روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / ضد یخ ضد جوش / فروش ضد یخ عمده بشکه ۲۳۰ کیلویی صادراتی

فروش ضد یخ عمده بشکه ۲۳۰ کیلویی صادراتی

فروش ضد یخ عمده فله با بشکه ۲۳۰ کیلویی داخلی و ضد یخ ۲۳۰ کیلویی صادراتی ضد یخ بشکه سوپر و ضد یخ بشکه کولانت ۵۰%.
انواع مختلفی از محصولات مرتبط با خودرو توسط تولیدی بازرگانی نیکان اویلز  http://101service.irارائه شده که در لینک نیز برای مشاهده قابل دسترس می باشد.

فروش ضد یخ عمده

فروش ضد یخ عمده

فروش ضد یخ عمده همانند تمامی روانکار های مرتبط با مصرف در خودرو شامل انواع روغن های موتور بنزینی و روغن موتور دیزلی و انواع مایع شیشه شور توسط پخش های روغن و فیلتر انجام می شود که برخی موارد بصورت مستقیم از کارخانه برای نمایندگی پخش ضد یخ نیکان ارسال می شود و یا اینکه بصورت مستقیم از کارخانه بارگیری و ارسال می گردد.
شیوه فروش انواع محصولات روغنی و فیلتر شرایطی کاملا ایده ال و متفاوتی دارد بنابراین زیرا برخی از نمایندگان خرید محصولات این محصول را بصورت نقدی خرید انجام می دهد و برخی دیگر ترجیح به خرید این محصول بصورت چکی دارد که همه این موارد برای فروش ضد یخ بسهولت قابل انجام می باشد بنابراین داشتن نمایندگی قوی و همچنین محصولی استاندارد باعث می شود که شما بتوانید در با ارائه محصولی با کیفیت و با قیمت های رقابتی محصولی استاندارد و با کیفیت برای خریداران ارسال نمایید.

قیمت ضدیخ صادراتی بشکه ۲۳۰ کیلویی 

قیمت ضدیخ صادراتی بشکه 230 کیلویی 

ضدیخ و ضد جوش برای هر خودرویی که سوخت فسیلی استفاده می باشد یک الزام می باشد و استفاده مستمر درتمام فصول سال باعث می شود که از زنگ زدگی داخل موتور جلوگیری شود همین عامل باعث می شود که بهترین قابلیت و عملکرد را به موتور بدهد و هزینه تعمیر و نگهداری موتور را در دراز مدت بشدت کاهش دهد زیرا زنگ زدگی قطعات و متعلاقات داخل موتور باعث ایجاد روسوب در رادیاتور و مجاری خنک کاری موتور می شود همین عاملی برای جوش اوردن موتور و هزینه های زیاد تعمیر و نگهداری خودرو را ایجاد نماید.
استفاده از ضد یخ و ضد جوش استاندارد بصورت کلی برای فصول سرد برای جلوگیری از یخ زدگی اب در دمای منفی است که کشور ما دلیل ۴ اقلیم بودن و سرمای سرد زمستان و یخ بندان در فصول سرد به الزام می باشد در غیر این صورت حداقل اتفاق ترکیدگی موتور با یخ زدگی موجود ترک خوردن بلوکه سیلندر می شود .
ضد یخ سوپر همانطور که شما نیز می دانید بصورت غلیظ تولید شده و بدون هیچ گونه اضافه اب تحویل مشتری می شود و نمایندگی یا خریداران بمنظور استفاده از این محصول می بایستی با نسبت تعریف شده بر روی لیبل ظرف ضد یخ و محیط و شرایط جغرافیایی منطقه اقدام به اضافه نمودن اب رادیاتور به میزان تعریف شده می نماید.

 

 

 

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی بازرگانی  نیکان  اویلز  
09129157603
ثابت
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
nikanOil
نیکان اویلز