روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن موتور / فروش روغن موتور بازیافتی ۲۰w50 ارزان

فروش روغن موتور بازیافتی ۲۰w50 ارزان

فروش روغن موتور بازیافتی یا تصفیه شده با گرید ۲۰w50 یا روغن ۵۰ با پایه روغن موتور فلش استاندارد و روغن موتور بازیافتی ارزان.
انواع روغن ارزان و با کیفیت بازیافتی در لیک  http://101service.ir زیر قابل دسترس می باشد .

فروش روغن موتور بازیافتی

فروش روغن موتور بازیافتی

بهترین فروشندگان انواع روغن موتور بازیافتی کسانی هستند که این محصول را بر اساس  استانداردهای تعریف شده و با استفاده از مواد اولیه مناسب تولید می کنند از این رو خرید مواد اولیه و افزودنی ها برای تولید روغن موتور بسیار حائز اهمیت می باشد و بنابراین می بایستی از کیفیت روغن موتور بازیافتی مطمئن بود بر اساس این اطمینان این محصول به خریدران عرضه شود.
انواع مختلفی از روغن تصفیه دوم یا بازیافتی در بازار خرید و فروش این محصولات موجود می باشد که بر اساس نوع این محصول و اسفتاده از این می توان گفت که کیفیت کاملا متفاوتی دارد و بنابراین می توان قیمت تعریف شده بر این اساس برای این روغن ها متصور باشیم ولی نکته مهم در روغن بازیافتی بر خلاف تصور عمومی از این محصول کیفیت و استاندارد بودن این محصول می باشد.
معمولا کارخانه های تولیدی که می بایستی انواع مختلفی از روغن را برای نیاز و مصرف داخلی خود مصرف برای موتوردیزل می بایستی بصورت مستمر استفاده نمایند باید از این روغن های ارزان برای کاهش هزینه مصرف کنند.

قیمت روغن موتور ارزان

قیمت روغن موتور ارزان

مستحضر می باشید که قیمت روغن موتور بر اساس نوع برند این محصول و شرکت های تولیدی و مواد استفاده شده برای تولید روغن موتور بنزینی و دیزلی کاملا متفاوت است که شاید بخشی از این تفاوت به استفاده از برند خاصی برای توزیع و پخش روغن باشد که این موضوع به تنهایی برای برندهای مطرح باعث افزایش قیمت و هزینه روغن می شود.
خرید روغن موتور ارزان که کیفیت و استاندارهای لازم را داشته باشد از روغن های بازیافت شده قابل حصول و انجام است و این روغن ها برای مصارف خاصی قابل استفاده است که البته برای ماشین هایی که موتور این خودروها قدیمی می باشد استفاده از روغن بازیافتی ارزان توصیه می شود .
قیمت های مختلفی برای روغن های موتوری در بازار خرید و فروش این محصولات وجود دارد که دراین میان برای مصارف عمومی و موتور شارژی های دیزل و همچنین دستگاه های مختلف موتوری و صنعتی از روغن ها متفاوتی می توان استفاده کرد که به دلیل شرایط نقدینگی شرکت ها ترجیح داده می شود که هزینه کمتری انجام شده و از روغن بازیافت استاندارد استفاده شود.
برای خودروهای شخصی نیز در صورتی که این محصول بصورت منظم و در بازه زمانی تعریف شده تعویض شود کاملا توصیه می شود و قابل استفاده می باشد.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی بازرگانی  نیکان  اویلز  
09129157603
ثابت
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
nikanOil

مطلب پیشنهادی

The price of bulk car oil is 25 tons

قیمت روغن فله ماشین ۲۵ تن

قیمت روغن فله ماشین شامل انواع روغن ماشین بنزین و روغن ماشین دیزلی در گرید …

نیکان اویلز