روغن موتور روغن تصفیه
خانه / روغن ترمز / نمایندگی فروش روغن ترمز | مرکز پخش روغن صنعتی در کشور

نمایندگی فروش روغن ترمز | مرکز پخش روغن صنعتی در کشور

نمایندگی فروش روغن ترمز و تولید کنندگان روغن ترمز و و تولید کنندگان روغن صنعتی و صادرات روغن موتور و صنعتی را با مراجعه به مرکز پخش روغن صنعتی در کشور، می شود نمایندگی فروش روغن ترمز را نیز پیدا کرد و از آن به شکل کلی و جزئی، خرید را انجام داد.روغن های صنعتی نقش زیادی در یک ماشین دارند.
آن ها به همان گونه که موارد کاربردشان با هم دیگر متفاوت است، به همان میزان نیز در تنوع بالایی ساخته و ارائه می شوند. در مطلبی که پیش رو دارید، می خواهیم بیشتر در زمینه تولید روغن ترمز و همین طور قیمت ها و فواید استفاده از آن صحبت کنیم. اگر علاقمند به این موضوع هستید، تا پایان با ما همراه باشید.

نمایندگی فروش روغن ترمز | مرکز پخش روغن صنعتی در کشور

کارخانه های تولیدی روغن ترمز در ایران

کارخانه های تولیدی روغن ترمز در ایراندر ایران، کارخانه های تولیدی روغن ترمز متفاوتی را می توان پیدا کرد هر کدام از آنان بر اساس مواد مختلف اولیه، محصولات شان را ساخته و سپس روانه بازار می نمایند. عمدتاً روغن هایی که از کیفیت مناسبی برخوردار می باشند، از سوی برندهای مطرح و در بسته بندی های گوناگونی ارائه می شوند که هر کدام وزن خالص خود را دارا هستند.

نمایندگی فروش روغن ترمز این کارخانه ها، روغن ترمزها را که در واقع، یک مایع هیدرولیک و تمام سنتتیک می باشد، در آزمایشگاه های مجهزی می سازند. یک محصول مرغوب، باید افزون بر این که تحمل فشار زیاد را داشته باشد، بتواند در برابر دما و تبخیر شدن نیز مقاومت کند. از سوی دیگر، روغن ترمزها باید با همه قطعات خودرو سازگار باشند.

در هر وصرت، این مایعات طوری طراحی شده اند و از مواد افزودنی مختلف ساخته گردیده اند که مانع خودرگی در سطوح فلزی، پلاستیکی و غیره می گردند.

اگر می خواهید بهترین روغن ترمز را تهیه کنید، خوب است که آن را بر اساس برندهای گوناگونی که ساخته اند، بخرید. این کار را می شود از طرق متفاوتی انجام داد و که اصولاً کارخانه روغن ترمز آن را به وسیله نمایندگی های خود در بازارها پخش کرده و سپس به دست فروشندگان جزئی می افتد که از آنان مصرف کننده اصلی می تواند، خرید کند.

بورس انواع روغن صنعتی در تهران

بورس انواع روغن صنعتی در تهراننمایندگی فروش روغن ترمز وروغن های صنعتی انواع مختلفی دارند. با مراجعه به بازار بورس این نوع از محصولات در تهران، می شود هر گونه کالایی را که در این رده بندی قرار بگیرد، چه به صورت تولید شده در داخل و خارج از کشور، به دست آورد. روی هم رفته، در مراکز داد و ستد، به شکل گسترده ای این محصول به گونه کلی و جزئی و در بسته بندی ها ارائه می گردند.

شما در هر وزنی که خواسته باشید و هر نوع برندی را که می خواهید بخرید در کیفیت های متنوع، می شود از بازارهای تهران به دست آورید. نمایندگی فروش روغن ترمز به نوعی، همه وارد کنندگان و تولیدی ها سعی شان بر این است تا کالای خود را در این بازار عرضه کرده و سپس در سراسر کشور توزیع و پخش کنند. این گونه سود بیشتری نصیب شان می شود.

در هر حال، انواع روغن صنعتی در بازار وجود دارد که در این جا به چند نمونه از آن ها اشاره می کنیم:

 • روغن موتور
 • روغن هیدرولیک
 • روغن ترمز
 • روغن گیربکس
 • روغن توربین
 • روغن ضد یخ
 • روغن ضد زنگ
 • و …

نمایندگی فروش روغن ترمز های ایرانی

نمایندگی فروش روغن ترمز های ایرانینمایندگی فروش روغن ترمز جهت تهیه روغن ترمز مناسب که از سوی شرکت های تولیدی در داخل کشورمان ساخته شده اند، می توان به مراجع اصلی توزیع سر بزنیم. یکی از این مراجع، نمایندگی ها هستند. از آنان می شود خرید روغن ترمز پراید و یا سایر ماشین های دیگر را انجام داد. همین طور شرکت های واردات روغن ترمز نیز به همین روش به ارائه کالا می پردازند.

روی هم رفته، هر کدام از خودروها نیاز اساسی به این محصولات دارند. به نحوی می شود گفت که بدون روغنیات ترمز، نمی شود، خودرویی را سوار شد و در غیر این صورت، کار پر ریسکی را انجام داده ایم که می تواند منجر به حوادث دلخراشی گردد. در هر صورت، در بازار ایران، روغن ترمز ایرانی و خارجی وجود دارد.

نمایندگی روغن ترمز، یکی از مطلوب ترین مراجعی به شمار می رود که با خیالی آسوده می توان نوع تضمین شده آن را تهیه کرد. اغلب این شعبه های فروش، مشتریان شان را نیز به خوبی راهنمایی می کنند تا بتوانند یک روغن ویژه را بخرند و از آن استفاده نمایند.

نمایندگی فروش روغن ترمز مصرف روغن ترمز با اهمیتی که دارا می باشد، طبیعی است که در کشورمان بالا بوده و از سوی دیگر، آن را در کیفیت های متفاوتی بشود تهیه نمود.

ارزانترین لیست قیمت فروش روغن ترمز

ارزانترین لیست قیمت فروش روغن ترمزقیمت روغن ترمز در بازار متفاوت اعلام می گردد. دلیل این مسئله هم متعدد است؛ زیرا که آن را شرکت های گوناگونی می سازند و از سوی دیگر، نوع خارجی اش هم به وفور پیدا می شود. روغن ترمز خارجی گران تر از نوع ایرانی است، دلیل آن هم نرخ ارز می باشد که در یکی دو سال اخیر، سیر صعودی را پیدا کرده است.

نمایندگی فروش روغن ترمز در کل، برای این که ارزانتری لیست قیمت فروش روغن ترمز را به دست آورید، ما به شما توصیه می نماییم که سری به بازارهای حضوری و غیر حضوری بزنید. بهترین روش این است که به شیوه آنلاین به این کار اقدام کنید. این گونه راحت تر و بدون این که اتلاف وقت کرده باشید، در تنوع بالایی این محصولات را پیدا کرده و از نرخ شان مطلع می شوید.

در هر صورت، عرضه روغن ترمز با قیمت های گوناگون، به دلیل تنوع آن است و این که هر کدام از بسته بندی های آن، از وزن های متفاوتی برخوردار می باشند. نمایندگی فروش روغن ترمز همین طور نوع عرضه هم فرق می کند که این مسئله نیز باعث می شود تا ما با نرخ های متغیری در بازار رو به رو بشویم.

خرید مستقیم روغن ترمز از کارخانه

خرید مستقیم روغن ترمز از کارخانهیکی از راه هایی که می توان نوع مرغوب روغن ترمز را به دست آورد و در همین حال، آن را نرخ های بسیار پایینی نسبت به بازار تهیه کرد، خرید مستقیم از کارخانه می باشد.

البته باید این نکته را در نظر داشته باشید که کارخانه ها محصولات شان را به شکل کلی در اختیار مشتریان می گذارند؛ پس با این حساب کسانی که می خواهند خرید کلی را انجام دهند، قادر خواهند بود که به این شرکت های تولیدی سر زده و به تهیه کالا، بپردازند. نمایندگی فروش روغن ترمز در هر صورت، این محصول را می شود به شکل جزئی هم از کارخانه خریداری کرد.

ولی روش آن فرق می کند. برای مثال هر کدام از شرکت ها از خود شعبی دارند _به این موضوع در بالا اشاره کردیم_ و از سوی دیگر، فروشگاه روغن ترمز را می شود پیدا نمود که برخی شان با شرکت ها مستقیم در ارتباط می باشند. نمایندگی فروش روغن ترمز این گونه است که خواهیم توانست یک روغن موتور مرغوب را به شکل مستقیم آن هم به گونه جزئی به دست آوریم.

اگر به دنبال تهیه روغن ترمز ارزان می باشید، این یکی از راه های خرید است. از این راه می شود جدیدترین روغن ترمزها را هم تهیه کرد.

شرکت پخش روغن ترمز در سراسر کشور

شرکت پخش روغن ترمز در سراسر کشورنمایندگی فروش روغن ترمز و روغن ترمزها را عمدتاً شرکت های تولیدی وارداتی در سراسر کشور پخش و توزیع می نمایند. نمایندگی فروش روغن ترمز اما این شرکت ها محصول شان را از به چندین روش می سازند که در اصل می شود آن ها را به دو نوع اصل دسته بندی کرد. این دو نوع عبارت می باشند از:

 1. تولید شده بر پایه سیلیکون: این ماده برای ماشین هایی که بدون فناوری ABS ساخته شده اند، به کار می رود.
 2. تولید شده بر پایه گلیکول: این ماده را برای ماشین هایی که با فناوری ABS ساخته شده اند، کار می گیرند.

شما نیز بر اساس نوع خودرویی که دارید، می توانید این محصولات را تهیه کنید. توجه داشته باشید که استانداردهای هر کدام با هم دیگر فرق می کند.

کدام روغن ترمز مناسب چه خودرویی است؟

کدام روغن ترمز مناسب چه خودرویی است؟برای این که بدانید کدام یک از روغن ترمزها مخصوص ماشین شما است، بهترین کار این می باشد که سری به دفترچه راهنمای خودروی خود بزنید. این گونه راحت می توانید، نوع مخصوص را پیدا کرده و آن را تهیه کنید.

البته در این بخش قصد داریم برای وضاحت بیشتر، روغن ترمز پراید را برای تان معرفی کنیم. دلیل این کار، استفاده زیاد از این ماشین در کشورمان می باشد. برای این نوع از خودرو اصولاً از روغن ترمزهایی استفاده می نمایند که برپایه استانداردهای DOT4 و DOT3 تولید شده اند.

در خصوص سایر ماشین های دیگر نیز باید همین استانداردها در نظر گرفته شود که رفته رفته به آنان در بخش های بعدی اشاره می نماییم.

اهمیت استفاده از روغن ترمز

اهمیت استفاده از روغن ترمزاستفاده از روغن ترمز در یک خودرو نه تنها از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد، بلکه نبود آن غیر به نوعی امکان پذیر نیست.

این روغن در یک خودرو، کارهای مختلفی انجام می دهد. اول این که باعث می شود ارتباط به قطعات مختلفی راحت تر صورت گیرد و که منجر به توقف ماشین در زمان درست آن می شود. نمایندگی فروش روغن ترمز از سوی دیگر، سبب می گردد تا قطعات فلزی زنگ نزنند و هیمن طور به سایر قطعات دیگر آن که از پلاستیک ساخته شده اند هم آسیبی نرسد.

این ها از جمله مواردی به شمار می روند که اهمیت استفاده از روغن ترمز را نشان می دهد. همین طور باید گفت که استانداردهای مختلفی نیز این روغن ها دارند که عبارتند از:

 • DOT 2
 • DOT 3
 • DOT 4
 •  DOT 5
 • DOT 5.1

هر کدام از این علائم، نشان دهنده نقطه جوش است که به ترتیب می توان آن را ۱۹۰ سانتی گراد، ۲۰۵ سانتی گراد، ۲۳۰ سانتی گراد، ۲۶۰ سانتی گراد عنوان کرد.

مرجع فروش اینترنتی روغن ترمز

مرجع فروش اینترنتی روغن ترمزروغن ترمز را به راحتی می توان از مرجع فروش اینترنتی هم تهیه کرد. این کار به سادگی از هر نقطه از کشورمان امکان پذیر است.

نمایندگی فروش روغن ترمز خرید از این طریق مزیت های متفاوتی هم دارد. برای مثال، می شود محصولات را در تنوع بالایی به دست آورد. همین طور می توان آن ها را با نرخ های کمتری هم تهیه کرد. از طرفی، شما در هر ساعت از شبانه روز که فرصت داشته باشید، بدون محدودیت می توانید وارد یک سایت معتبر شده و خرید را انجام دهید.

در هر صورت، می شود روغن ترمز کانادا و سایر برندهای دیگر ایرانی و خارجی را از این مراجع تهیه کرد.

بیشتر آنان محصولاتی از این دست را به شکل رایگان به همه نقاط کشورمان ارسال می دارند. همچنین زمینه خرید عمده از سایت های اینترنتی نیز مهیا است. علت این مسئله نیز همکاری نزدیک بیشتری کارخانه های تولیدی با سایت های معتبر می باشد.

بزرگترین عمده فروش روغن های صنعتی در ایران

بزرگترین عمده فروش روغن های صنعتی در ایراننمایندگی فروش روغن ترمز روغن های صنعتی در ایران را شرکت های تولید کننده زیادی می سازند و عرضه می کنند. از سوی دیگر، برخی از گروه های بازرگانی نیز، اقدام به وارد کردن این محصولات می نمایند.

اگر بخواهیم که بزرگترین عمده فروش روغن های صنعتی در ایران را برای تان معرفی کنیم، بدون شک، همین شرکت ها می باشند که به طرق متفاوتی اقدام به عرضه کالای خود می نمایند تا به این روش ها به دست مصرف کننده اصلی برسد.

این کارخانه ها صادرات روغن ترمز را نیز انجام می دهند و این کار به شکل کلی روی دست می گیرند. در هر صورت، خریداران عمده چنین سیالی، اغلب شرکت های تجاری گوناگون اند و همین طور برخی از فروشندگان جزئی که فعالیت گسترده ای در این حوزه دارند.

مرکز پخش روغن ترمز های خارجی

مرکز پخش روغن ترمز های خارجیدر هر شهری از ایران، می توان مرکز پخش روغن ترمز های خارجی را به راحتی یافت و خرید را در هر برندی که می خواهیم، انجام دهیم.

باید گفت، این روغن ها بر اساس استانداردهای مختلفی ارائه می شوند و همین طور برای ماشین های به خصوصی هم استفاده می شوند. نمایندگی فروش روغن ترمز همین طور سعی کنید که خرید این گونه از کالاها را از مراجع با اعتبار انجام دهید. به این شیوه خواهید توانست که محصولی خوب و مرغوب را با نرخ های مناسب به دست آورید.

روی هم رفته، شرکت های وارداتی زیادی اند که به ارائه محصولات خود در بازار کشورمان مشغول هستند. آنان پخش روغن ترمز را به همراه سایر روان کننده های دیگر انجام می دهند.

بهترین مارک روغن ترمز ایرانی

بهترین مارک روغن ترمز ایرانیشرکت های مختلفی در کشورمان وجود دارند که تولید کننده بهترین مارک روغن ترمز ایرانی محسوب می شوند. آنان کالای خود را هم در بازار داخلی و هم خارجی ارائه می دهند که این کار را با در نظر داشت یک سری از نکات انجام داده و سبب می گردد که فروش بالاتری داشته باشند.

از سوی دیگر، هر یک از این برندها سعی می نمایند تا محصولی در خور توجه را برای مشتریان خود با در نظر داشت استانداردهای روز دنیا، ارائه کنند. آنان همین طور در رنگ بندی های متنوعی به ارائه محصول می پردازند که عبارت می باشند از:

 • زرد
 • آبی
 • سبز
 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی بازرگانی  نیکان  اویلز  
09129157603
ثابت
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Brake oil price dot3 free shipping

قیمت روغن ترمز dot3 ارسال رایگان

قیمت روغن ترمز dot3 شامل روغن ترمز زرد با قوطی ۲۵۰ سی سی و روغن …

دیدگاهتان را بنویسید

نیکان اویلز