روغن موتور روغن تصفیه
خانه / روغن موتور / کارخانه روغن موتور | عرضه بی واسطه بهترین روغن موتورهای بنزینی و دیزلی در کشور

کارخانه روغن موتور | عرضه بی واسطه بهترین روغن موتورهای بنزینی و دیزلی در کشور

کارخانه روغن موتور تولید کننده روغن موتور و کارخانه روغن صنعتی که بصورت مستقیم عرضه بی واسطه بهترین روغن موتور های بنزینی و دیزلی در کشور و همچنین صادرات روغن موتور و صادرات روغن پایه تصفیه توسط کارخانه روغن موتور نیز به تمام نقاط دنیا انجام می شود.
که از الزامات اجتناب ناپذیر در هر خودرویی به شمار رفته و مثل خون در رگ و اعضای آن در حرکت می باشد، در داخل کشور شرایط لازم برای تولید را داراست. از همین رو می توان تعداد بالایی از کارخانجات به عنوان کارخانه روغن موتور را مشاهده کرد که با برترین برند های مطرح داخلی اما با شهرتی جهانی به فعالیت پرداخته اند. قابل توجه است که برخی از کارخانجات مذکور، به عرضه بی واسطه بهترین روغن موتور اعم از روغن موتور های بنزینی و دیزلی در کشور پرداخته که بتوانند از این طریق موجب ارتقای قدرت خرید مشتریان شده و بدین ترتیب انواع روغن موتور را با قیمتی مناسب به ان ها عرضه نمایند.

کارخانه روغن موتور | عرضه بی واسطه بهترین روغن موتورهای بنزینی و دیزلی در کشور

لیست قیمت انواع روغن موتور ایرانی

لیست قیمت انواع روغن موتور ایرانیکارخانه روغن موتور و روغن موتور ایرانی قطعاٌ با وجود به همراه داشتن بسیاری از ویژگی های ظاهری و کیفیتی بالا، توانسته به بازار فروش پر رونقی هم در داخل کشور و هم در خارج از آن دست پیدا کند.
نکته ای که حائز اهمیت می باشد این است که روغن های ایرانی تولید شده در داخل کشور که از مراحل تولید پیشرفته ای گذر کرده و طبق استاندارد های روز دنیا و کنترل کیفی های دقیق تولید و ارائه شده اند، گروهی از این روغن ها را شامل شده اند:

 • روغن موتور بنزینی
 • روغن موتور دیزلی

با وجود تفاوت های موجود در هر یک از انواع روغن موتور است که شاهد لیست قیمت متعددی از آن ها در بازار فروش می باشیم.
البته به غیر از تفاوت ساختاری و شیمیایی روغن های موجود، وجود چنین عواملی نیز می تواند منجر به پیدایش قیمت های گوناگونی از این محصول در بخش های متعدد فروش شود:

 • برند عرضه کننده روغن موتور
 • حجم روغن موتور
 • ایرانی یا خارجی بودن روغن موتور

برترین تولید کنندگان روغن موتور در کشور

برترین تولید کنندگان روغن موتور در کشورهمانطور که در بخش قبل ذکر کردیم، روغن موتور با برخورداری از امکانات کافی جهت تولید، اکنون در معرض تولید و همچنین عرضه انبوه قرار گرفته است.
کارخانه روغن موتور در واقع تلاش فراوان و تخصص و دانش فنی بالای تولید کنندگان ایرانی است که منجر به این اتفاق شده است.
البته که نقش سایر عوامل تولید در این زمینه را نمی توان نادیده انگاشت.

اما موضوعی که باید ذکر داشت این است که در میان تولید کنندگان روغن موتور در کشور که شمار بسیاری را شامل شده و همچنین روغن هایی مطابق با نیاز های روز را عازم بازار های فروش داشته اند، عده ای به عنوان تولید کننده برتر روغن موتور ظاهر شده اند.
کارخانه روغن موتور البته که کسب رتبه برتر در حیطه تولید روغن موتور، برخاسته از دلایل بسیاری است که یکی از این دلایل به عرضه روغن موتور های با کیفیت توسط تولید کنندگان برتر اشاره دارد.

نتیجه ای که می توان از این موضوع گرفت این است که کیفیت در یک محصول از جمله روغن موتور، نه تنها باعث ارتقای محصول و افزایش فروش خواهد شد، بلکه برای تولید کنندگان نیز مزیت های فراوانی از جمله رونق تولید و برتری یافتن آن ها در میان سایر تولید کنندگان را به همراه خواهد داشت.

اهمیت روغن موتور در خودرو

اهمیت روغن موتور در خودروروغن موتور در یک خودرو نقشی بسیار مهم را ایفا می کند.
شما بدن خود را در نظر بگیرید، آیا بدون خون در رگ های آن می توان انتظار حرکت و سلامت را از تمام اعضای بدن انتظار داشت؟!
قطعاٌ جواب را خودتان می دانید.
حال خودرو را تصور کنید، چه انتظاری دارید که بتواند بدون روغن موتور، کارکردی بهینه و مطلوب را از خود نشان دهد؟ یا اصلاٌ می دانید بدون روغن موتور، هر یک از قطعات ریز و درشت خود، در معرض چه آسیب هایی قرار خواهند گرفت؟

با همه این اوصاف متوجه اهمیت روغن موتور در خودرو شدید.
اما برای شفاف سازی بهتر درباره این موضوع، ترجیح می دهیم که در گزینه های زیر نیز به طور واضح تر به بیان آن بپردازیم:

 • به کار گیری روغن موتور در خودرو و یا تعویض به موقع آن، قطعاٌ عملکرد بسیار بهتری از خودرو را موجب می شود.
 • با به کار بردن یک روغن موتور بسیار خوب در خودرو می توان عمر آن و قطعات خودرو را افزایش داد.
 • این روغن موجب می شود تا از برخورد فلز به فلز در موتور ممانعت به عمل آید.
 • در نتیجه از ساییده شدن قطعات داخل موتور و یا تخریب آن ها جلوگیری خواهد نمود.
 •  تعویض روغن موتور به موقع باعث می شود تا از بروز مشکلات احتمالی ای که ممکن است در اثر آلودگی روغن موتور فرسوده به وجود آید، پیشگیری شود.

مقایسه روغن موتورهای بنزینی و دیزلی

مقایسه روغن موتورهای بنزینی و دیزلیکارخانه روغن موتور و روغن موتور بنزینی و دیزلی هر دو از روغن های رایج مورد استفاده برای خودرو های گوناگون به شمار می روند.
حال این که این دو نوع روغن را می توان تنها در خودرو های مخصوص به آن ها به کار گرفت.
چرا که اگر غیر از این عمل شود؛ موتور خودرو با آسیبی جدی مواجه شده و در نتیجه کارکردی که مورد انتظار است را نخواهد داشت.

کارخانه روغن موتور به علاوه اینکه باید گفت روغن موتور های بنزینی و دیزلی دارای تفاوت هایی با یکدیگر می باشند.البته شاید از برخی جهات به هم شباهت داشته باشند، اما تفاوت های بارزی نیز در آن ها به چشم میخورد. برای بیان این تفاوت ها یا مقایسه بین روغن بنزینی و دیزلی، از گزینه های زیر استفاده خواهیم کرد:

 • روغن موتور های دیزلی از ویسکوزیته بیشتری برخوردار می باشند.
 • در حالی که روغن موتور های بنزینی ویسکوزیته کمتری را در خود جای داده اند.
 • روغن موتور های دیزلی مقدار افزودنی های بیشتری را نسبت به روغن موتور های بنزینی در خود دارا می باشند.
 • همچنین روغن موتور های دیزلی مقدار آلودگی های دوده ای بیشتری را نسبت به روغن های بنزینی از خود ساطع می سازند.
 • از روش تشخیص سریع روغن این دو روغن موتور و یا وجه تمایز آشکار آن ها می توان به این موضوع اشاره کرد که روغن های بنزینی با حرف S نمایش داده می شوند.
 • روغن های دیزلی نیز حرف اختصاری C  در آن ها دیده می شود.

بهترین برندهای ایرانی روغن موتور در بازار

بهترین برندهای ایرانی روغن موتور در بازاربهترین برند های ایرانی روغن موتور در بازار کدام برند ها می باشند؟ از کدام مراکز فروش می توان به بهترین برند های روغن موتور دست پیدا کرد؟
در پاسخ به سوالات ذکر شده باید گفت که در حال حاضر برند های ایرانی بسیاری در کل بازار ایران و بازار های جهانی مطرح گشته و بدین ترتیب فروش گسترده ای را از آن خود ساخته اند.
برخی از برترین برند های ایرانی روغن موتور که نام و آوازه ای جهانی را به دست آورده، با ارائه چنین روغن هایی است که این موفقیت بزرگ را کسب نموده اند:

 • ارائه انواع روغن موتور باکیفیت
 • ارائه انواع روغن موتور با عمر و کارکردی طولانی

اما در خصوص دستیابی به برندهای برتر روغن موتور باید بیان داشت که تنها مراکز فروش معتبر و مطمئنی که در حوزه فروش انواع روغن موتور به فعالیت پرداخته اند، می توانند این امر را میسر نمایند.

عمده فروشی روغن موتور

عمده فروشی روغن موتورروغن موتور با اهمیت فراوانی که دارا می باشد، به یکی از محصولات بسیار پر تقاضای این روز های بازار لوازم خودرو تبدیل شده است.کارخانه روغن موتور چرا که تامین آن برای خودرو، ضرورتی فوق العاده را به همراه داشته و بدین جهت چشم پوشی از آن به هیچ وجه ممکن نیست.
حال با توجه به این میزان از اهمیت روغن موتور است که تامین و فروش وسیع آن در کشور و توسط مراکز متعددی صورت پذیرفته است.
در این حوزه می توان مراکز عمده فروشی روغن موتور را نام برد.

کارخانه روغن موتور که این مراکز با تنوع انواع روغن موتور های موجود، توانسته اند عملیات مربوط به تامین و فروش را به خوبی نزد همه مشتریان به انجام برسانند.ضمن این که آن ها کمک خواهند کرد تا قیمت تمامی روغن موتور ها از جمله روغن موتور های خارجی نیز با قیمتی بسیار نازل به مشتریان عرضه شود.
چرا که روغن های موجود در این مراکز، با قیمت عمده محاسبه شده و به همین دلیل نسبت به قیمت بازار واقعاٌ به صرفه به نظر می رسد.

لازم است بدانید که مرکزی که در حال حاضر در آن حضور دارید، توانسته به عنوان یکی از بهترین و بزرگترین مراکز عمده فروشی روغن موتور عمل کند.کارخانه روغن موتور بدین ترتیب در کارنامه کاری خود، فروش روغن موتور ایرانی در هر دو این بازار ها را به انجام رسانده است:

 • فروش روغن موتور ایرانی در بازار های داخلی
 • فروش روغن موتور ایرانی در بازار های خارجی

بازار بزرگ خرید و فروش انواع روغن مصرفی خودرو

بازار بزرگ خرید و فروش انواع روغن مصرفی خودروکارخانه روغن موتور و امکان خرید روغن موتور و انواع دیگری از روغن های مصرفی خودرو در هر یک از بازار ها به ویژه بازار های بزرگ که در شهر های بسیاری از ایران از جمله تهران فعال می باشند، برای مشتریان به خوبی فراهم شده است.
کارخانه روغن موتور و علت این که نیمی از خریداران برای خرید و فروش این روغن ها، بازار های بزرگ را مسیر انتخابی خود قرار می دهند، این است که در این بازار ها قیمت تمامی روغن ها واقعاٌ با شرایطی فوق العاده عرضه می شوند.
پس کار عاقلانه همین کاری است که برخی از متقاضیان روغن خودرو انجام می دهند.

بد نیست بدانید که در بازار بزرگ خرید و فروش روغن خودرو، انواعی از این روغن های مصرفی که هر کدام حائز اهمیت بسیاری می باشند، در تنوع چشمگیری قابل ارائه می باشند که از جمله آن ها عبارتند از:

 • روغن موتور خودرو
 • روغن ترمز
 • روغن هیدرولیک
 • روغن گیربکس
 • و …

نمایندگی معتبر عرضه روغن موتورهای بنزینی و دیزلی باکیفیت

نمایندگی معتبر عرضه روغن موتورهای بنزینی و دیزلی باکیفیتعرضه روغن موتور های بنزینی و دیزلی اکنون توسط فروشگاه ها و مراکز بسیاری انجام گرفته است.
اما مراکزی که توانسته اند به جایگاهی خوب نزد خریداران دست یافته و بدین ترتیب به مسیری ثابت برای تهیه کارخانه روغن موتور و روغن موتور و سایر روغن های مصرفی خودرو تبدیل شوند، نمایندگی های فروش و پخش می باشند.
نمایندگی های فوق که بسیار معتبر به نظر می رسند و با وجود خدمات دهی بسیار زیاد خود، نام و آوازه ای کافی میان خریداران را به دست آورده اند، عرضه این گروه از روغن موتور ها را در راستای کار خود قرار داده اند:

 • عرضه انواع روغن موتور های بنزینی با کیفیت
 • عرضه انواع روغن موتور های دیزلی با کیفیت

البته حسن دیگری که در این نمایندگی ها به چشم می خورد این است که تنها عرضه روغن موتور اصل به عهده آن ها می باشد.کارخانه روغن موتور همین موضوع کافی است تا خریداران برای خرید های خود؛ این مراکز را به عنوان مراکز ثابت جهت مراجعات خود قرار دهند.

نکات مهم در انتخاب روغن موتور

نکات مهم در انتخاب روغن موتورانتخاب روغن موتور با درجه حساسیت بالایی همراه می باشد.
چرا که یک روغن موتور خوب می توان ضامن سلامت خودرو و قطعات آن بوده و به همان نسبت نیز یک روغن موتور بد می تواند عمر خودرو و قطعاتش را به شدت کاهش دهد.
کارخانه روغن موتور که پس برای اینکه بتوان انتخاب هوشمندانه تر و آگاهانه تری از روغن موتور را رقم زد، باید به نکاتی در این حیطه توجه کرد.

از جمله نکات مهم برای انتخاب روغن موتور خودرو عبارتند از:

 • روغن موتور های با کیفیت را اگر انتخاب کنید، عمر خودروی خود را چند برابر افزایش داده اید.
 • انتخاب یک روغن با کیفیت چندان سخت هم نیست. زیرا مارک روی بسته محصول کاملاٌ خوانا بوده و دارای ظاهری مناسب نیز می باشد.
 • از روغن موتور های مخصوص خودرو برای انتخاب باید استفاده شود.
 • به ویسکوزیته روغن باید توجه فراوانی داشت. یعنی روغن با ویسکوزیته بالا را در تابستان و روغن با ویسکوزیته پایین را باید در زمستان مورد کاربرد قرار داد.

زمان مناسب برای تعویض روغن موتور

زمان مناسب برای تعویض روغن موتورزمان مناسب برای تعویض روغن موتور را نمی توان یک زمان مشخص اعلام کرد.
اما می توان گفت که حد معمول این زمان بین ۳ تا ۴ ماه می باشد.

البته این نکته را باید اضافه کرد که زمان لازم برای تعویض روغن، بستگی به کیلومتر طی شده ماشین نیز خواهد داشت. کارخانه روغن موتور شاید یک خودرو با وجود کارکرد زیاد، حتی در طی دو ماه نیز به کیلومتر معین رسیده و در نتیجه نیاز به تعویض داشته باشد. برعکس این قضیه نیز وجود خواهد داشت.

پس اینکه بهترین زمان برای تعویض روغن موتور چه زمانی است، بستگی به این دو عامل کلی خواهد داشت:

 • میزان کارکرد خودرو
 • نوع روغن موتور

صادرات روغن موتور درجه یک

صادرات روغن موتور درجه یکروغن موتور درجه یک که از ترکیبات ساختاری فوق العاده ای بهره برده و در عین حال از ویژگی های ظاهری بسیار خوبی نیز برخوردار می باشد، در هر دو گروه از بازار های داخلی و بازار های خارجی دارای اهمیت هم در بازار های داخلی و هم در بازار های خارجی می باشد.

لذا شاهد صادرات این روغن در حیطه صادرات محصولات نفتی به سایر کشور ها به خصوص کشور های همسایه می باشیم. کارخانه روغن موتور و صادرات روغن موتور درجه یک با بسته بندی های مخصوص صادراتی انجام شده و در حال رونقی قابل توجه را از آن خود ساخته است.

با صادرات روغن موتور درجه یک که روغنی بی نظیر از هر جهت به نظر می آید، نه تنها فروشندگان و تاجران سود های کلانی را کسب خواهند نمود، بلکه برای تولید کنندگان نیز اعتبار بسیاری را به ارمغان خواهد آورد.

راهنمای سفارش روغن موتور اصل

راهنمای سفارش روغن موتور اصلاکنون خریداران بسیاری به دنبال روغن موتور های اصل می گردند.
البته به این حقیقت نیز به خوبی واقفند که خرید این روغن موتور تنها از مراکز معتبر فروش امکان پذیر خواهد بود.

به عنوان نمونه همین مرکز که امکان سفارش و خرید اینترنتی روغن موتور را برای همه مشتریان واقع در سراسر کشور به وجود آورده است، نه تنها راحتی هایی در زمینه خرید را عاید آن ها داشته، بلکه راهنمای خرید روغن موتور را نیز توسط مشاورین فروش خبره و متخصص، نصیبشان خواهد نمود.

با این وجود نیاز به پیمودن مسیری هر چند کوتاه برای خرید روغن موتور نخواهد بود و در کنار آن می توان با اطمینان کامل از کیفیت روغن موتوری خریداری شده، چنین روغن هایی را نیز سفارش داد:

 • روغن موتور پراید
 • روغن موتور هیدرولیک
 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی بازرگانی  نیکان  اویلز  
09129157603
ثابت
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
nikanOil

مطلب پیشنهادی

The price of bulk car oil is 25 tons

قیمت روغن فله ماشین ۲۵ تن

قیمت روغن فله ماشین شامل انواع روغن ماشین بنزین و روغن ماشین دیزلی در گرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نیکان اویلز