روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن دنده بهران / روغن دنده بهران اتوماتیک | فروش فوق العاده

روغن دنده بهران اتوماتیک | فروش فوق العاده

روغن دنده بهران اتوماتیک یکی از روغن هایی که در خودرو مصرف می شود، روغن دنده یا واسکازین است.واسکازین کلمه روسی روغن دنده(Gear oil) میباشد. این روغن ها در گیربکس ودیفرانسیل خودرو استفاده می شوند و با روغن موتور فرق دارند. روغن دندهدارای مواد افزودنی مخصوصی است(EXTERME PERESSURE) که دنده  ها را در مقابل فشار  محافظت می کند.
روغن دنده مخصوص دیفرانسیل چون در شرایط سخت تریکار می کند، باید از روغن دنده گیربکس قوی تر باشد. این روغن ها نیز مانندروغن موتور بر اساس سطح کیفیت(API) و ویسکوزیته گرانروی(SAE) طبقه بندی میشوند. روغنهای دنده به‌طور کلی به دو دسته‌ی روغن‌دنده‏های صنعتی وروغن‌دنده‏های خودرو تقسیم‏ می‏شوند. روغن دنده صنعتی از روغن پایه و بستهافزودنی مخصوص با توجه به گشتاور بالای حاکم بر سیستمهای دنده صنعتی تشکیل شده است.
این روغنها با ایجاد مقاومت در برابر زنگ زدگی، خوردگی واکسیداسیون در حضور آب، شرایط بهینه روانکاری را در سیستم عملیاتی ایجاد مینماید. یکی از بهترین انواع روغن دنده ، روغن دنده بهران اتوماتیک میباشد.شما میتوانید با جستجوی کلماتی مانند روغن موتور بهران ، بهران توتال ، شرکت نفت بهران لیست قیمت ، order behranoil و جملاتی از این قبیل به لیست قیمت شرکت بهران دسترسی یابید.

روغن دنده بهران اتوماتیک | فروش فوق العاده

فروش فوق العاده روغن دنده

فروش فوق العاده روغن دندهدر حال حاظر ، برخی از وبسایت ها ، فروش فوق العاده روغن دنده را شروع کرده اند . شما میتوانید با جستجو در گوگل ، به لیست این وبسایت ها دسترسی یابید و درصورتی که درخواست خرید داشتید ، میتوانید با مسئولین فروش این وبسایت ها ارتباط برقرار کنید. وبسایت های بزرگی مانند دی جی کالا و … درحال این کار میباشند. اما وبسایت ما هم این کار را شروع کرده است و محصولات خود را با کمترین قیمت و بالا ترین کیفیت به فروش میرساند.

انواع روغن دنده

انواع روغن دندهبرای خودروهای با دنده اتوماتیک، روغن گیربکس آن ها باید بر اساس آنچه کهکارخانه در دفترچه راهنمای خودرو عنوان کرده است، تهیه شود. بر این اساساگر از روغنی متفاوت از آنچه که کارخانه عنوان کرده است، استفاده کنید ممکناست به قطعات داخلی گیربکس صدمات جدی وارد آید. انواع روغن گیربکساتوماتیک بر اساس استاندارهای مختلفی ارائه می گردد
که خود کارخانه ذکرکرده است.نواع روغن گیربکس دستی یا همان واسکازین بر اساس مقدار گرانروی وسطح کیفیت دسته بندی می شوند. مقدار گرانروی یا ویسکوزیته بر اساس شاخص SAEو سطح کیفیت بر اساس API درجه بندی می شود. برای انتخاب بهترین روغنواسکازین مناسب خودروی خود، بهتر است قبل از خرید ابتدا به دفترچه راهنمایخودروی خود مراجعه کنید تا مناسبت رین نوع روغن گیربکس را برای خودروی خودبیابید.

روغن دنده بهران اتوماتیک

روغن دنده بهران اتوماتیکروغن دنده بهران اتوماتیک ، یکی از بهترین روغن دنده های موجود در سطح کشور میباشد. این برند ، دارای ویژگی های خاص همچون کارمندان با تجربه و حرفه ای ، محصولات با کیفیت و … میباشد .
اگر شما میخواهید تا به صورت حضوری از این شرکت خریداری کنید ، میتوانید با مراجعه به وبسایت این شرکت ، از لیست نمایندگی شرکت نفت بهران مطلع شوید و در صورت نیاز ، سفارش خود را ثبت کنید. اما اگر میخواهید تا در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید  ،میتوانید خرید خود را به صورت آنلاین انجام دهید تا در اسرع وقت برای شما ارسال شود و شما محصول را درب منزل خود تحویل بگیرید.

پخش و عرضه انواع روغن دنده در کشور

پخش و عرضه انواع روغن دنده در کشورهم اکنون ، وبسایت های زیادی از جمله وبسایت ما در حال پخش و عرضه انواع روغن دنده به سراسر کشور میباشد . شما میتوانید به چک کردن لیست محصولات وبسایت ما ، از آخرین محصولات و قیمت های آنها مطلع شوید و در صورتی که محصول مورد نظر خود را انتخاب کردید و تصمیم شما برای ثبت سفارش قطعی شد ، میتوانید محصول خود را سفارش دهید تا در اسرع وقت برای شما ارسال شود. یکی از ویژگی های مثبت وبسایت ما ، دارا بودن قیمتی فوق العاده نسبت به سایر وبسایت ها و مراکز فروش میباشد . شما میتوانید با مقایسه قیمت های محصولات ما و قیمت های دیگر وبسایت ها ، خود به این نتیجه برسید.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی بازرگانی  نیکان  اویلز  
09129157603
ثابت
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
nikanOil

دیدگاهتان را بنویسید

نیکان اویلز