روغن موتور روغن تصفیه
خانه / روغن دنده پراید / روغن دنده کاسپین برای پراید | نمایندگی های مجاز فروش عمده روغن دنده کاسپین

روغن دنده کاسپین برای پراید | نمایندگی های مجاز فروش عمده روغن دنده کاسپین

روغن دنده کاسپین برای پراید را می توانید از نمایندگی ها و مراکز معتبر فروشی که این شرکت ایرانی در سرتاسر کشور وجود دارد خریداری نماید. این شرکت تولیدی توانسته است با تولید محصولات با کیفیت بالا علاوه بر تامین نیاز داخلی محصولات با کیفیت خود را به خارج کشور صادر نمایند. اگر شما از روغن دنده با کیفیت در خودرو خود استفاده نمایید می تواند کارای اتومبیل خود را افزایش دهید و باعث شود ماندگاری وسیله نقلیه شما افزایش یابد.
بمنظور مشاهده تصاویر و مطالب روز به سایت مذکور مراجعه کنید.https://carnikan.ir/

روغن دنده کاسپین برای پراید | نمایندگی های مجاز فروش عمده روغن دنده کاسپین

روغن دنده کاسپین چه مشخصاتی دارد و از کجا میتوان تهیه کرد؟

روغن دنده کاسپین چه مشخصاتی دارد و از کجا میتوان تهیه کرد؟شرکت کاسپین چندین دهه است که با استفاده از کارشناسان و بروز ترین تکنولوژی توانسته است محصولات بسیار متنوعی روغن دنده کاسپین برای پراید  را متناسب به نیاز مشتریان خود تولید نمایید و با عرضه انواع روغن دنده محصولات با کیفیت خود در سرتاسر کشور توانسته است دسترسی مشتریان خود را به محصولات خود بسیار آسان نماید. روغن دنده کاسپین دارای ویژگی منحصر به فردی است که آن را از سایر رقبای خود متمایز می کند که عبارتند از:

 • ۱٫ کیفیت بالای محصول
 • ۲٫ تولید شده مطابق استاندارد های موجود
 • ۳٫ بسته بندی مناسب
 • ۴٫ دوستار طبیعت
 • ۵٫ محافظت از گیربکس
 • ۶٫ کاهش رسوب گذاری

انواع مختلف روغن دنده کاسپین از لحاظ قیمت

انواع مختلف روغن دنده کاسپین از لحاظ قیمتدر خودرو انواع روغن ها مورد استفاده قرار می گیرد یکی از این روغن های بکار رفته شده روغن جعبه دنده یا به عبارت دیگر واسکازین می باشد. این روغن در گیربکس خودرو مورد استفاده قرار می گیرد و نباید آن را با روغن موتور اشتباه گرفت.
روغن دنده یا روغن واسکازین نیز مانند سایر روغن های بکار رفته شده در خودرو دارای افزودنی های خاصی است که از چرخ دنده و سایر اجزای آن در برابر فشاری که وارد می شود محافظت می نماید. شما باید از روغن مناسب برای روغن دنده کاسپین برای پراید  خود استفاده کنید تا گیربکس بتواند به آسانی کار کند و باعث ماندگاری و افزایش طول عمر قطعات و کاهش سر و صدا و پایی آوردن درجه حرارت و در نهایت به عملکرد خوب گیربکس اشاره کرد.
می توان گفت روغن دنده ها دارای انواع متفاوتی است که ابتدا به دو گرو تقسیم بندی می شود که هر کدام به تنهایی زیر مجموعه  های دارند که عبارتند از:

 • ۱٫ خودرو های دنده اتوماتیک که به نام روغن گیربکس و علامت اختصاری AFT شناخته می شوند.
 • ۲٫ خودور های دنده دستی که به نام روغن واسکازین و علامت MTF شناخته می شوند.
 • هر کدام از این روغن ها با توجه به نوعی که دارند دارای قیمت های متفاوتی می باشند.

ارزانترین قیمت فروش روغن دنده خودرو

ارزانترین قیمت فروش روغن دنده خودروهمانطور که قبلا اشاره شد روغن دنده ها دو دسته می باشد اگر شما قصد تعویض روغن ترمز دنده اتوماتیک خودرو را دارید حتما باید با توجه به نوع روغنی که در دفترچه آن بیان شده است تعویض گردد در غیر این صورت ممکن است به قطعات داخلی گیربکس صدمه بسیار جدی وارد نماید. 
شما باید توجه داشته باشید که روغن گیربکس اتوماتیک خرید شده توسط شما از نمایندگی ها و فروشگاه های معتبر باشد تا محصول با کیفیت و با قیمت بسیار مناسب داشته باشد.
شما همچنین برای تعویض روغن دنده خودرو های دستی نیز باید با توجه به نوع روغنی که در دفترچه آن نوشته شده است همانطور که اشاره شد این نوع روغن ها دارای انواع بسیار متفاوتی می باشند که براساس سطح کیفیت و گرانروی آن ها دسته بندی می شوند.
روغن دنده روغن کاسپین برای پراید بر روی بسته بندی این محصولات مقدار گرانوری با علامت اختصاری SAE و کیفیت با علامت اختصاری API مشخص می شود. بیشتر روغن های دنده مورد استفاده در خودرو های تولید شده در ایران SAE 75w90 را دارا می باشند. و همچنین سطح کیفی آن ها GL4 یاGL5 می باشد. اما می توان گفت روغن دنده  ۷۵w90 GL5 مورد استفاده در پراید می باشد.

زمان تعویض روغن دنده پراید

زمان تعویض روغن دنده پرایدگیربکس می توان گفت یکی از جمله مهم ترین قطعات موجود در یک خودرو دانست که باید از آن به خوبی نگهداری نمایید. می توان اشاره به آن داشت که بهترین راه نگهداری از گیربکس روغن گیربکس یا همان روغن دنده با کیفیت و مناسب خودرو شما باشد.
روغن دنده کاسپین برای پراید  می تواند یک محصول ایده آل برای نگهداری و سالم نگه داشتن گیربکس خوردو شما باشد. این شرکت چند دهه است که به تولید انواع محصولات نفتی می پردازد و توانسته محصولات با کیفیتی را تولید نمایید. این شرکت یکی از نامداران در صنعت پتروشیمی می باشد.
زمان تعویض روغن گیربکس پراید می تواند به عواملی که در ادامه اشاره خواهیم نمود بستگی داشته باشد که عبارتند از:

 • ۱٫ نوع روغن
 • ۲٫ نوع گیربکس
 • ۳٫ شرایط آب و هوا
 • ۴٫ مدت زمان کارکرد

اما می توان گفت که زمان تعویض روغن دنده هم زمان با تعویض صفحه کلاچ و دیسک باشد. روغن گیربکس به دلیل ورود ذرات گرد و غباری از راه منافذی که این روغن به بیرون نشت می کند و روغن دنده کاسپین برای پراید همچنین مدت زمان کارکرد خود و دمای بالا باعث می شود این سیال خاصیت اولیه خود را از دست بدهد و نیاز به تعویض داشته

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی بازرگانی  نیکان  اویلز  
09129157603
ثابت
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
nikanOil

دیدگاهتان را بنویسید

نیکان اویلز