روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن موتور / خرید روغن موتور دیزلی ۲۰ لیتری ضمانت کارکرد بالا

خرید روغن موتور دیزلی ۲۰ لیتری ضمانت کارکرد بالا

خرید روغن موتور دیزلی با بسته بندی روغن دیزلی ۲۰ لیتری یا بشکه ۲۰۸ لیتری با ضمانت کارکرد بالا بواسطه استفاده از ادتیو و افزودنی روغن درجه۱ همچنین مشاهده لیست بیشتر از  این محصولات از لینک روبرو   http://101service.ir قابل دسترس می باشد.

خرید روغن موتور دیزلی

خرید روغن موتور دیزلی

روغن موتور دیزلی در انواع گرید روغن ۵۰، روغن ۴۰، روغن ۲۰w50  روغن ۱۰w40 برای موتور های دیزلی توربو دیزل و یا توربو شارژ که نهایت سطح کیفی تعریف شده روغن می باشد استفاده می شود . قابلیت روغن های دیزلی برای موتورهای مختلف و سطح تکنولوژی استفاده شده برای  این موتورها متفاوت می باشد و الزاما می بایستی نوع خاصی از روغن بدین منظور برای بهترین عملکرد روغن موتور استفاده شود.
انواع مختلفی روغن برای انواع موتورهای دیزلی استفاده می شود که این موضوع بیشتر به خود مصرف کننده و مالک خودرو بر می گردد که در اثر تبلیغات شرکت های مختلف کدام گزینه یا شرکت بیشتر مورد نظر این فرد باشد بنابراین شاید تخصص و دانش قطعی بمنظور رسیدن به نتیجه نهایی و مطلوب را این افراد نداشته باشند ولی همین موضوع باعث می شود بیشتر بر اساس تجربه اقدام به خرید محصول نمایند.

قیمت روغن دیزلی ماشین الات معادن و راه سازی

قیمت روغن دیزلی ماشین الات معادن و راه سازی

اهمیت استفاده از کیفیت روغن مطلوب و استاندارد طی سالهای اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است زیرا در نهایت هزینه خرید ۲۰ لیتر روغن عددی حدود ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان است در صورتی که قیمت ۲۰ لیتری روغن دیزل با حداقل کیفیت ۹۰۰،۰۰۰ تومان می باشد . این درحالی است که هزینه تعمیر موتور یک ماشین سنگین بالغ بر نیم میلیارد خواهد بود و در صورت مقایسه صحیح این دو موضوع به اهمیت نقش استفاده از روغن با کیفیت بیشتر اشنا می شوید.
تمامی روغن های موتوری از ترکیب روغن پایه و همچنین افزودنی های های تشکیل شده است که هر کدام تعیین کننده میزان کیفیت محصول نهایی می باشد از این رو می بایستی حتما نوع افزودنی روغن که قابلیت های مختلف را به روغن برای ایجاد بهترین عملکرد را در موتور خواهد داشت و همچنین مثلا انتی اکسیدان استفاده شده در فرایند تولید روغن موتور باعث می شود که روغن اکسید نشده و همین موضوع مانع از تشکیل لجن و افزایش رسوب و افزایش اصطهلاک قطعات محرک و متحرک موتوری شود.
مستحضر هستید وجود لجن و یا تشکیل رسوب در کارتل روغن در صورتی که بین یاطاقان خودرو قرار بگیرید موجب می شود که انسداد مسیر خنکاری روغن ایجاد و مانع از خنک کاری موتور و در نتیجه کاهش عمر مفید و فرسوده شده قطعات می شود.

 

 

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی بازرگانی  نیکان  اویلز  
09129157603
ثابت
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
nikanOil

مطلب پیشنهادی

The price of bulk car oil is 25 tons

قیمت روغن فله ماشین ۲۵ تن

قیمت روغن فله ماشین شامل انواع روغن ماشین بنزین و روغن ماشین دیزلی در گرید …

نیکان اویلز