روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / گریس / قیمت گریس نسوز بشکه ای ۱۸۰

قیمت گریس نسوز بشکه ای ۱۸۰

قیمت گریس نسوز بشکه ای گریس نسوز لیتیوم گریس نسوز سیلیکون گریس نسوز گرافتی گریس نسوز مسی در بسته بندی ۱۸ کیلو و ۱۸۰ کیلو.
برای خرید مواد اولیه تولید گریس و یا فروش انواع گریس می توانید از لینک http://carnikan.ir به قیمت ها و انواع گریس دسترسی داشته باشید.

قیمت گریس نسوز

 قیمت گریس نسوز

قیمت گریس نسوز بشکه ای با بسته بندی های استاندارد ۱۸۰ کیلویی برای فروش داخل و صادراتی درتناژ بالا قابل تحویل و عرضه می باشد. گریس نسوز شامل انواع مختلفی می باشد که هر مدل بسته به نوع دما و شرایط محیطی که گریس استفاده می شود قابلیت ای خاص و منحصر بفردی را می بایستی داشته باشد. گریس نسوز سیلیکون با قابلیت کار در دمای ۴۰- درجه تا ۲۰۰+ درجه و نوع روغن پایه غیر نفتی و رنگ سفید یخی و با NLGI 3 و حداقل تبخیر ۰٫۲ در زمان ۲۴ ساعت و دمای ۲۰۰ درجه سانتیگراد عملکرد این گریس می باشد.
گریس نسوز سیلیکون سازگار با طیف وسیعی از از پلاستیک ها و الاستومرها است همچنین مقاوت بسیار بالایی در برابر در برابر اب دارد. عمده مصرف این گریس در در روانکاری تجهیزات دریایی و تصفیه آب کاربرد بسیار دارد.
همچنین درتجهیزات و فرایندهای شیمیایی و انواع شیرهای پلاگین و کنترلی و اب بندی تجهیزات تحت فشارو خلاء استفاده می شود.

مرکز پخش انواع گریس 

مرکز پخش انواع گریس 

قابلیت های محصول گریس و انواع مختلف گریس ها از برندهای مختلف و با قیمت های متفاوت در بازار عرضه و تقاضای این محصول بصورت گسترده موجود می باشد . مهم ترین روش انتخاب بهترین گریس بر اساس شرایط دمایی و محیطی است که گریس می بایستی استفاده شود. همچنین میزان رطوبت محدوده استفاده شده از گریس در نوع گریسی که می بایستی مصرف شود کاملا اثر گذار می باشد.
مدل های مختلف گریس نسوز در گذشته بصورت کلی واردات انجام می شد ولی در حال حاضر با قابلیت های موجود امکان استفاده از این محصول به دلیل اینکه تولید انواع گریس بومی شده است با بهترین کیفیت قابل انجام می باشد.
شرایط فروش این محصول بر اساس میزان تقاضا و خرید کاملا متفاوت است و با توجه به اینکه قیمت گریس های نسوز نسبتا بالا می باشد در بازار فروش این محصول معمولا از مواد اولیه اصلی برای تولید استفاده نمی شود.
در صورتی که توجه خریدار به تامین و خرید گریس ارزان قیمت باشد این موضوع در نهایت چالشی اساسی برای نگهداری و تعمیرات تجهیزات و دستگاههای صنعتی ایجاد خواهد نمود زیرا کیفیت گریس ملاک خرید مصرف کننده نبوده است.

 

 

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی بازرگانی  نیکان  اویلز  
09129157603
ثابت
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
nikanOil

مطلب پیشنهادی

قیمت گریس نسوز کاسپین

قیمت گریس نسوز کاسپین ۲۲۷ گرمی همه کاره

قیمت گریس نسوز کاسپین ۲۲۷ گرمی با پایه لیتیوم و گریس والوالین کاسپین به پایه …

نیکان اویلز