روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / حلال / قیمت انواع حلال شیمایی صنعتی ۱۸۵ | فروشنده حلال ها

قیمت انواع حلال شیمایی صنعتی ۱۸۵ | فروشنده حلال ها

قیمت انواع حلال شامل حلال شیمایی و حلال صنعتی در بسته بندی مختلف و بشکه ۱۸۵ کیلویی که بعنوان رقیق کننده رنگ (تلوئن و تربانتین) پاک کننده لاک و چسب (استون، متیل استات و اتیل استات) که توسط فروشنده حلالها ازتولید کنده حلال بصورت مستقیم برای مراکز مصرف با قیمت درب کارخانه و بدون واسطه تامین و ارسال می گردد.

قیمت انواع حلال شیمایی و صنعتی تولید کننده حلال

قیمت انواع حلال شیمایی و صنعتی تولید کننده حلال

تولید کنندگان کالای خدماتی همچنین کالا های صنعتی عموما کارخانه هایی هستند که این کارخانه ها در شهرک های صنعتی کشور ایجاد و احداث می گردد . احداث کارخانه تصفیه روغن سوخته ماشین و یا کارخانه تولید انواع حلال هایی که در صنایع و در نفت و پتروشیمی و همچنین در موارد بهداشتی و کار تصفیه استفاده فراگیر و گسترده دارد اهمیت برخی از اقلام و کالاهای تولیدی در حدی است که شاید نتوان بسهولت این مواد را از خارج کشور تامین نمود بنابراین تولید این کالا و محصولات استراتژیک خواهد بود و در نهایت با هر هزینه ای در داخل کشور باید تامین نمود.
قیمت انواع حلال در تولید کننده حلال ۴۰۲ یا هر نوع حلال دیگری به عوامل متفاوت و متعددی مرتبط است که در نهایت بتوان محصول نهایی با کیفیت را برای مصارف مختلف تولید نماید که البته همانگونه که می دانید تولید هر محصولی نیازمند خرید انواع مختلفی مواد اولیه تولید است که هزینه تامین این مواد در قیمت نهایی حلال های تولیدشده اثر مستقیم خواهد داشت و در صورتی که برای تامین نیاز به واردات مواد اولیه باشیم بنابراین تحت تاثیر قیمت ارز باز هم هزینه های تولید افزایش می یابد .

فروشنده حلال ها ی شیمیایی و صنعتی

فروشنده حلال ها ی شیمیایی و صنعتی

قیمت انواع حلال توسط فروشنده حلال و در نهایت تولید کننده انواع حلال می تواند تاثیر مستقیم در قیمت گذاری این کالا باشد . زیرا در نهایت امر تولید کننده هر کالایی هزینه های جاری و هزینه های نیروی تولید و طراحی و بروز اوری تجهیزات جدید باعث می شود که هزینه این محصولات اضافه شود هر چند مراجع قیمت گذاری و تصمیم گیری مثل بورس در این  موضع نیز اثر گذار است .

خرید و فروش حلال های صادراتی

خرید و فروش حلال های صادراتی

قیمت انواع حلال برای صادرات با آنالیزی که درنهایت مشتری صادراتی درخواست دارد تفاوت زیادی با تولیدات داخل کشور ندارد ولی می توان گفت که اهمیت و نظارت گمرکات مرزی بسیار بالاست و در صورتی که کالای صادراتی و یا هر نوع حلال یا روغن پایه تصفیه دوم که با استاندارهای تعریف شده تفاوت داشته باشد باعث می شود که علاوه بر جریمه های اعمال شده توسط اداره استاندارد و پروانه بهره برداری شرکت و کارت بازرگانی کارخانه نیز توقیف و مجوز صادرات شرکت لغو گردد.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی بازرگانی  نیکان  اویلز  
09129157603
ثابت
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
nikanOil
نیکان اویلز