روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن پایه / خرید و فروش روغن پایه فلش ۱۲۰ تا ۲۴۰ اشتهارد | کارخانه تصفیه دوم روغن پایه

خرید و فروش روغن پایه فلش ۱۲۰ تا ۲۴۰ اشتهارد | کارخانه تصفیه دوم روغن پایه

خرید و فروش روغن پایه فلش ۱۲۰،۱۴۰،۱۶۰،۱۸۰،،۲۰۰،۲۲۰،۲۴۰ در کارخانه تصفیه دوم روغن سوخته اشتهارد با روش تصفیه اسیدی و تقطیری و فروش روغن پایه تصفیه دوم بنا به خواست خریداران روغن پایه sn-150 sn350 sn-500 با پورپونت منفی و رنگ روغن از کمتر از ۲٫۵ یا ۲ قابل تامین برای مصرف داخل و صادرات بهترین روغن پایه است .

خرید و فروش روغن پایه انواع  فلش کارخانه تصفیه اشتهارد

خرید و فروش روغن پایه انواع  فلش کارخانه تصفیه اشتهارد

مستحضر هستید شیوه های بازاریابی متفاوتی برای انواع محصولات وجود دارد که می توان برای هر محصولی روشی منحصر به فرد انتخاب نمود تا بتوان بهترین عملکرد و خروجی را با افزایش محصولات حاصل نمود . تفاوتی در فروش کالا و خدمات با فروش انواع مشتقات نفتی وجود دارد که این تفاوت ها زمینه را برای ایجاد شرایط بهتر و برتری در فروش محصولات ایجاد نمود که خود نیز مزیتی زیادی را ایجاد خواهد نمود در خصوص مشتقات نفتی محدودیت های زیادی در فروش به دلیل نوع بسته بندی وجود دارد از این رو افرادی زیادی حاضر به انجام این فرایند ها نیستند.

  • بیشتر بخوانید: روغن موتور

خرید و فروش روغن پایه و صادرات روغن  که بصورت مستقیم در کارخانه تصفیه دوم روغن سوخته طی فرایندی تعریف شده حاصل می شود در فلش های مختلف تولید می شود بیشتر محصولات تولیدی این کارخانه های مصرف داخلی دارد البته در برخی از فلش ها و برای صادرات نیز می بایستی بر اساس استاندارهای تعریف شده بتوان فلش های بالا را تولید و به خریداران روغن پایه عرضه نمود که البته بسته بندی و حمل و نقل و کاهش هزینه های جاری بسیار موثر در بهترین انتخاب برای پذیریش قیمت شما از سوی خریدار است.

بزرگترین کارخانه تصفیه دوم روغن پایه اشتهارد

بزرگترین کارخانه تصفیه دوم روغن پایه اشتهارد

خرید و فروش روغن پایه معمولا توسط بزرگترین کارخانه های تصفیه روغن انجام می شود و باتوجه به حجم بالای مورد نیاز خرید روغن سوخته نیاز است تا پشتیبانی قوی و تیمی کاملی داشته باشند تا بتوانند ضمن مدیریت نمودن فرایند های جاری تولید که قطعات کاری به مراتب دشوار و طاقت فرسا است انجام  شود و در ادامه بتوان شرایط فروش و پیگیری فروش محصولات تولیدی با تناژ بالا را تولید و تحویل داده شود.

  • بیشتر بخوانید: روغن گیربکس

خریداران روغن پایه تصفیه فلش صادراتی

خریداران روغن پایه تصفیه فلش صادراتی

خرید انواع روغن و خرید و فروش روغن پایه توسط بازرگانان خارجی و تجار کشورهای مثل هند بصورت مستمر از ایران و از کارخانه های تصفیه روغن انجام می شود .

  • بیشتر بخوانید: روغن ایرانول

صادرات روغن پایه توسط خود خریداران این محصولات انجام می شود و دلیل اصلی این موضوع به شرایط تجاری ایران و محدودیت هایی است که به دلیل نقل و انتقال پول ایجاد شده پس بنابراین می توان گفت مراحل کار و حمل دریایی انواع روغن بهتر است که توسط خریداران این محصولات انجام گردد.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی بازرگانی  نیکان  اویلز  
09129157603
ثابت
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
nikanOil

مطلب پیشنهادی

base oil manufacturers for export sn

تولید کنندگان روغن پایه صادراتی sn

تولید کنندگان روغن پایه شامل انواع روغن پایه ویرجین sn 150-sn350- sn500-sn600 و همچنین روغن …

نیکان اویلز