روغن موتور روغن تصفیه
خانه / هیدروکربن / فروش گازوئیل هیدروکربن سنگین دوقارون حواله ۱۰۰۰۰ تنی | تولید کننده هیدروکربن

فروش گازوئیل هیدروکربن سنگین دوقارون حواله ۱۰۰۰۰ تنی | تولید کننده هیدروکربن

فروش گازوئیل هیدروکربن سنگین از پالایشگاه های دولتی و خصوص با مدارک چهارگانه تاجر تحویل درب پالایشگاه یا تحویل دوقارون با تناژ ۱۰۰۰۰ تن از تولید کننده هیدروکربن تحویل در مرزهای خروجی یا درب پالایشگاه قابل انجام است .

بازدید کننده گرامی می توانید شرایط فروش سایر مشتقات نفتی را در لینک اعلام شده دنبال کنید.http://carnikan.ir

حواله هیدروکربن سنگین پالایشگاه تحویل مرز افغانستان

 حواله هیدروکربن سنگین پالایشگاه تحویل مرز افغانستان

خریدار هیدروکربن سنگین و سبک از ایران بیشتر کشورهای افغانستان و عراق هستند . برای تحویل انواع مشتقات نفتی و انجام امور گمرکی این فراورده ها که بسیار مورد نیاز کشورهای همسایه ایران می باشد می بایستی ابتدا هماهنگی خرید این کالا به شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران انجام شود فروش گازوئیل هیدروکربن تحویل افغانستان و پس از انجام این هماهنگی نوع محصول مورد نیاز تاجر افغانستان مشخص می شود که در زیر به برخی از این محصولات اشاره شده است.

 1. هیدروکربن سنگینی
 2. هیدروکربن سبک
 3. گازوئیل ۵۰۰۰
 4. گازوئیل ۱۰۰۰۰
 5. بنزین اکتان ۹۵
 6. بنزین اکتان ۸۷
 7. بنزین اکتان ۹۲

برای دریافت هر کدام از این محصولات می بایستی تاجر مدارک سه گانه را ارسال نماید و این مدارک پس از تایید شرکت ملی پخش فراورده های نفتی و ارسال درخواست خرید تاجر افغانستان یه هر کشور دیگر که شامل مدارک ذیل می باشد . درخواست بررسی و تایید اولیه بمنظور امکان تحویل و همچنین تناژ قابل تحویل اعلام می شود.

بزرگترین تولید کننده هیدروکربن سنگین صادراتی

بزرگترین تولید کننده هیدروکربن سنگین صادراتی

فروش گازوئیل و هیدروکربن سنگین صادراتی فقط از پالایشگاه ها و شرکت های خصوصی تولید کننده هیدروکربن و شرکت تصفیه روغن موتور  قابل تامین می باشد که معمولا فرایند انجام کاری نیز بدین صورت می باشد که ابتدا مدارک مرتبط یا اصطلاحا سه گانه ارسال می شود و پس از ان است که با استعلام شرکت ملی نفت و یا کارخانه تولید هیدروکربن نمونه رنگ محصول و انالیز هیدروکربن برای خریدار یا تاجر ارسال می شود.

 • بیشتر بخوانید: گازوئیل بی بو

برای فروش گازوئیل هیدروکربن با تایید اولیه انالیز توسط تاجر مرحله نحوه واریز وجه را مطرح می نماید که در این مرحله معمولا اکثر شرکت های پخش و تولید کنندگان هیدروکربن درصدی از مبلغ را نقد و بصورت پیش پرداخت دریافت می نمایند و مابقی زیر دوش و همزمان با بارگیری ماده سوختی در تانکر حمل می بایستی توسط خریدار پرداخت گردد  و همچنین کلیه فرایند اظهار و پلمپ نیز توسط شرکت تولیدی انجام می شود.

فروش گازوئیل حواله با  مدارک چهارگانه خریدار 

فروش گازوئیل حواله با  مدارک چهارگانه خریدار 

فروش گازوئیل هیدروکربن بر اساس اصول تعریف شده در قوانین گمرکی جمهوری اسلامی ایران انجام می شود که بر اساس این موارد مدارکی از خریدار مشتقات نفتی دریافت می گردد که این مدارک می بایستی همه متعلق به یک نفر باشد که حتی شرکت ثبت شده فرد و کپی پاسپورت فرد نیز به جهت خرید این محصولات نیز می بایستی متعلق به یک نفر باشد.

 • بیشتر بخوانید: نفت سبک

در نهایت نیز در صورت تایید مدارک خرید هیدروکربن سنگین یا گازوئیل از پالایشگاه فرد می بایستی نماینده قانونی و یا خود تاجر بمنظور خرید این محموله و حواله در شرکت تولیدی و یا در پالایشگاه بمنظور نهایی شدن قیمت حضور داشته باشد.

 1. کپی پاسپورت خریدار هیدروکربن سنگین یا سبک
 2. کپی شرکت ثبت شده تاجر و خریدار در خارج از ایران
 3. اعتبار سنجی حساب تاجر از صرافی یا بانک تاجر
 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی بازرگانی  نیکان  اویلز  
09129157603
ثابت
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Major sales of export hydrocarbons 8000 tons

فروش هیدروکربن صادراتی عمده ۸۰۰۰ تن | قیمت هیدروکربن سبک

فروش هیدروکربن صادراتی عمده 8000 تن از بزرگترین تولید کننده هیدروکربن سبک و سنگین ایران و تعیین قیمت هیدروکربن سبک برای صادرات هیدروکربن نامحدود انجام می شود. همچنین فروش بهترین هیدروکربن سبک و سنگین با بهترین کیفیت و آنالیز مورد تایید گمرک و همچین تناژ بالا و قیمت بسیار مناسب جهت تحویل در مرزهای شرقی کشور شامل دوقارون ، میلک یا ماهی رود قابل انجام با تخفیف و تعیین قیمت ثابت در طی زمان قرار داد قابل تحویل با ترخیص و هماهنگی های گمرکی قابل انجام است.

نیکان اویلز