روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / گریس / فروش گریس شاسی بشکه ۵۰ کیلویی

فروش گریس شاسی بشکه ۵۰ کیلویی

فروش گریس شاسی ارزان با بسته بندی بشکه ۵۰ کیلویی یا بشکه ۱۸۰ کیلویی و یا وزن های ۱ الی ۱۷ کیلویی با رنگ قهوای .

در لینک زیر  http://carnikan.ir می تواند مواد اولیه تولید گریس و مدل های مختلف گریس معمولی و نسوز را مشاهده کنید

فروش گریس شاسی

فروش گریس شاسی

تولید کنندگان بزرگ انواع گریس در کشور با استفاده از مواد اولیه تولید گریس و همچنین استفاده از انواع روغن های پایه استاندارد و مواد مورد نیز برای استفاده در انواع گریس های صنعتی محصولی با کیفیت تولید و در بسته بندی های استاندارد تعریف شده در بازار عرضه و تقاضای این محصول به فروش می رسد.
ماهیت گریس های صنعتی و نوع استفاده از این محصول شرایطی را ایجاد می نماید که می بایستی گریس شاسی با قابلیت چسبندگی در موقعیت نظر نظر که ممکن است به لحاظ دما نیاز به تحمل دمای بالایی داشته باشد را قادر باشد . گریس مزیت های عمده و مختلفی دارد که بر اساس حرکت جسم متحرک روغن به تدریج لایه زیرین خیلی کم شروع به ذوب شده نموده و موجب روغن کاری اتصالات موقعیت مورد نظر که امکان استفاده از روانکار دیگر را ندارد می شود.
بنابر مزیت های گریس های مختلف می با یستی دقت لازم به عمل اید که نوع گریس استفاده شده در شرایط دمایی مختلف کاملا متفاوت است و بنابراین می بایستی در انتخاب گریس مرغوب دقت لازم لحاظ گردد.

قیمت گریس معمولی بشکه ۵۰ کیلویی

قیمت گریس معمولی بشکه 50 کیلویی

انواع گریس بر اساس نوع مصرفی که دارد بسته بندی منحصر به فرد خود را نیز نیاز دارد بنابراین نوع بسته بندی محصولات روغنی و گریس نیز بسیار حائز اهمیت می باشد .
مصرف گریس در بسته بندی های مختلف و در بشکه های ۵۰ کیلویی نیز برای خریداران این محصولات مورد توجه است زیرا این محصول نیز براساس نوع مصرفی که دارد می بایستی بسته بندی مخصوص را داشته باشد مثلا برای محیط های صنعتی استفاده از این نوع گریس ۵۰ کیلویی یا گریس بشکه ۱۸۰ کیلویی بسیار مرسوم می باشد و با توجه به نیاز به استفاده زیاد حجم خریداری شده در بسته بندی بزرگتر گریس برای مصرف کننده این محصول کاملا توجیح دارد .
شرایط مختلف و متفاوتی و محدودیت هایی نیز در استفاده از گریس شاسی در موقعیت های مختلف دارد مثلا گاها مشاهده شده که استفاده از گریس شاسی برای بلبرینگ های چرخ که تحت تاثیر حرارت و نیروهای کششی و فشاری می باشد توجیح ندارد و می بایستی قطعات ملاحظات لازم دراین خصوص مورد نظر باشد.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی بازرگانی  نیکان  اویلز  
09129157603
ثابت
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
nikanOil

مطلب پیشنهادی

قیمت گریس نسوز کاسپین

قیمت گریس نسوز کاسپین ۲۲۷ گرمی همه کاره

قیمت گریس نسوز کاسپین ۲۲۷ گرمی با پایه لیتیوم و گریس والوالین کاسپین به پایه …

نیکان اویلز