغن موتورهای بنزینی در کشور

برترین تولید کنندگان روغن موتورهای بنزینی در کشوراز آنجایی که روغن موتور یکی از فرآورده های پر استفاده نفتی می باشد و کشور ایران به عنوان یکی از قطب های بزرگ تولید نفت در دنیا به شمار می رود به همین جهت فرآورده های نفتی آن از جمله روغن موتور هم از کیفیت بالای برخوردار می باشد.
بهترین روغن موتور ایرانی برای ۲۰۶ بنابراین روغن ایرانول و کارخانجات سازنده ای معتبر این محصول در ایران به عنوان تولید کننده برتر روغن موتور در بازار های جهانی کاملا شناخته شده هستند و به عرضه انواع روغن موتورهای دیزلی، بنزینی و … می پردازند.
می توان گفت انواع محصولات برترین تولیدکنندگان روغن موتورهای بنزینی در کشور با مزایای به شرح زیر تولید گردیده اند:

 • اصطکاک و ساییدگی موجود در بین قطعات موتور
  خودرو را به کمترین حد می رساند.
 • آلودگی ها و ذرات لجنی رسوب شده را که نتیجه
  عملکرد و احتراق موتور است را تمیز می کند.
 • گرمای حاصل از حرکت موتور را کم می کند و
  موتور را خنک نگه می دارد.
 • با آب بندی کردن قطعات موتور حرکت قطعات را
  روان و آسان می کند.

بنابراین مشتریان زیادی را در بازارهای داخلی و خارجی به خود جذب نموده است و  از بازار فروش بسیار پررونقی برخوردار می باشد.

به همین جهت تولید کنندگان این محصولات علاوه بر عرضه حضوری این محصولات در نمایندگی ها و مراکز فروش مستقیم خود با استفاده از سایت ها فروش آنلاین به فروش غیرحضوری این محصولات نیز می پردازند.

مشخصات و کارکرد روغن موتورهای بنزینی

مشخصات و کارکرد روغن موتورهای بنزینیهمان طور که گفته شد روغن موتور یکی از فرآوردهای پرکاربرد نفتی است که از ترکیب روغن پایه نفتی با ادتیوها حاصل می گردد و معمولا کیفیت آن بر اساس میزان غلظت این محصولات تعیین می گردد.
بهترین روغن موتور ایرانی برای ۲۰۶ بیشتر روغن موتورها مثل روغن اسپیدی از ویژگی های مختلفی برخوردار هستند اما هدف همه آن ها دوام موتور خودرو، روانکاری قطعات خودرو، تمیزکردن قطعات خودرو و … می باشد و می توان گفت مشخصات و کارکرد روغن های بنزینی هم بر همین اساس شکل گرفته است.

روغن موتورهای که در بازار وجود دارند  به سه دسته ی زیر تقسیم بندی می شوند که عبازتند از:

 • ارگانیک:  روغن های که برای بار اول به بازار وارد شده اند و در تولید آن از هیچ عملکرد بهینه سازی  استفاده نشده است.
  این روغن ها معمولا از نفت خام گرفته شده اند و در خوردروهای مدل قدیمی مورد استفاده قرار می گیرند و همچنین قیمت ارزان تری نسبت به سایر خودروها دارد اما به دلیلا نداشتن اصلاح سازی شیمیایی و ترکیبات ساده باید در زمان کوتاهی آن را تعویض نمود.
 • سنتتیک:  این روغن با پیشرفته ترین مواد ساخته شده اند و به همین جهت فاقد ناخالصی هستند و از مقاومت بالا و روان کاری خوبی  برخوردار می باشند. این روغن ها برای خوردروهای مدل جدید ساخته شده است و نسبت به سایر روغن های موجود در بازار دارای قیمت گران تری هستند.
 • نیمه سنتتیک:  از جمله روغن های می باشد که از ترکیب روغن های سنتتیک و روغن موتور ارگاین تولید می گردد و دارای ساختاری کاملا شیمیایی است تا بر قابلیت های آن همچون مقاومت، عملکرد و دوام آن بیفزاید. از این روغن ها در خوردروهای با قیمت متوسط استفاده می شود و قیمت بیشتری نسبت به روغن های ارگانیک دارا است  چرا که از بازه تعویض بالاتری  برخوردار می باشد.

بنابراین بسیاری از مشتریان برای خرید بهترین برندهای روغن موتور معمولا از شیوه های مختلفی استفاده می کنند که بهترین آن مراجعه به سایت اینترنتی عرضه روغن موتور است که دارای اعتبار بالایی می باشند.

بهترین روغن موتور ایرانی برای ۲۰۶ و چرا که می توانند  با مشورت با کارشناسان فروش به صورت آنلاین از راهنمای خرید روغن موتور استفاده نمایند و روغن موتور باکیفیت را به طور مستقیم از تولید کننده تهیه نمایند که برای آن ها صرف زیادی دارد.

عمده فروشی روغن موتورهای ایرانی مرغوب

عمده فروشی روغن موتورهای ایرانی مرغوببسیاری از صاحبان مغازه ها و فروشگاه های عرضه روغن موتور و  همچنین مراکز بسته بندی این محصول از مشتریان عمده روغن موتور در ایران هستند.

بهترین روغن موتور ایرانی برای ۲۰۶ به همین جهت برای تهیه انواع این محصولات به صورت حضوری به مراکز عمده فروشی روغن موتورهای ایرانی مرغوب مراجعه می نمایند یا با خرید اینترنتی روغن موتور از سایت های فروش آنلاین و بورس روغن موتور این عمده فروشی ها روغن موتور ارزان و باکیفتی را در حجم بالا بدست می آورند.

 • بیشتر بخوانید: روغن گیربکس

می توان گفت تهیه عمده روغن موتور معمولا مزایای را برای خریداران ایجاد می کند که به شرح زیر می باشند:

 • تهیه ی بالاترین کیفیت روغن موتور در حجم زیاد
 • خرید روغن موتور با استانداردهای روز دنیا و خرید آن از تولید ی ها
 • عرضه با قیمت های مناسب و تخفیفات ویژه به خریداران
 • بررسی دقیق بازار کشور و خرید روغن مواتور پر فروش
 • و …

بهترین برندهای ایرانی روغن موتور ۲۰۶ در بازار

بهترین برندهای ایرانی روغن موتور ۲۰۶ در بازاربا توجه به بازار پررونق روغن موتور برندهای زیادی ه عرضه این محصول در بازار کشور می پردازند به همین جهت افراد سودجو نیز در این بین به عرضه روغن موتورهای تقلبی می پردازند که منجر به صدمات زیادی به خودرو می گردد.
بهترین روغن موتور ایرانی برای ۲۰۶بنابراین بهتر است مشتریان انواع روغن موتور را از برندهای معتبر تهیه کنند تا خیال راحت تری از روغن مصرفی خودرویشان داشته باشند.مشتریان می توانند با جست و جو در اینترنت بهترین تولیدکنندگان روغن موتور و روغن موتور دیزل را بشناسند و اطلاعات کاملی از آن ها بدست آورند.

مثلا می توانند به راحتی بهترین برند تولید کننده روغن موتور برای ۲۰۶ و سایر خودروها را بشناسند و سپس به خرید این محصولات از این سایت ها بپردازند.

بهترین روغن موتور ایرانی برای ۲۰۶ بهترین برندهای ایرانی روغن موتور ۲۰۶ در بازار علاوه بر فروش حضوری در مراکز و نمایندگی ها توزیع در سطح شهرهای استان دارای سایت های فروش آنلاین نیز می باشند و اطلاعاتی به شرح زیر را در اختیار مشتری قرار می دهند:

 • چون مناسب ترین روغن موتور را برای خودروی
  شما معرفی می کنند.
 • پرفروش ترین برند های روغن موتور ایرانی و
  خارجی را نام می برند.
 • رنج قیمت روغن موتور را به مراجعه کننده اعلام
  می دارند.
 • چگونگی تشخیص روغن موتور اصل از غیر اصل را
  یاد می دهند.
 • و … .

بزرگترین مرکز خرید و فروش روغن موتورهای بنزینی در کشور

بزرگترین مرکز خرید و فروش روغن موتورهای بنزینی در کشوربزرگترین مرکز خرید و فروش روغن های بنزینی در کشور با ارائه خدمات مفید و ارزنده به مشتریان توانسته است اعتماد آن ها را بدست آورده و بازار پر فروشی هم برای محصولات خود ایجاد نماید.

بهترین روغن موتور ایرانی برای ۲۰۶ و معمولا این مراکز علاوه بر مشتریان داخلی به صادارت رون موتور به کشورهای مختلف نیز می پردازند و به همین جهت برند آن ها از شهرت بسیار بالایی در بازار جهانی برخوردار است.
برخی از دلایلی که منجر به موفقیت این مراکز گردیده است به شرح زیر هستند:

 • کیفیت عالی و تولید روغن موتور مناسب توسط این مراکز.
 • قیمت خوب و مقرون به صرفه روغن موتور هایی
  که توسط این مراکز روانه بازار فروش می کنند.
 • دسترسی آسان به محصولات از طریق نمایندگی
  های انحصاری برند ها و مراکز عمده فروشی روغن موتور.

نمایندگی برتر عرضه انواع روغن موتورهای ایرانی باکیفیت

نمایندگی برتر عرضه انواع روغن موتورهای ایرانی باکیفیتبهترین روغن موتور ایرانی برای ۲۰۶ برای روغن موتورها از جمله نیازهای اساسی همه خودروها  به شمار می روند و به نوعی لازمه دوام موتور خودرو هستند چرا که منجر به نرمی قطعات خودرو، تمیز شدگی آن ها، و جلوگیری از سایش این قطعات و سلامتشان می گردد.

بهترین روغن موتور ایرانی برای ۲۰۶ و به همین جهت کارخانجات معتبر سازنده این محصول آن را باکیفیت بالا تولید می کند تا منجر به عملکرد بهتر خودروها شود. مرکز فروش روغن را بنابراین مشتریان می توانند این محصولات مرغوب را در نمایندگی برتر عرضه انواع روغن موتورهای ایرانی باکیفیت با قیمت مناسب تهیه نمایند.

معمولا خرید از این نمایندگی ها منجر به مزیت های بهشرح زیر برای خریدارن در بر دارد:

 • روغن موتور اصل را در دسترس مشتریان می گذارند.
 • بهترین و با کیفیت ترین محصول را ارائه می
  دهند.
 • با قیمت های مناسبی کالا را می فروشند.
 • محصول را با تضمین در اختیار خریداران قرار
  می دهند.

سفارش روغن موتور اصل برای ۲۰۶

سفارش روغن موتور اصل برای ۲۰۶بهترین روغن موتور ایرانی برای ۲۰۶ برای بسیاری از مشتریان به هنگام خرید روغن موتور برای خودرویشان همواره به دنبال روغن موتور اصل و مرغوب می باشند که معمولا استفاده از این روغن ها منجر به موارد زیر در خودرو می گردد:

 • روانكاري
 • كاهش سايش قطعات موتور
 • شست و شوي داخل موتور
 •  تميز
  نگه‌داشتن قطعات داخل موتور از دوده و تركيبات حاصل از تجزيه روغن و رسوبات بين قطعات
 •  آب‌بندي
  كامل بين سيلندر و پيستون
 •  خنك
  نمودن قطعات داخلي موتور
 •  كاركرد
  بهينه قطعات
 • متحرك موتور
 • و …

به عنوان مثال مشتریان می توانند برای سفارش روغن موتور اصل برای ۲۰۶ به صورت های سنتی و اینترنتی اقدام نمایند که معمولا خرید اینترنتی برای آن ها باصرفه تر می باشد.

بهترین روغن موتور ایرانی برای ۲۰۶ چرا که در این نوع خرید واسطه های فروش روغن موتور ایرانی ۲۰۶ حذف می گردد و محصول به طور مستقیم از تولید کننده به دست خریدار می رسد و به همین جهت قیمت آن کاهش می یابد.

صادرات روغن موتورهای درجه یک

صادرات روغن موتورهای درجه یکبهترین روغن موتور ایرانی برای ۲۰۶ و صادرات روغن مونورهای درجه یک توسط تولیدکنندگان برندهای معروف کشور در حجم بالایی صورت می پذیرد و کشورهای زیادی خواهان روغن موتور صادراتی ایران هستند که از جمله آن ها می توان به این کشورها اشاره کرد:

 • روسیه
 • عراق
 • ترکیه
 • افغانستان
 • کشورهای اروپایی
 • و …

بهترین روغن موتور ایرانی برای ۲۰۶ می توان گفت صادرات روغن موتور منجر به پیشرفت اقتصادی کشور و تولید بیشتر این محصول و ارزآوری بالایی می شود و به همین جهت بسیار پر اهمیت می باشد.

نکات مهم در انتخاب روغن موتور مناسب برای خودرو

نکات مهم در انتخاب روغن موتور مناسب برای خودروکشتریان باید به هنگام خرید انواع روغن موتور به نکاتی توجه نمایند تا از رونق خریداری شده رضایت داشته باشند و منجر به کارایی بالایی خودرویشان گردد.

برخی از نکات مهم در انتخاب روغن موتور مناسب برای خودرو به شرح زیر می باشد:

 •          توجه به بوی روغن موتور: در
  اصل روغن موتور مرغوب و باکیفیت، هیچ بوی ناخوشایندی ندارد
  .
 •         دیدن رنگ روغن موتور: رنگ
  روغن موتور درجه یک، شفاف و روشن بوده و اصلاً کدر نیست
  .
 •         توجه به بسته بندی روغن
  موتور: شکیل، زیبا و محکم بودن بسته بندی روغن موتور از نشانه های اصل بودن آن است
  .
 •         مشاهده برچسب های روی بسته
  بندی: کیفیت چاپ برچسب ها بایستی بالا باشد
  .
 •         درب بسته بندی روغن موتور:
  طراحی پیچیده و منحصر به فرد درب بسته بندی، نشان دهنده کیفیت خوب آن است
  .

فروشگاه مجازی معتبر عرضه بهترین روغن موتورهای ایرانی

فروشگاه مجازی معتبر عرضه بهترین روغن موتورهای ایرانیبهترین روغن موتور ایرانی برای ۲۰۶ و  بهترین روش برای خرید انواع روغن موتور خرید اینترنتی این محصولات می باشد بنابراین مشتریان می توانند با مراجعه به فروشگاه مجازی معتبر عرضه بهترین روغن موتورهای ایرانی را با قیمتی مناسب خریداری کنند.

بهترین روغن موتور ایرانی برای ۲۰۶ می توان گفت خرید از فروشگاه های مجازی به دلیل قابلیت های که دارند بسیار مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است که برخی ا این قابلیت ها به صورت زیر می باشد:

 • در هر ساعت از شبانه روز در دسترس می باشند.
 • محدودیتی برای فروش ندارند.
 • با قیمت های مناسبی محصول را ارائه می دهند.
 • تنوع برند و کیفیت در آن ها بیشتر دیده می
  شود.
 • محصول را به صورت رایگان در سر تا سر کشور
  ارسال می نمایند.

عوارض تأخیر در تعویض روغن موتور

عوارض تأخیر در تعویض روغن موتوربسیاری از کارشناسان معتقدند که روغن موتور خودرو  و بهترین روغن موتور ایرانی برای ۲۰۶ باید حداقل هر شش ماه یکبار تعویض گردد چرا که عوارض تأخیر در تعویض روغن موتور بسیار بالا می باشد و صدمات زیادی به موتور خودرو وارد می کند.

بنابراین مشتریان باید با توجه به نکاتی  زمان تعویض روغن موتور خودرویشان را مشخص نمایند که این نکات به قرار زیر می باشند:

 • شرایط کار کردن موتور
 •  کیفیت
  موتور و هم‌ چنین سیستم سوخت
 • کیفیت سوختی که مورد استفاده قرار می گیرد.
 • کیفیت فیلتر هوا که توصیه می شود هنگام تعویض
  روغن، فیلتر نیز تعویض شود.
 • سال ساخت و تولید موتور خودرو
 • مدت زمانی که مخزن اتومبیل روغن را در خود
  نگه می دارد.
 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی بازرگانی  نیکان  اویلز  
09129157603
ثابت
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
nikanOil

مطلب پیشنهادی

The price of bulk car oil is 25 tons

قیمت روغن فله ماشین ۲۵ تن

قیمت روغن فله ماشین شامل انواع روغن ماشین بنزین و روغن ماشین دیزلی در گرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نیکان اویلز