روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / قیر / کارخانه صادرات قیر به افریقا | صادرات به افریقا قیر

کارخانه صادرات قیر به افریقا | صادرات به افریقا قیر

کارخانه صادرات قیر توسط بزرگترین تولید کننده قیر ایران در انواع قیر ۶۰/۷۰ یا ۸۵/۱۰۰ به قاره آفریقا با کیسه جامبو ۱ تنی یا فله صادر می شود. شرکت صادرات قیر نیز نقشی اساسی و کلیدی در این موضوع دارند بنابراین با فراهم نمودن تحویل قیر در بنادر جنوبی ایران مثل بندرعباس fob شرایط را برای صادرات هر کالایی کاملا تسهیل نموده است .

بزرگترین کارخانه صادرات قیربه آفریقابزرگترین کارخانه صادرات قیر به آفریقا

فقط تاجران می دانند که ورود به بازار صادرات از هر کالایی و به هر کشوری و با هر وسیله حمل نقلی مسیری است که نیاز به کسب تجربه و مهارت فراوان است بنابراین قطع به یقین شما بزرگوار هم می دانید که صادرات هر کالایی با هر اندازه و حجمی نیاز به مهارت های متفاوتی است که فقط با کسب تجربه قابل حصول است و نمی توان در با مطالعه کسب نمود.

همچنین در ایران عمده صادرات انواع کالاها و کارخانه صادرات قیر از قبیل فراورده های نفتی از کم هزینه ترین روش حمل و نقل بهره می برد که همان حمل و نقل دریایی است بنابراین کشور ایران به دلیل دسترس به آبهای آزاد می تواند بیشترین بهره را کسب نماید تا در کمترین زمان ممکن فرایند انتقال به مقصد و البته با هزینه بسیار مناسب قابل انجام خواهد بود.

جهت صادرات می بایستی همانند روغن پایه تصفیه دوم  تحویل بصورت توافقی با مشتری انجام گردد بدین صورت که معمولا حداقل محل قابل تحویل یک کالا به مشتری بصورت fob  بندر خواهد بود.که دراین صورت حتما می بایستی کالا از کارخانه تا بندر حمل گردد و در بندر با نوع بسته بندی توافق شده که هزینه های کمتری را نیز برای مشتری داشته باشد بتوان منافع خریدار قیر را نیز تامین نمود.

صادرات  و تجارت با قاره بزرگ کهن

صادرات قیر و تجارت با آفریقای جنوبی

یکی از بهترین روش های صادرات قیر به آفریقا یا قاره آفریقا که بشدت نیازمند این محصول هستند که البته می تواند انواع فراورده های نفتی نیز باشد تقاضای محصول در کشور مقصد است که بسیار تاثیر گذار در انجام کامل فرایند صادرات به آفریقا است.
صادرات قیر از کارخانه صادرات قیر یا انواع قیر تولید شده در ایران که همه با استانداردهای جهانی نیز منطبق است می بایستی با تناژ کاملا مشخص با بسته بندی تعریف شده روی عرشه کشتی به مقصد آفریقا ارسال شود و پس از بارگیری هزینه ها دریافت می گردد.
برای مشاهده قیمت بزرگترین صادر کننده قیر به آفریقا لینک را دنبال کنید.http://101service.ir

بهترین آنالیز قیر صادراتی  ۶۰/۷۰ به کنیا

بهترین آنالیز قیر صادراتی  60/70 به کنیا

قطعا برای صادرات انواع قیر به کشورهای مختلف از جمله به آفریقا موارد متعددی مورد نظر می باشد . پارامتر هایی که در مورد هر کدام قطعا ابتدا می بایستی به جمع بندی نهایی رسید و در نهایت امر بر اساس آنالیز توافق شده می بایستی کارخانه صادرات قیر انواع قیر را با بسته بندی تعریف شده و با کانتینر های ۲۰ فوت یا ۴۰ فوت به مقتصد بندر مورد نظر خریدار ارسال نمود.

 

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی بازرگانی  نیکان  اویلز  
09129157603
ثابت
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
nikanOil

مطلب پیشنهادی

List of 5000 ton bitumen factories in Iran

لیست کارخانه های قیر ایران ۵۰۰۰ تنی | قیمت قیر ایران در ترکیه

لیست کارخانه های قیر ایران ۵۰۰۰ تنی در لیست بزرگترین تولید کننده قیر جهان است …

نیکان اویلز